Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2017/18 w oparach absurdu


memento1984

Cleveland  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gilbert vs Griffin

    • Team Gilbert
      12
    • Team Griffin
      33
  2. 2. Wzmocnienia, wrozka

    • PG13
      5
    • Butler
      3
    • obaj
      0
    • zaden
      37
  3. 3. Gracz "zagrozony" wymiana?

    • Love
      23
    • Shumpert
      7
    • Frye
      2
    • Ryszard
      0
    • Tristan
      8
    • JR
      5


Rekomendowane odpowiedzi

no nie pierdol na miejscu nuggets biere tego kyriego i idę all in a nie czekam co wyrośnie z murraya, zresztą dwa lata to ten sam timeline co sap

Jaki allin? Oddawać wszystko za Irvinga, który c***owo fituje i nic nam nie polepsza. Wolę dwa sezony kręcić się w okolicach 8 seedu niż raz zrobić 6 i zero perspektyw na przyszłość. Najgorsza propozycja wymiany dla Nuggets od czasu gdy LAF chciał dealować Jamalem za Gallo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż tak ten juancho i murray boli? przecież kyrie to lepsza wersja murraya a pfow to tam macie dwa wagony? kyrie, jokic i sap do garris to nie jest fajna banda? ja bym chętnie zobaczył co potrafią zwojowac

W zeszłym sezonie zrobiliśmy 2 atak grając większość spotkań Nelsonem na pg, po co nam Irving? Murray ma szansę być jego lite wersją ze znacznie lepszą obroną. Poza tym Kyrie nie będzie chciał oddać pola Jokowi a jego heroball w co drugiej akcji pasuje do naszej filozofii jak pięść do nosa. Dalej jest Juancho, który może być zajebistym rolsem i Wilson nasz jedyny nominalny sf. Na koniec jeszcze mamy oddać pick?

 

no fuckin kiddin me

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że Murray będzie fajnym grajkiem ale czy na poziomie Ki to dzisiaj nie jest powiedziane

Denver na chwile obecna ma bardzo dużo prospectow i uważam że ich oddanie za topowe PG to dobra Inwestycja.

Core Irving SAP Jokic dla mnie super a fit Irving jako shot first point guard do pass first Jokic jest bardzo fajny

Dodatkowo ich system gry szybki i bez obrony też pasuje pod Irvinga

Co do pickup to przy tej wymianie będzie w przyszłym sezonie poza loteria więc nie wartosciowalbym go jakoś strasznie. Do tego oddać któregoś z wysokich i mudiaya za starter na 3 i roster gotowy

Edytowane przez Stryder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też nie wiem o co ból dupy, o pick z trzeciej dziesiątki albo dziadka Chandlera?

 

Kyrie to taki Murray za 3-5  lat jak dobrze pójdzie, po to podpisaliście Sapa, żeby teraz chuchać na tych prospektów i liczyć, że coś z tego wyjdzie?

 

no common, jedyny argument, który by do mnie trafiał jest taki, że dużo lepszego ataku już się nie da wykręcić i trzeba iść teraz w difens, ale akurat dla mnie fit Jokica z Kyriem jest świetny i fascynujący, ja bym tam zaryzykował a nie się srał i czekał na nie wiadomo co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pickup to przy tej wymianie będzie w przyszłym sezonie poza loteria więc nie wartosciowalbym go jakoś strasznie. Do tego oddać któregoś z wysokich i mudiaya za starter na 3 i roster gotowy

 

to jest łapu capu

 

kogo chcesz oddać z tym Mudiayem? Farieda? Arthura? Lylesa? centra którego nie ma? no wprost zajebista paczka, tylko patrzeć jak ktoś oddaje za starting SF za taki pakiet

 

@BTPH

 

ból dupy? jak na przyszłość będziesz walczył o coś w temacie Pizdons:

 

 

