Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2017/18 w oparach absurdu


memento1984

Cleveland  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gilbert vs Griffin

    • Team Gilbert
      12
    • Team Griffin
      33
  2. 2. Wzmocnienia, wrozka

    • PG13
      5
    • Butler
      3
    • obaj
      0
    • zaden
      37
  3. 3. Gracz "zagrozony" wymiana?

    • Love
      23
    • Shumpert
      7
    • Frye
      2
    • Ryszard
      0
    • Tristan
      8
    • JR
      5


Rekomendowane odpowiedzi

To weźcie mi jeszcze raz opowiedzcie - jak chłopu na miedzy - jaki to jest steal za tak małe pieniądze? :]  

niom per82 to slabo, ale moze liga nam podaruje cos jak z Haywardem...nie mam pojecia jakie sa przepisy. ale taki Derrick Rose jak ostatnie spotkania ktore byl w stanie rozegrac, wariat z czupryna co na midrangu ma 25%, trojki ~23% i jeszcze jego shot selection to bylo sporo rzutuow tego typu....pas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niom per82 to slabo, ale moze liga nam podaruje cos jak z Haywardem...nie mam pojecia jakie sa przepisy. ale taki Derrick Rose jak ostatnie spotkania ktore byl w stanie rozegrac, wariat z czupryna co na midrangu ma 25%, trojki ~23% i jeszcze jego shot selection to bylo sporo rzutuow tego typu....pas

Juz nie pitol, mieliscie tyle jedynek w drafcie, ze liga nic wam nie jest winna. Zreszta i tak bylo pewne, ze Rose do konca sezonu nie pociagnie, ale chyba z innych powodow. Mi tam nie jest go zal kompletnie, jednowymiarowy gracz, ktory po kontuzji wrecz umarl przy nowych realiach nba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie pitol, mieliscie tyle jedynek w drafcie, ze liga nic wam nie jest winna. Zreszta i tak bylo pewne, ze Rose do konca sezonu nie pociagnie, ale chyba z innych powodow. Mi tam nie jest go zal kompletnie, jednowymiarowy gracz, ktory po kontuzji wrecz umarl przy nowych realiach nba.

chlopie a kogo obchodzi komu liga jest cos winna, i ile jedynek w drafcie, zastanawiam sie, jakie sa przepisy.

no i tak, Boston taki biedny przeciez, maly market bez sukcesow, im sie nalezalo, WTF ? : )))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak odejdzie to chyba straci kasę z kontraktu z Adidasem nie? 

 

EDYTA

 

 

Nick DePaula

Konto zweryfikowane @NickDePaula
ObserwujObserwuj @NickDePaula
Więcej

Nick DePaula podał/a dalej Adrian Wojnarowski

If DRose retired outright, he'd be leaving an adidas deal with 6 years and roughly $70+ Million remaining on the table.

Edytowane przez Przemek_Orliński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego kontuzja ktora elimnuje gracza z RS a co innego jak krolewnie nie chce sie juz grac...

tak jak gral, mimo szokujacej pts/game (w sumie wysokiej), znowu ogladajac go, oczy bolaly. jesli ma taka klauzule, ze zostawia 70mln na stole dla adidasa, to muslaby zwariowac, chyba, ze zostawia 70 a inkasuje 50, w takim wypadku wszystkiego najlepszego w zyciu po baskecie i tyle.

z Rosem, za takie pieniadze warto bylo zaryzykowac. bardziej mnie interesuje ten gosc:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam Rose'a nie szkoda. Gość mega utalentowany, atleta jaki się trafia raz na dekadę, ale jełop straszny o czym świadczą historie zakulisowe spoza parkietu. W sumie w dupie mam jego grzeszki, gwałty czy co tam jeszcze się przewijało, ale gość zupełnie nie potrafił się podnieść z kolan. Zamiast rozwijać grę, szukać innych mocnych stron to często myślał, że jest Rosem 2k11.

 

Zasadniczo w ogóle mi nie jest żal Derricka - zarobił kupę forsy, a teraz biedny ma rozterki po rozwalonej kostce. No jaki on biedny. :D Pewnie żadne zakończenie kariery nie wchodzi w grę, tylko chciał się trochę ogrzać w medialnym szumie, który ostatnio o nim zapomniał.

 

 

niom per82 to slabo, ale moze liga nam podaruje cos jak z Haywardem...nie mam pojecia jakie sa przepisy. ale taki Derrick Rose jak ostatnie spotkania ktore byl w stanie rozegrac, wariat z czupryna co na midrangu ma 25%, trojki ~23% i jeszcze jego shot selection to bylo sporo rzutuow tego typu....pas

 

chlopie a kogo obchodzi komu liga jest cos winna, i ile jedynek w drafcie, zastanawiam sie, jakie sa przepisy.

no i tak, Boston taki biedny przeciez, maly market bez sukcesow, im sie nalezalo, WTF ? : )))

 

Mógłbyś rozwinąć myśl, jak liga podarowała Haywarda Celtics? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak gral, mimo szokujacej pts/game (w sumie wysokiej), znowu ogladajac go, oczy bolaly. jesli ma taka klauzule, ze zostawia 70mln na stole dla adidasa, to muslaby zwariowac, chyba, ze zostawia 70 a inkasuje 50, w takim wypadku wszystkiego najlepszego w zyciu po baskecie i tyle.z Rosem, za takie pieniadze warto bylo zaryzykowac. bardziej mnie interesuje ten gosc:

 

 

Wiadomo kiedy wraca IT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavaliers nie grają jakieś wielkiej koszykówki, ale już się dorobili serii siedmiu wygranych spotkań z rzędu. Dzisiaj po raz kolejny w dużych męczarniach i nerwowej końcówce wygrali z Hornets. Mocno widoczny był brak Tristana lub jakiegokolwiek innego kloca centra, który jest w stanie walczyć z Dwightem Howardem, który dominował Love'a oraz innych graczy Cavs.

