Skocz do zawartości

Boston Celtics - 17/18, czyli Rozkrok Danny'ego


obywatelPP

Rekomendowane odpowiedzi

Tnx za info, prawie jakbym to widział na własne oczęta.

 

Nie myślałeś może żeby pisać przewodniki po atrakcjach?

Masz rację w sumie, emocje mnie poniosły, spróbuję pod spodem napisać coś starającego się posiadać jakąkolwiek treść.

 

Obserwacja 1: Trzeba przyznać, że jak Boston zaczął grać coś przypominającego koszykówkę i doszli Houston na te 15 punktów (xd), to role playerzy Hou zaczęli nagle mieć pełne gacie. A to gubili piłki, a to rzucali airballe. Harden też jak nie dostał jednego gwizdka to już frustracja i straty. To pokazuje wartość CP3 dla tej drużyny. Gdyby on tam był, uspokoiłby, zrobił flopa na jakiś faul/rzucił z mid range ze dwa razy i zmęczony Boston już by nie wrócił. A tak, mamy piękną historię, powrót z 26-punktowego deficytu i kolejny epicki choke Hardena i spółki. 

 

Obserwacja 2: Schedule Celtów to jest jakieś nieporozumienie. W meczu z Hou widać było, jak są wypompowani. Oni rozegrali sześć(!) spotkań więcej niż na przykład Raptors. Nie pamiętam kiedy ta drużyna miała 2 dni przerwy. Ciągle mecz co drugi dzień, albo b2b, masakra. Przed i po London game będą mieć dłuższy odpoczynek, bo kolejno po 3 dni przerwy przed i po tripie. W sumie dobrze by było pozostawić najważniejszych zawodników w domu na czas tego tripu. Ten tydzień regeneracji byłby zbawienny, bez podróży przez cały pacyfik, jet lagów itd, ale liga pewnie będzie naciskać, żeby polecieli wszyscy. 

 

Obserwacja 3: Ten sezon to na razie taki instant classic ostatnich lat NBA. Warriors dominują, Celci top 2 wschodu RS, ale każdy wie, że w PO będzie ciężko nawet z niżej notowanymi rywalami, Spurs - gdyby nie powrót KL, nikt by o nich nie mówił, a i tak po cichu robią top bilans, w Thunder ciągle coś nie tak z tym Westbrookiem jak by nie grał, mimo, że jest top 3 PG ligi. Cavs ze swoimi problemami, jak zwykle dziennikarze próbują przekłamywać rzeczywistość, że mogą się spocić w drodze do finałów na wschodzie. Clippers wiecznie połamani, nawet mimo braku Paula, zaś Wizards próbują kogoś oszukać, że Wall, Beal to nie są 2nd tier allstarzy. Raptors, Houston mocni jak nigdy i wszyscy się oszukujemy ten rok to wreszcie ten, w którym nie uświadczymy choke'u w PO od tych drużyn.

 

Ciekaw jestem kto oszuka swoje "przeznaczenie" (xd). Zdaje mi się, że gracze pod Pringlesem mają największe szansę, bo imo Paul to bardzo ważny klocek tam, który sprawia, że mogą uniknąć w PO takich sytuacji, jak wczoraj z Bostonem. No zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Prawie miesiąc od ostatniej aktywności, więc można powiedzieć, że odkopuje :smile:. Chris Mannix z Yahoo powiedział, że przeczesujemy rynek w poszukiwaniu ofensywnych wzmocnień, bo ostatnio u nas z tym mega cienko.Rozglądałbym się za jakimś rozgarniętym ofensywnie SG, tudzież swingmanem i doświadczonymi rolsami, bo nasza ławka to oprócz Smarta, Roziera, Theisa to jest raczej na euroligę niż NBA. Na pewno bym się zapytał Suns o Bookera, Bucks o Middletona, może Lou Williams, albo McCollum? Z mniej pasujących to MJ robi u siebie wielką wyprz i Kemba jest do wzięcia za pół darmo. Chyba że po prostu weźmiemy jakiegoś rolesa z tą klauzulą 7mln i na tym się skończy ;). Kogo można by było oddać? Chyba wszystkich oprócz Kyriego i Tatuma.

Edytowane przez delfin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bucks i Suns po uslyszeniu nazwisk odkladaja sluchawki. Na powazne wzmocnienie moze byc ciezko bo co puszczac w druga strone...

 

No takie 4 nazwiska,które mogłyby stanowić core takiej wymiany to Brown, Smart, Rozier, Morris(niekoniecznie wszyscy w jednej wymianie). Zawsze jeszcze Dannemu zostały jakieś picki.

 

@Mentor napisałem o scorerze i graczach z ławki jako o oddzielnych wymianach ;)

Edytowane przez delfin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No takie 4 nazwiska,które mogłyby stanowić core takiej wymiany to Brown, Smart, Rozier, Morris(niekoniecznie wszyscy w jednej wymianie). Zawsze jeszcze Dannemu zostały jakieś picki.

 

@Mentor napisałem o scorerze i graczach z ławki jako o oddzielnych wymianach ;)

Tak, sam po chwili załapałem i poprawiłem.

 

Wciąż jednak Twoje wpisy wyglądają jakbyś niedoceniał Bookera. Gość jest franchise-playerem Suns, tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, sam po chwili załapałem i poprawiłem.

 

Wciąż jednak Twoje wpisy wyglądają jakbyś niedoceniał Bookera. Gość jest franchise-playerem Suns, tyle.