Do rzeczy. Ja rozumiem, że perspektywa Irvinga obok Jokicia to może być dla wielu "fascynujące", ale to nie jest 2k i roster trzeba zbilansować, a nie na siłę koksować coś co już jest wystarczające mocne. Harris w nadchodzącym sezonie ma szansę stać się główną opcją opcją w ataku, postęp jaki poczynił na przełomie roku jest gigantyczny. Do tego dochodzi Murray, który musi mieć pewne minuty + posiadania. Idąc dalej Sap, Barton, Juancho, Wilson, Nelson, Lyles, Faried + któryś z rookasów - tu nie ma potrzeby kolejnej strzelby, po c*** mnie Irving? Wolałbym Jrue, Bledsoe nawet tego Hilla od biedy, ale Irving, totalny ballhog bez obrony z c***ową kracją który na pewno będzie chciał zostać pierwszą opcją, wniesie do szatni swoje mistrzowskie dupsko i jeszcze trzeba będzie mu płacić 20 baniek tylko po to żeby c***a ugrał i za dwa lata niechybnie spierdolił? No raczej nie. A już za w ciągu roku jest spora szansa, że Jokić z Harrisem dostaną propozycje nowych umów więc zobaczmy jakby to mogło wyglądać po sezonie:

 

Jokić okolice 25-30

Sap 30

Harris 16-18

Irving 20

no i ten starting sf za Mudiaya w pakiecie to pewnie też min 15 ;]

 

macie Wy rozum i godność człowieka?

 

po to podpisaliście Sapa, żeby teraz chuchać na tych prospektów i liczyć, że coś z tego wyjdzie?

 

Uważaj, bo to może być dla Ciebie szokujące - tak, po to się inwestuje w prospectów, rozwija ich aby zobaczyć co z tego wyjdzie !!

 

giphy.gif

 

 

, ja bym tam zaryzykował a nie się srał i czekał na nie wiadomo co

 

z racji, że jesteś fanem Detroit, argument o ryzyku i nieczekaniu na c*** wie co lepiej przemilczę, czep się Drummonda z Jacksonem w Nuggets trwa proces, przynajmniej ja chcę w to wierzyć

 

Irving ze swoimi aspiracjami i skillsami c***owo fituje do 3/4 drużyn w lidze, niech sobie znajdzie nową przystań gdziekolwiek byle nie w Denver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Irving ze swoimi aspiracjami i skillsami c***owo fituje do 3/4 drużyn w lidze, niech sobie znajdzie nową przystań gdziekolwiek byle nie w Denver

 

no qrwa tym to udowodniłeś, że go po prostu nie lubisz i hejtujesz - gdzie on nie fituje bo ja nie wiem, lead guard z najlepszym ball handlingiem w lidze, który jest do tego świetny w catch and shoot? to gdzie to nie pasuje bo ja nie wiem, 95% drużyn by chciało mieć taką opcję w ataku, dla której 30 pkt zrobić w meczu to jest pierdnięcie, pooglądaj jeszcze raz finały, bez Kyriego to byłby sweep bez wazeliny

 

a to, że jest gównianym obrońcą..cóż można z tym jakoś żyć w tych czasach 

 

 

ale jak tam chcesz, z takim nastawieniem to se będziecie robić 7-8 seed aż Millsapowi nogi odlecą i tak sie skończy...  

Harris w nadchodzącym sezonie ma szansę stać się główną opcją opcją w ataku, postęp jaki poczynił na przełomie roku jest gigantyczny. 

 

serio? ja myślałem, że on to jest od 3 i D, a głównym szefem w ataku jest Jokic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no qrwa tym to udowodniłeś, że go po prostu nie lubisz i hejtujesz - gdzie on nie fituje bo ja nie wiem, lead guard z najlepszym ball handlingiem w lidze, który jest do tego świetny w catch and shoot? to gdzie to nie pasuje bo ja nie wiem, 95% drużyn by chciało mieć taką opcję w ataku, dla której 30 pkt zrobić w meczu to jest pierdnięcie, pooglądaj jeszcze raz finały, bez Kyriego to byłby sweep bez wazeliny

 

jakoś nie za bardzo słychać aby te 95% klubów żarło się o usługi Drew, nie musisz mi mówić o jego zaletach, bo ja je dobrze znam, problem w tym, że te jego zalety w moim odczuciu w systemie Denver gdzie piłkę ma rozdzielać Jokić zamieniają się niejako w wady i oczywiście mogę się mylić i to wszystko wyglądałoby świetnie, niestety mam już trochę dosyć oglądania gangbangu na pickach i chciałbym jednak trochę ten obwód wzmocnić pod względem D no, ale co kto lubi

 

 

serio? ja myślałem, że on to jest od 3 i D, a głównym szefem w ataku jest Jokic

 

niewiedza w temacie Nuggets jest powszechna więc nic się nie przejmuj, Harris był w tym sezonie bodaj liderem w %  catch'n'shot przy odejściu Gallo jego rola automatycznie wzrośnie i liczę na sezon w okolicach minimum 18ppg czy będzie rzeczywistą opcją numer jeden dwa czy trzy to mnie akurat najmniej obchodzi

 

 

ale jak tam chcesz, z takim nastawieniem to se będziecie robić 7-8 seed aż Millsapowi nogi odlecą i tak sie skończy...  

