Skocz do zawartości

Boston Celtics - 17/18, czyli Rozkrok Danny'ego


obywatelPP

Rekomendowane odpowiedzi

Tak? A czemuż to?

Tak fama niesie od dawna ze Kyrie jest tylko fajny dla oka a dla zespołu mniej, bo to streetballowiec jest. Co innego Gordon.

Zresztą wielu było przekonanych przed sezonem ze Kyrie nie uniesie gry sam bez LBJ-a.

Skoro celtom idzie dobrze to wielu z nas wytłumaczyłoby to sobie tym ze to zasługa Hay-a.

Irwing? To jakiś nowy.

Oj tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Irving to tylko pomagier Króla i bez niego nic nie potrafi.

Dobrze, że walczą i mają parcie na wynik. Ma się w młodych wyrobić pazerność na wygrywanie. Uważacie, że Stevens to kołek, który nie ogarnia zespołu, nie ma posłuchu w szatni? Skoro tak grają to znaczy, że mają tak grać.

Zespół bez najlepszego (podobno) zawodnika, oparty na młodych zawodnikach gra fajną koszykówkę, wygrywa mecze a ludziom coś nie pasuje. Skoro to takie proste mieć taki bilans to dlaczego inne zespoły mają gorszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darkie jak trolluje pomijajac najlepszego, poki co, gracza celtow - Horforda.

Nie ma Haya można tłumaczyć Alem, byleby nie Irvingiem, dzięki za potwierdzenie mojej teorii.:P

 

Tak powazniej jasne ze Horford gra świetnie, ale gdyby on grał świetnie i jeszcze Hay będąc zdrowym robiłby swoje to Kyrie  byc moze byłby uznany za taki tam dodoatek do zespołu, a nie za kogos kto ma również decydujący wpływ na wyniki (oczywiscie nie umniejszajac temu jak na te wyniki wpływają inni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Haya można tłumaczyć Alem, byleby nie Irvingiem, dzięki za potwierdzenie mojej teorii. :tongue:

 

Tak powazniej jasne ze Horford gra świetnie, ale gdyby on grał świetnie i jeszcze Hay będąc zdrowym robiłby swoje to Kyrie  byc moze byłby uznany za taki tam dodoatek do zespołu, a nie za kogos kto ma również decydujący wpływ na wyniki (oczywiscie nie umniejszajac temu jak na te wyniki wpływają inni)

 

o. to w sumie tak jak teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie ze wygrywaja głównie dlatego że oni od razu na poczatku sezonu gryzą parkiet tak jakby to były play-off, że gdyby inne ekipy grały z podobnym zaangażowaniem (na które dopiero przyjdzie czas) az tak pięknie by to nie wyglądało

 

 

Stevens buduje tożsamość tego, nowego i bardzo młodego poniekąd, zespołu, poprzez wygrywanie. Byłoby dziwne, gdyby uczył ich odpuszczania. A zaangażowanie graczy Celtics w grę z pewnością przysparza im nowych fanów.

 

Bezsensowne są dyskusje typu "gdyby babcia miała wąsy...", ale skoro dyskutujecie o zawodnikach mających wpływ na postawę Bostonu, nie sposób zapomnieć o Baynes'ie, i przede wszystkim o króliku wyciągniętym z kapelusza Ainge'a, którego każdy fan Cs już uwielbia.

 

DANIEL THEIS. I wszystko jasne.

 

Nie ma słów na chłopaka, króry przyszedł właściwie znikąd. Spore minuty w czwartych kwartach dowodzą, jak ceni go Stevens. MI to już nawet nie przeszkadza, że to szwab :)

 

To nie szajs, to Tajs, za mały hajs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sędziowie byli bardzo łaskawi to trzeba przyznać, ale o tym i tak lepiej nie mówić, ja tam się staram tego unikać. Raz pomogą, potem przeszkodzą.

 

Mecz był świetny! Chociaż przyznam się bez bicia, że w 2 kwarcie, a potem w 3 miałem już ochotę to wszystko wyłączyć i iść spać. Na szczęście wytrwałem. Jaylen był w 3 kwarcie niesamowity i to dzięki niemu nastąpił ten niesamowity run. Doświadczenie, które zebrał w poprzednim sezonie było bezcenne dzisiaj, zwłaszcza jak się widziało Tatuma, który był wyraźnie przestraszony (nie dziwię się mu, to był pewnie największy mecz w jakim uczestniczył do tej pory).

 

Cieszy 14 wygrana i czekam na więcej. Uwielbiam tę ekipę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie sie coś, 32% z gry, 22% za trzy, punktowali głównie z osobistych :P

Myślałem że GSW ich rozjada bo zrobią swoje w ataku i celci swoim atakiem w zaden sposób nie nadążą, ale jednak ustali w obronie i mimo bardzo mizernej skuteczności mamy niespodziankę.

Mi chodziło tak overall, nie tylko o ten mecz ;)

To jak Celtowie się podnirśli po stracie Haywarda jest niesamowite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło tak overall, nie tylko o ten mecz ;)

 

Overall da się też pohejtować za skuteczność, taki Smart dziś miałby 0/7 z gry a więc 0%, całkiem niezła skutecznośc jak na niego, ale niestety wybił piłke z kosza po tym jak trafił Irving więc tak naprawdę miał -1/7 co daje -14% z gry.

Czy to pierwszy zawodnik który osiąga ujemne procenty w skutecznosci rzutów? :P

To jak Celtowie się podnirśli po stracie Haywarda jest niesamowite.

O tyle było im łatwiej że oni go tak naprawde mieli tylko na papierze do tej pory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaylen zawodnik meczu dla mnie

sedziowie 6th man 

Z jednej strony rzeczywiści Bostończycy mają duże szczęście do sędziowania w tym sezonie bo często nie mają gwizdanych fauli ale powiedzmy sobie szczerze o ile nie jesteś Jamesem Hardenem ( w zeszłym sezonie otrzymywał więcej gwizdków przy rzucie za 3 niż jakakolwiek drużyna w NBA) to nigdzie sędziowie nie sprawią, że wygrywasz mecze seriami

 

Boston gra niesamowita obronę. Naprawdę to jest coś pięknego. Smolista powolna koszykówka, z intensywną rotacją na obwodzie. Gdzie każdy próbuje zagryzać rywala. Czy im starczy sił to nie wiadomo ale Boston zaskakująco poprawiło zbiórkę i niesamowicie poprawiło obronę

 

Taką grę lubię i taki Boston przepięknie się ogląda choć ich mecze pewnie dla wielu piękne nie są

 

I nie doszukujmy się pomocy sędziowskiej bo to jest pomijalne ( poza JH) w osiąganiu sukcesów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bostonu nie da się nie lubić, oby im się wiodło.

dla mnie Stevens taktycznie ograł Kerrego , potwierdźcie statystycznie lub mnie zjebcie ale small ball em dostali w dupe ,lepiej wyglądali jak był Livingston i Pachulia na parkiecie niż jak grał żelazną piątką z Andre

i finałem meczu jest niecelny rzut po kolei Thompsona , Duranta Curryego którzy nie zawsze będą tak ceglić ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.