 

Dla Cavs najważniejsze są zwycięstwa, bo i tak po powrocie do zdrowia Isaiaha Thomasa gra będzie mocno zmieniona i ofensywa powinna być o wiele mocniejsza, kiedy zamiast Rose'a i Calderona grać na PG będzie Thomas.

 

Coraz bardziej wartościowy też jest pick Brooklyniarzy, którzy grają coraz gorzej i powinni zakończyć sezon gdzieś z 3-8 bilansem od dołu. To już pozwala Cavs wyjąć mocne elementy od innych ekip, które chcą przebudowy. Ciekawe czy Cavs pójdą all in i wyciągną za to dajmy DeAndre Jordana za Tristana + pick, czy będą go chomikować i zostawią.

Edytowane przez Wyparlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupota. niech biorą pik Nets i postarają się przygotować na świat po LBJ

 

Oprócz LBJ'a do podpisania będzie możliwy jeszcze prime Isaiah Thomas. Ten gościu z tego picku zanim zacznie coś funkcjonować będzie potrzebował 3-4 sezonów, a może też okazać się leszczem. Cavs spokojnie mogą sobie poczekać i spakować ten pick z Tristanem, który ma długi kontrakt za dużą kasę. W każdym razie nawet w przypadku odejścia LBJ'a skład dalej będzie zbudowany na tu i teraz i nie będzie raczej czasu, aby czekać na rozwój tego gościa, a kiedy się rozwinie Love czy Thomas będą po swoim prime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy D.Jordan to najlepsza opcja - indolencja tego gracza z FT line i ogólnie pozaboiskowa głupota nie napawają optymistycznie. I czy on naprawdę pomoże z GSW ? 

 

Oczywiście pick najlepiej wymienić bo jak ktoś wspomniał re-building na jednym picku po sezonie to słaby pomysł a zawsze LBJ może zostać. 

 

Jedyne opcje to jak np. Pelicans będą poza walką o PO przy trade deadline lub Memphis i próbować ściągnąć Gasola lub DMC. Grizzlies są poza PO pewnie i wiadomo Gasol może chcieć tam zostać, ale pick + Love/TT może przekonać Memphis po dostaną klocek jakiś do układanki i pick na którym mogą coś budować. W tej formie Misie i tak nie idą w żadnym kierunku. A jak stankują to mogą mieć next year dwa picki całkiem wysokie. 

Nie mam jednak pojęcia jak wygląda sytuacja Gasola w Memphis ale dla niego byłby to też atrakcyjny kierunek bo mógłby powalczyć o misia i te 2-3 lata na wysokim poziomie (szczególnie jeżeli Lebron zostanie) może spokojnie jeszcze grać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że LeBron mówi, że minuty jakie gra nie są problemem, ale jak w finałach znowu będzie musiał czwarty raz z rzędu robić ~triple double i nie będzie miał sił grać w defensywie, to granie po 38 minut w RS i robienie 29-8-9 po > 50tys. minutach w karierze warto mieć z tyłu głowy. :]
 
Cavs musieliby przehandlować Love'a za jakiegoś rozsądnego w D centra (Gasol?) i rzucić pick Brooklynu + dodatek za kogoś konkretnego na obwód, żeby to miało ręce i nogi - na ten moment ich roster to kiepski Tristan, Love, 33-letni LeBron, prawie 36-letni Wade, Thomas, Crowder i jakiś JR Smith, o Calderonach i Greenach nie wspominając - tutaj nawet Stevens nie zrobiłby z tego dobrej defensywy.

​Dodać do tego, jak bezużyteczny jest Love naprzeciw Warriors, i jak gwałcony będzie Thomas na pickach, to ja szczerze nie wiem jakie plany mają Cavs.
 
Jeżeli Gilbert/Altman liczą, że LeBron zostanie tam po kolejnym 1-4 blowoucie/odpadnięciu w ECF, to mam nadzieję, że się przeliczą. :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lepszy jest ten trejd

 

http://www.espn.com/nba/tradeMachine

 

+ pick

 

I też raczej większa szansa że Misie na to pójdą niż Clippers , szczególnie jak Misie będą poza PO. Wtedy mogą zatankować i mieć dwa wysokie picki. Ewentualnie wydać Love'a ale wtedy kto będzie rozciągał grę.

 

Nie wiem czy potrzebują kogoś na obwód jakby mieli klocek na C jak Gasol to wygląda to spoko

 

IT-JR Smith-LBJ-Love-Gasol 

 

na ławce też jest spoko : Wade, Korver, Rose/Calderon, Shumpert , Crowder, Green. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.