 

mogłeś się chociaż spróbować odnieść do fragmentu gdzie przewiduje extenson dla Joka i Harrisa i jak w tej sytuacji chcesz zmieścić tam jeszcze 20 baniek Irvinga, no, ale rozumiem, że sił nie starczyło, bo pora pózna i trzeba było chociaż żarcikiem zakończyć, a że c***owy Ci wyszedł ten żarcik na maksa no to już pół biedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są dwie drogi

 

1. Czekać c*** wie na co i rozwijać młodych przez następne 10 lat, może w 2025 będzie w końcu dobrze. W miedzy czasie Sap skończy karierę, Jokić się zestarzeje 

2. Jak już zrobiło sie pierwszy krok w kierunku mocnej drużyny to wypadałoby to kontynuować.

 

W przypadku Nuggets to ja bym kumulował talent na już bo tkwienie na poziomie 7-9 drużyny przez lata to nic fajnego. Mają szanse na coś wiecej, jak sie nie uda to trudno, dalej będą nieco poniżej PO wiec w sumie żadna różnica. A jak sie uda to mogliby powalczyć o 2 runde co najmniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Irving nie jest kimś kto nagle zrobi z Denver ligowego potentata. Oddawanie za niego mega ciekawego prospecta i jedynego SFa to nie jest gra warta świeczki, tym bardziej, że za zdecydowanie mniejszą cenę można mieć chociażby takiego Bledsoe, który zważywszy na styl gry Nuggets może zaoferować nawet więcej niż Kyrie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są dwie drogi

 

1. Czekać c*** wie na co i rozwijać młodych przez następne 10 lat, może w 2025 będzie w końcu dobrze. W miedzy czasie Sap skończy karierę, Jokić się zestarzeje 

2. Jak już zrobiło sie pierwszy krok w kierunku mocnej drużyny to wypadałoby to kontynuować.

 

W przypadku Nuggets to ja bym kumulował talent na już bo tkwienie na poziomie 7-9 drużyny przez lata to nic fajnego. Mają szanse na coś wiecej, jak sie nie uda to trudno, dalej będą nieco poniżej PO wiec w sumie żadna różnica. A jak sie uda to mogliby powalczyć o 2 runde co najmniej. 

 

nie wiem czy to jest aż taki news dla Was, ale od czasu odejścia Ujiri filozofią Nuggets jest budowanie drużyny poprzez draft i scouting, przy odpowiednich warunkach druga runda może być i w tym roku nie wiem skąd pogląd, że to taki nieosiągalny cel zakładając dalszy rozwój młodieży i impact Sapa, oczywiście szanse już teraz nie są na to zbyt duże, ale bez przesady, druga runda to żadne Himalaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas pomijana jest kwestia kontuzji KCP (ramie).

 

ja nic nie pomijam, jestem fanem KCP i w ogóle (szkoda, że trafił akurat do Lakers), stwierdzam tylko fakt, że w temacie Harriska o przecenianiu raczej mowy być nie może

 

nie ma niestety obszernych highlightsów z tego sezonu, ale na podstawie tych dwóch poniższych można trochę zweryfikować pogląd, że to tylko 3&D grajek:

 

http://www.youtube.com/watch?v=F6xqvHRKJiw:

 

http://www.youtube.com/watch?v=IPEQsPhlSM0

 

Edit: jakby się dało proszę któregoś z modów o przeniesienie dyskusji do tematu Nuggets

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 warunkach druga runda może być i w tym roku nie wiem skąd pogląd, że to taki nieosiągalny cel 

 

Bo jak piszesz to w próżni to łatwo jest pomyśleć "no, tak, tak. Jokić, Sap, szanuję".

Jak spojrzysz na to na chłodno to w drugiej rundzie masz 4 ekipy. Będą tam Golden State. Będą brodacz i floppy, dla Westrbrooka z Georgem miejsca nie zabraknie. Zostaje jedno miejsce, a przecież masz jeszcze Spurs z ewoluującym jak pojebany Leonardem, Blazzers wygrywający 70 (?)% spotkań po dodaniu Nurkicia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.