Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2017/18 w oparach absurdu


memento1984

Cleveland  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gilbert vs Griffin

    • Team Gilbert
      12
    • Team Griffin
      33
  2. 2. Wzmocnienia, wrozka

    • PG13
      5
    • Butler
      3
    • obaj
      0
    • zaden
      37
  3. 3. Gracz "zagrozony" wymiana?

    • Love
      23
    • Shumpert
      7
    • Frye
      2
    • Ryszard
      0
    • Tristan
      8
    • JR
      5


Rekomendowane odpowiedzi

To co chcą CLE jest nie do realizacji dla średnio rozgarniętego GM...

Cavs jeszcze musza dorzucic spadajacy kontrakt Frye'a czy jakiegos Shumperta, zeby sie zgadzalo bo musza oddac dwa zeby wziac dwa, i nie bedzie to jakis Bender. pakiet bylby gorszy niz Sabonis/Dipo. Dla srednio rozgarnietego GMa, nawet w CLE, nie do realizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"When Wiggins contests a shot, opponents have a 56.1 effective field goal percentage; when they are unguarded, they have a 56.4 eFG percentage. Fundamentally, getting a shot up against Andrew Wiggins is the same as getting an open shot."

Ciekawe jak takie cyferki wyglądają dla Hardena. No i czy jak łazi z butem w ręku i marudzi, to się to liczy jako contest, czy nie?  :panda:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://sportowefakty.wp.pl/koszykowka/703930/charles-barkley-kyrie-irving-chce-odejsc-z-cleveland-jest-glupcem

 

Pewnie większośc się zgodzi z Barkleyem.

Irwing ma po prostu w sobie mniej rozsądku niż przeciętny człowiek, dlatego mając argumenty na płaską i okrągłą ziemię wybiera te na płaską i z tego samego powodu mając lepsze argumenty za grą w Cavs wybiera gorsze za grą gdzie indziej.

Mało rozsądny chłopak z niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przecież z tą płaską ziemią to on sobie robi zwałę, chyba nie myślicie, że to jest na serio lol

 

btw moim zdaniem kluczowa data to 15 grudnia, kiedy Wolves będą mogli wysłać Wigginsa i Teague'a w drugą stronę

Wigginsa? Kto by go chcial dotykac, jeszcze jak zrobia mu to extension to nietrejdowalny, na dzien dzisiejszy z tego co prezentuje. Bedzie casus Carmelo, jak nie wystrzeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam też nie jestem fanem Wigginsa, ale nic lepszego może nie być na rynku

 

choć gdyby Miami dawało Dragica, Winslowa i Josha to imo też nie taki zły pakiet ale zależy co kto myśli o tych graczach

 

prawda jest taka, że cavs takiej wymiany wygrać nie mogą, mogą co najwyżej minimalizować straty - albo druga opcja czyli zacisnąć zęby i zagrać sezon w obecnym składzie i liczyć, że kibel nie wybuchnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam też nie jestem fanem Wigginsa, ale nic lepszego może nie być na rynku

 

choć gdyby Miami dawało Dragica, Winslowa i Josha to imo też nie taki zły pakiet ale zależy co kto myśli o tych graczach

 

prawda jest taka, że cavs takiej wymiany wygrać nie mogą, mogą co najwyżej minimalizować straty - albo druga opcja czyli zacisnąć zęby i zagrać sezon w obecnym składzie i liczyć, że kibel nie wybuchnie 

 

ale moze nie ma zadnego kibla, albo nie to, co prasa chce widziec i miec o czym pisac. camp za pasem. w to, co Cavs chcieliby od Suns bylem w stanie uwierzyc, zeby przyklepali, ale jak widac Suns nie chca oddawac rookasa a Cavs rozstawac z Irvingiem. 

w NY tez raportuja jakas drame nt lotysza, taki sezon, po podpisaniu przez GSW ostatnich swoich, nie ma o czym pisac z namacalnych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale moze nie ma zadnego kibla, albo nie to, co prasa chce widziec i miec o czym pisac. camp za pasem. w to, co Cavs chcieliby od Suns bylem w stanie uwierzyc, zeby przyklepali, ale jak widac Suns nie chca oddawac rookasa a Cavs rozstawac z Irvingiem. 

w NY tez raportuja jakas drame nt lotysza, taki sezon, po podpisaniu przez GSW ostatnich swoich, nie ma o czym pisac z namacalnych rzeczy.

 

gdyby tak było to Irving by dementował i nie leciałyby passive-agressive pociski od lebrona 

 

jest syf i dziennikarze tego sobie nie wymyślili, już nie przesadzajmy tych storyline'ów tam było za dużo, żeby to wszystko z dupy wyciągnąć

 

jedyne pytanie jest takie, czy Irving jest w stanie jak profesjonalista zagrać jeszcze jeden sezon bez marudzenia czy też nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna propozycje jak dla mnie rzucił w podcascie Simmons

Do Cavs Melo i Murray i 1st od denver

Do den Irwing

Do ny Shumpert Chandler i Hernangomez

Oczywiście Melo musiałby się zgodzić ale z tego co się pojawia ten mi się bardzo podoba dla każdej ze stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna propozycje jak dla mnie rzucił w podcascie Simmons

Do Cavs Melo i Murray i 1st od denver

Do den Irwing

Do ny Shumpert Chandler i Hernangomez

Oczywiście Melo musiałby się zgodzić ale z tego co się pojawia ten mi się bardzo podoba dla każdej ze stron

Fajna? Dla Nuggets bez sensu. Oddają trzech zawodników i pick za dwa lata Irvinga, a Murray zapowiada się bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.