 

Nie chodzi o to że go nie doceniam, bo nie jego winą jest, że gra tam gdzie gra i nie ma szansy na odniesienie jakiegokolwiek sukcesu. Po prostu uważam, że można zrobić tak jak zrobiliśmy z Kyriem. Powęszyć trochę, podpytać, a nóż widelec Booker ma gdzieś następne 5 lat szorowania po dnie i jak usłyszy że się koło niego kręcimy to sam zechce nam pomóc w takiej wymianie swoim zachowaniem ;). Nie zrozum mnie źle, wiem że szanse na coś takiego można liczyć raczej w promilach niż w procentach, ale w podobnych okolicznościach pozyskaliśmy Irvinga, tyle że tutaj on generalnie naciskał na transfer do nas i jeszcze Spurs chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to że go nie doceniam, bo nie jego winą jest, że gra tam gdzie gra i nie ma szansy na odniesienie jakiegokolwiek sukcesu. Po prostu uważam, że można zrobić tak jak zrobiliśmy z Kyriem. Powęszyć trochę, podpytać, a nóż widelec Booker ma gdzieś następne 5 lat szorowania po dnie i jak usłyszy że się koło niego kręcimy to sam zechce nam pomóc w takiej wymianie swoim zachowaniem ;). Nie zrozum mnie źle, wiem że szanse na coś takiego można liczyć raczej w promilach niż w procentach, ale w podobnych okolicznościach pozyskaliśmy Irvinga, tyle że tutaj on generalnie naciskał na transfer do nas i jeszcze Spurs chyba.

Akurat on naciskał głównie na NYK, Wolves i Spurs według reportów.

Poważne źródła raczej o tym aby on chcial do C's nie pisały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No takie 4 nazwiska,które mogłyby stanowić core takiej wymiany to Brown, Smart, Rozier, Morris(niekoniecznie wszyscy w jednej wymianie). Zawsze jeszcze Dannemu zostały jakieś picki.

 

@Mentor napisałem o scorerze i graczach z ławki jako o oddzielnych wymianach ;)

Paczka tych 4 gości to byłoby za mało by ruszać po Bookera. Takie jest moje zdanie. A Booker i Irving do tego słabo się fituja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delfin pijany lub niespełna rozumu. :D

 

Booker to spoko fit na teraz, ale nie zapominajmy, że mamy Haywarda, który za ileś tam czasu wróci i to jemu przez najbliższe 3-4 lata płacone będzie 30 baniek. Oddawanie połowy składu i picków za Bookera, a potem maxowanie go, to słaby interes, jak na grubych kontraktach w najbliższych latach są Kyrie, Hayward, Al, a później trzeba będzie (oby) zapłacić Brownowi/Tatumowi. Zdrowy obwód/skrzydła są dobrze obsadzone na teraz/przyszłość jeśli chodzi o starpower. Jeśli robić rewolucje, to tylko wtedy, gdy dostępne będzie duże nazwisko o wzroście 6'11 wzwyż. Za takiego AD można by oddać połowę skłądu i picki, ale wiadomo, że on nie jest i raczej nie będzie dostępny.

 

Teraz zaś taki Lou Wiliams byłby idealny, ale Clipps idą na playoffy i w sumie po co mają go sprzedawać. W sumie to trochę teraz brak takich sensownycch scorerów na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat on naciskał głównie na NYK, Wolves i Spurs według reportów.

Poważne źródła raczej o tym aby on chcial do C's nie pisały.

Długi czas po wymianie jakiś dziennikarz w podcascie zdradzając rzekome kulisy wymiany wspomniał, że Kyrie najbardziej chciał do Celtics i Spurs. Na ile to prawda to nie wiem.

 

 

Paczka tych 4 gości to byłoby za mało by ruszać po Bookera. Takie jest moje zdanie. A Booker i Irving do tego słabo się fituja.

Bardzo możliwe. Dlatego wspomniałem spełnieniu warunku, czyli chęci odejścia samego Bookera. Wtedy ta cena mogłaby być mniej zaporowa. Ale to już takie moje hipotetyczne gdybanie :P.

 

 

Delfin pijany lub niespełna rozumu. :grin:

 

Booker to spoko fit na teraz, ale nie zapominajmy, że mamy Haywarda, który za ileś tam czasu wróci i to jemu przez najbliższe 3-4 lata płacone będzie 30 baniek. Oddawanie połowy składu i picków za Bookera, a potem maxowanie go, to słaby interes, jak na grubych kontraktach w najbliższych latach są Kyrie, Hayward, Al, a później trzeba będzie (oby) zapłacić Brownowi/Tatumowi. Zdrowy obwód/skrzydła są dobrze obsadzone na teraz/przyszłość jeśli chodzi o starpower. Jeśli robić rewolucje, to tylko wtedy, gdy dostępne będzie duże nazwisko o wzroście 6'11 wzwyż. Za takiego AD można by oddać połowę skłądu i picki, ale wiadomo, że on nie jest i raczej nie będzie dostępny.

 

Teraz zaś taki Lou Wiliams byłby idealny, ale Clipps idą na playoffy i w sumie po co mają go sprzedawać. W sumie to trochę teraz brak takich sensownycch scorerów na rynku.

Blisko, chory jestem, dlatego siedzę sobie we wtorek pół dnia na forum i ludzi denerwuje :D. Wiesz to że szukamy kogoś kto pomoże ofensywnie to fakt. Ja tylko podałem przykłady. Oprócz Bookera podałem jeszcze czterech nieco bardziej realnych graczy. Chyba że nie celujemy w grubszy trade, tylko zadowalamy się ludźmi typu Jordan, Jamal Crawford, jakiś Justin Holiday, czy z wyższych McDermott.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.