Skocz do zawartości

Boston Celtics - 17/18, czyli Rozkrok Danny'ego


obywatelPP

Rekomendowane odpowiedzi

No ciekawe, zależy ile będzie chciał. Może jak cena będzie rozsądna, to przedłuży nawet w trakcie roku. Zależy też czy zadowoli się rolą zmiennika, bo teraz no już nie ma opcji na s5.

Smart może tylko do któregoś października bodaj przedłużyć, tak to działa.

No na peeno to, co pod koniec FA działo się na rynku działa na plus celtics w ewentualnych rozmowach, ale ja twierdzę, że odejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kibice Celtics,

 

w naszej lidze beGM zwalnia się właśnie wakat w drużynie z Bostonu i poszukiwany jest nowy general manager. Wymagana jest w zasadzie przede wszystkim aktywność w grze , a jedynie zalecana jest jakaś tam minimalna znajomość zasad rządzących NBA, wartości rynkowej graczy etc. Ale też bez obaw bo wszystkich tych niuansów można się z czasem nauczyć. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieli by sie sprawdzić w roli GMa. Więcej informacji znajdziecie na forum w dziale All Time Fantasy.

 

Poniżej aktualny roster Celtics i stan skrzynki Dannego z pickami - jest trochę inaczej niż w realu, ale też chyba dosyć ciekawie ;)

 

nQa3K9a.jpg1naz1Tl.jpg

Podbijam żeby nie uciekło, warto zagrać i się spróbować ;)

 

Zwłaszcza może nie tyle co kibicom ale maruderom sprawia sporo frajdy. Ci co narzekali na Danny mogą się wykazać

 

Ja jechałem po Magic, przejalem ich. Zabiwlem się w Hinkiego, spuscilem wszystkie kontrakty za picki i mam fajny młody perspektywistyczny skład. Frajda jest spora. Polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe, zależy ile będzie chciał. Może jak cena będzie rozsądna, to przedłuży nawet w trakcie roku. Zależy też czy zadowoli się rolą zmiennika, bo teraz no już nie ma opcji na s5.

A to czemu? Smart to na chwilę obecną najlepsza opcja na SG bo Brown chyba jeszcze nie będzie gotowy.

Zresztą, czy to jako s5 czy 6th mam powinien dostać ok. 30min, więc to raczej nie będzie problemem. Nie bardzo wyobrażam sobie Celtics bez Smarta i Bradleya i mam wrażenie że oddano AB bo z tej dwójki postawiono na Smarta.

 

Ja mam spore oczekiwania wobec niego. Z trójki top obrońców Celtics został sam, po odejściu Bradley'a jego rola powinna się zwiększyć. Przede wszystkim w obronie

 

Co do przedłużenia to myślę, że do niego nie dojdzie. Smart raczej znajduje się w długoletnich planach Bostonu (inaczej to on, a nie AB by poleciał) i jakąś ofertę dostanie, którą zapewne odrzuci licząc na dobry contract year dzięki zwiększonej roli.

Edytowane przez Regis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja stawiam tezę w kwestii realnych Celtics.

 

Smart do Trade Deadline zmieni klub, bo Ainge nie będzie chciał mu dać kasy latem.

 

 

A tych Celtics z BeGM polecam, bo Regis zrobił helluva job.

 

Imo bez szans albo tylko w przypadku,gdzie w grę mógłby wchodzić gracz typu Antentotamto czy Leonard.Przy okazji ostatniej wypowiedzi Smarta,w której mówił że trochę kg zrzucił i stał się bardziej eksplozywny,wspomniał też że Brad z Dannym już pod koniec poprzedniego sezonu mu mówili,żeby przygotował się do odgrywania większej roli w sezonie 2017/2018 i grania większej ilości minut.Przede wszystkim to facet robiący nam defensywę na zawodnikach PG-SF,czasem PF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo bez szans albo tylko w przypadku,gdzie w grę mógłby wchodzić gracz typu Antentotamto czy Leonard.Przy okazji ostatniej wypowiedzi Smarta,w której mówił że trochę kg zrzucił i stał się bardziej eksplozywny,wspomniał też że Brad z Dannym już pod koniec poprzedniego sezonu mu mówili,żeby przygotował się do odgrywania większej roli w sezonie 2017/2018 i grania większej ilości minut.Przede wszystkim to facet robiący nam defensywę na zawodnikach PG-SF,czasem PF.

