Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2017/18 w oparach absurdu


memento1984

Cleveland  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gilbert vs Griffin

    • Team Gilbert
      12
    • Team Griffin
      33
  2. 2. Wzmocnienia, wrozka

    • PG13
      5
    • Butler
      3
    • obaj
      0
    • zaden
      37
  3. 3. Gracz "zagrozony" wymiana?

    • Love
      23
    • Shumpert
      7
    • Frye
      2
    • Ryszard
      0
    • Tristan
      8
    • JR
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Nawiązując do tego co napisał Mirwir - Przecież historia z Toronto co sezon zaczyna się tak samo, i kończy jak zawsze. W PO z Tyrozaurusa Rexa z RS  zrobi się "Denver ostatni dinozaur". Są dwie rzeczy stałe w PO JAMES - HORFORD 1000-1  w bilansie pojedynków w PO, oraz wpierdol od Cleveland (mowie tutaj o raptorach), i tak dopki, dopoty KRÓL umrze.

 

A co do samego meczu, to zastanawia mnie zawsze czemu Calderon gra tak mało? rozumiem ze to ręcznik w obronie, ale Cavs i tak nie bronią to raz, a dwa-  umie penetrować i zagrać niekonwencjonalnie, i serio fajnie sie oglada gre Cavs gdy jest na parkiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, prawdą jest powiedzenie ze jest królem całej NBA

MVP sezonu z łatwością wygra Harden. Faworytem głównym do mistrzostwa są nadal GSW i Rockets.

Większym niż Cavaliers więc z tym królem całej nba nie pasuje.

Ale póki piłka w grze wszystko możliwe. Wszystko się może zdarzyć. Taki od zawsze jest sport.

Będzie ciekawie, bo nikt ręcznika w playoff nie rzuci :smile: A ostatecznie liczy się tylko mistrzostwo.

Edytowane przez Rodman91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do samego meczu, to zastanawia mnie zawsze czemu Calderon gra tak mało? rozumiem ze to ręcznik w obronie, ale Cavs i tak nie bronią to raz, a dwa-  umie penetrować i zagrać niekonwencjonalnie, i serio fajnie sie oglada gre Cavs gdy jest na parkiecie.

 

#old

 

Calderon został podpisany jako bezpiecznik dla Irvinga i Kay Feldera (bo rok wcześniej Cavs zostali wydymani przez Mo Williamsa), potem jak kwestie "trade"-u Irvinga wyszły na światło dziennie, to Cavs podpisali Rose i nie było wiadome, czy Calderon dotrwa do końca obozu. Wymiana Irving za Ante Zizic, pick Nets i wspaniałego obrońce Jae Crowdera(nie dotyczy okresu w Cavs) oraz IT, który miał być PG.

Po decyzji Wade o przyjściu do Cleveland, Cavs postanowili zrezygnować z podróby IT (Feldera). Calderon i Green świetnie zagrali w pre i się utrzymali w składzie.

 

Czemu Calderon nie gra częściej? Jak dla mnie to wynika z perturbacji, które miały miejsce w backcourcie Cavs, kontuzje, wymiany itd. Zestawienie Hill+Calderon wyglądało nieźle (choć raczej na kilka minut)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa w pełni sił, road b2b i ogólnie to był trzeci mecz w czwarty dzień Raptors. Lepiej gdyby Cavs grali w pełnym składzie, mniej czasu gralby LeBron i Love. Tendencja po meczach Raptors z tego sezonu jest taka że jak wygrywają z Cavs 34pkt czy robią sweepa Rockets to ludzie piszą że to tylko RS, jak przegrają to nie może się obejść bez przypominki że to baby dinosaurs bo LeBron ich ograł w dwóch ostatnich latach. Calderon&Hill rzucają 35pkt na 90 procentach, LeBron robi 17as przy 0to, Love i spółka ładują 10/15 za 3 w drugiej połowie - Cavs zagrali niesamowity mecz a mimo to walka była do samego końca więc chyba jednak nie było tak źle. Jedyne o co się trzeba modlić to żeby Ibaka przestał być tak dramatyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa w pełni sił, road b2b i ogólnie to był trzeci mecz w czwarty dzień Raptors. Lepiej gdyby Cavs grali w pełnym składzie, mniej czasu gralby LeBron i Love. Tendencja po meczach Raptors z tego sezonu jest taka że jak wygrywają z Cavs 34pkt czy robią sweepa Rockets to ludzie piszą że to tylko RS, jak przegrają to nie może się obejść bez przypominki że to baby dinosaurs bo LeBron ich ograł w dwóch ostatnich latach. Calderon&Hill rzucają 35pkt na 90 procentach, LeBron robi 17as przy 0to, Love i spółka ładują 10/15 za 3 w drugiej połowie - Cavs zagrali niesamowity mecz a mimo to walka była do samego końca więc chyba jednak nie było tak źle. Jedyne o co się trzeba modlić to żeby Ibaka przestał być tak dramatyczny

 

W temacie Raptors nie ma hymnów pochwalnych dla Toronto, a Ty oczekujesz tego w temacie Cavs?

Raptors mają pewno historie i to nic dziwnego, że ludzie nie traktują ich poważnie.

 

Raptors też zagrali niesamowite spotkanie. Tylko przez 2 pierwsze q.  Piszesz o Hill-u i Calderonie, Lowry też miał chorą skuteczność za 3. VanVleet też prawie wszystko trafiał (przez dwie pierwsze q). Ławka Raptors zagrała świetnie, zawiedli Ibaka  oraz DeRozen, który był dość pasywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu smieszy lol?

poza tym, ze Kobe jest w 10tce ofc

 

Kobe jest w 10tce to jasne. Chodziło mi o to, że np. taki Shaq jest grubo zawyżony. Nie mówię, że powinien wylecieć z Top 10 ale ta 3 pozycja to dużo za wysoko jak dla mnie.

 

No i oczywiste zaniżenie Wilta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe jest w 10tce to jasne. Chodziło mi o to, że np. taki Shaq jest grubo zawyżony. Nie mówię, że powinien wylecieć z Top 10 ale ta 3 pozycja to dużo za wysoko jak dla mnie.

 

No i oczywiste zaniżenie Wilta.

Shaq jest zawyzony ofc - ale i tak blizej mu do top-3 all time niz Kobiemu do Tima lol.

 

Wilt na 10tce to idealna pozycja akurat.

 

Kobe to 11ka tak na oko (odrzucajac zapomniane dinozaury jak Robertson np)

 

LeBron na 9tym to w sumie najwiekszy zart by far. No ale wiadomo ze Bayless to jego hejter nr 1.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ktoś stawia Kobiego powyzej Duncana to polecam niech wezmie rozbieg a sciana sama sie znajdzie. I, żeby bylo śmieszniej pisze to jako fan Kobasa którego jestem wielkim fanem. 

 

Moim zdaniem ta lista powinna wygladac tak (na dzien dzisiejszy mam uwage to ze LeBron moze jeszcze zmienic swoje polozenie w kazda ze stron)

 

1. MJ

2. Russel

3. KAJ

4. Magic

5. Bird

6.Duncan

7.James

8. Kobe

9.Shaq

10. Chamberlain

 

11. Kwame Brown

Edytowane przez Vice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.