Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2017/18 w oparach absurdu


memento1984

Cleveland  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gilbert vs Griffin

    • Team Gilbert
      12
    • Team Griffin
      33
  2. 2. Wzmocnienia, wrozka

    • PG13
      5
    • Butler
      3
    • obaj
      0
    • zaden
      37
  3. 3. Gracz "zagrozony" wymiana?

    • Love
      23
    • Shumpert
      7
    • Frye
      2
    • Ryszard
      0
    • Tristan
      8
    • JR
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Bez Woja nie biorę na serio ;-) Pelicany musiałyby być skończonym debilami by po takiej kasie na Holidaya pójść w taki deal

 

Ja się przez chwilę ucieszyłem, ale pogooglowałem i widzę, że chyba jednak prima aprilis (w listopadzie?!). Za taki pakiet to by ciężko było Wigginsa z Wolves wyciągnąć, a co dopiero DMC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BREAKING NEWS:

Demarcus Cousins has been traded to the Cleveland Cavaliers for Tristan Thompson, Kyle Korver and BKN 1st round pick.

according to Rick Stephen.

WELCOME TO CLEVELAND COUSINS!

Dobre... gówno. Lepiej nic nie pisać, niż wrzucać coś takiego. 

 

NOP nie mają żadnego ciśnienia, żeby oddawać Cuza w tej chwili. Nic nie wskazuje też na to, żeby musieli to robić. W przypadku Cavs opcja pozyskania go przez trade przepadła prawdopodobnie w momencie klepnięcia wymiany Kings-Pelicans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ostatni mecz vs Hawks i jeśli miałbym wskazać jedną rzecz, która leży i kwiczy w porównaniu z ostatnim sezonem to jest to rzut za trzy pkt. Generalnie Cavaliers próbują jakieś fancy akcje, piłka krąży z rąk do rąk ale nic z tego nie wynika. Spacing trochę leży bo Rose czy Wade dostają od obrońcy 3 metry miejsca gdy są na obwodzie, a nie jest to dla nich rzut komfortowy, więc szukają czegoś na pół dystansie lub pod koszem, w ostateczności jak już podejmą próbę za trzy to mało kiedy trafiają. LeBron dużo daje pograć partnerom, przy większości akcji szuka podania, mógłby zrobić takeover od pierwszych minut, ale jak to LeBron, to nie jest w jego stylu, więc robi to gdy nie ma wyjścia. Jak wróci IT to ofensywa powinna wrócić na właściwe tory.

 

Co do defensywy to rzuca się to, że Rose jest tragicznym obrońcą, który dodatkowo głupio fauluje. Defensywnie zespół coś tam się starał, ale jak zwykle dużo błędów, nieporozumień, a przy braku interior help defense takie rzeczy nie mogą się zdarzać - w kryciu na obwodzie wszystko musi chodzić jak w zegarku. Poza tym Hawks trochę siedziało, zwłaszcza za trzy. 

 

Na razie nie ma paniki, ale kwestia spacingu jest trochę martwiąca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs kontynuują swoją "dwulicowość" gdy grają z rycerzami  parteru Draftu to nie chce i się. Gdy przychodzi się spotkać z drużynami, które pewnie będą w Playoff to im się chce.

 

Gadka motywacyjna Wade zadziałała, Love 32 punkty i "jadł szkło jak magik" 8 zbiórek w ataku (najlepsze spotkanie w tym sezonie), JR był agresywny 20 punktów 5/7 za 3 (najlepsze spotkanie w tym sezonie). Crowder robił co mógł by zatrzymać Giannisa, ale bez podwojenia to na wiele się nie zdało. Rose, który wśród fanów Cavs ma role chłopca do bicia/kozła ofiarnego poprawne spotkanie, robi to co ma robić, głowa Lue w tym by było to w <25 minutach. James takie ciche spotkanie jak na niego niby 30 punktów, ale nie musiał ciągnąć zespołu.

 

Podobała mi się druga piątka z Wadem, Smithem, Imanem, Korverem i Greenem, choć może nie miała spektakularnych sukcesów, to w przyszłości te zestawienie może fajnie się sprawdzać.

Blok Wada na Antetokounmpo miodzio.

 

 

Giannis ma już pozycje superstara wśród sędziów, bo powinien szybciej dostać 6 faul, ale w ogólnym rozrachunku nic to nie zmieniło. Fajnie się ogląda ludzką ośmiornice i Greak Freaka, który jednym kozłem przechodzi z linii za 3 pod kosz, ale nie wiem czy oddanie Monroe nie odbije się im czkawką. Henson i Maker będą mieli problemy z solidniejszymi centrami czy PF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.