Zrzucił 8kg ponoć, więc raczej skupi się na obronie PG SG. Co do reszty zgoda, bez Smarta Celtics zostają bez SG i obrony na obwodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smart może tylko do któregoś października bodaj przedłużyć, tak to działa.

No na peeno to, co pod koniec FA działo się na rynku działa na plus celtics w ewentualnych rozmowach, ale ja twierdzę, że odejdzie.

Dzięki oddaniu Thomasa i Crowdera Boston zyskał elastyczność i ma pieniądze by przedłużyć Smarta bez wchodzenia w podatek od luksusu

 

Bardziej ciekawi mnie jego status bo o ile Tony Allen ma opinię szkodnika w ataku o tyle o dziwo Smart nie ma a przecież w historii NBA nie ma gorszego strzelca co by rzucał tak dużo

 

Jego efG to 42,8% jego skutecznośc za 3 to 29 a oddał już 800 rzutów za 3

 

Nie za bardzo wiem jak go wyceniać ale rynku na niego raczej nie będzie tak jak nie było na Tony Allena - Moim zdaniem zostanie w Bostonie i to wcale nie za jakieś duże pieniądze

Doceniam jego kozioł doceniam jego podania niemniej w nowoczesnej koszykówce jego rzut jest problemem. Skoro Robertson teraz dostał 30/3 to Smart może dostać coś ok 36/3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bardziej ciekawi mnie jego status bo o ile Tony Allen ma opinię szkodnika w ataku o tyle o dziwo Smart nie ma a przecież w historii NBA nie ma gorszego strzelca co by rzucał tak dużo

 

 

 

Smart dobrze rzuca wolne i jest na tyle młody, że można jeszcze mieć cień nadziei, że się ogarnie w ataku, bo miewa czasami przebłyski.

 

Podejrzewam, że na stole nie będzie miał oferty wyższej niż 12-13 mln na rok, ciekawe co wtedy zrobi, bo rynek w 2018 jest jeszcze chudszy [chyba ok 400 mln łącznie - dla porównania w 2016 był ponad miliard] a 2guardów w kolejce po hajs sporo [m.in. bradley,kcp,harris, hood]

 

Ja bym na jego miejscu brał nawet te 12 baniek i tylko walczył o 3+1 i player option na końcu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie teraz artykuł o tym jak Paul Pierce twierdzi ,że widzi w Jaysonie Tatumie "drugiego siebie ", twierdzi On nawet że jego limitem jest niebo.Muszę się ze wstydem przyznać ,że w czasach NCAA nie widziałem jego meczów a w Summer League jeden mecz na żywo i jeden mecz z   hajlajtów. Jak wiadomo po jednym meczu nie ma co oceniać  dlatego się pytam Was.Rośnie drugi Paul w Bostonie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie teraz artykuł o tym jak Paul Pierce twierdzi ,że widzi w Jaysonie Tatumie "drugiego siebie ", twierdzi On nawet że jego limitem jest niebo.Muszę się ze wstydem przyznać ,że w czasach NCAA nie widziałem jego meczów a w Summer League jeden mecz na żywo i jeden mecz z hajlajtów. Jak wiadomo po jednym meczu nie ma co oceniać dlatego się pytam Was.Rośnie drugi Paul w Bostonie ?

Mi to on bardziej wygląda na drugiego Melo,tylko takiego bardziej dynamicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, ze najwiekszym wygranym tego zameszania z IT i KI jest GH.

Przychodzi jako gwiazda a wszystkie oczy i tak na Irvinga beda zwrocone.

Moze pozwoli mu to dobrze wejsc w sezon i pozamiatac Wschod na swojej pozycji.

Danny. Ten deal moze Ci sie naprawde udać.

 

Równie dobrze można wywnioskować coś zupełnie przeciwnego. Przychodził od Bostonu jako gwiazda, a przez przez te zamieszanie z IT i KI będzie pomocnikiem Robina.

 

A co do zamiatania wschodu na swojej pozycji hmmm

 

LeBron James

Giannis Antetokounmpo

Gordon jest niewątpliwie faworytem do 3 miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze można wywnioskować coś zupełnie przeciwnego. Przychodził od Bostonu jako gwiazda, a przez przez te zamieszanie z IT i KI będzie pomocnikiem Robina.

 

A co do zamiatania wschodu na swojej pozycji hmmm

 

LeBron James

Giannis Antetokounmpo

Gordon jest niewątpliwie faworytem do 3 miejsca.

No, i jeszcze joby beda na niego spadac bo zarabia tyyyyle kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.