Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2017/18


barcalover

Rekomendowane odpowiedzi

To może się wydac śmieszne takie porównanie które zrobie ale co mi tam.

Taki Melo a Kanter.

Melo robi punkty na 42%, a Kanter robi na 64%, jest róznica? No jest, co prawda Kanter słabo broni, ale Melo broni lepiej?

No Kanter rzuca mniej punktów, ale Enes "mada...er" Kanter napierdziela sie pod koszem i krzyczy do RW " tu masz korytarz do wjazdu" i te punkty robił RW, a teraz Melo nie robi korytarza tylko krzyczy do RW "podaj piłkę" :tongue:

 

Wiadomo ze Melo jest lepszym koszykarzem, ale niekoniecznie jego gra wpływa lepiej na wyniki :tongue:

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tu się dzieje kompletnie. Na początku idzie im super a później drastyczny spadek w dół jakby po 1q był koniec meczu a kolejne 3 to luźne granie na wyjebaniu po czym budzą się w 4q pod koniec jak już jest przesrane i przegrywają. A sądziłem że to będzie miało ręce i nogi ...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tu się dzieje kompletnie. Na początku idzie im super a później drastyczny spadek w dół jakby po 1q był koniec meczu a kolejne 3 to luźne granie na wyjebaniu po czym budzą się w 4q pod koniec jak już jest przesrane i przegrywają. A sądziłem że to będzie miało ręce i nogi ...........

Ręce i nogi może i ma. Na pewno brakuje tu głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Westbrook za bardzo chce być drugim Stocktonem. Stockton jak miał 29 lat notował 13 apg przy 19.9%usg, a Westbrook przy 31,6 notuje 9, więc wogóle coś mu nie idzie. On po prostu musi włączyć fuck you attidute i elo. Ja chcę takiego Westbrooka. Taki Russell jest o wiele wiele efektywniejszy.

 

2. Carmelo Anthony - XD

 

3. Mamy 3 duże ega, i żadnen z nich nie odpuści. Dla przykładu:

- George w okresie po przyjściu do OKC mówił że celuje w MVP. Chociaż można go dać na +, to jednak nie radzi sobie w clutch, i często się zamyka. Mimo to chce wyjść na bohatera

- Melo ugrywa Clutch, ale ciśnie ISO jak za Knicks. Gość jest niereformowalny.

 

https://youtu.be/qBB9rHRdacc

 

Na 4 spokojnie mógłby grać Grant. Gość to kozak.

- WESTBROOK odcina się kompletnie od wjazdów, przez co daje mniejszy impact na ofensywę

 

4. Chłopaki muszą się zgrać, to jestem w stanie wybaczyć.

 

5. Pozostaje liczyć że Malo się ogarnie, chłopaki się zgrają i zacznie działać.

 

Na tą chwilę najlepszym graczem Oklahomy jest Adams, który robi życiówkę, jest generałem defensywy, może tego nie widać w liczbach, ale ciśnie na zbiórkach, +świetne boxouty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę najlepszym graczem Oklahomy jest Adams, który robi życiówkę, jest generałem defensywy, może tego nie widać w liczbach, ale ciśnie na zbiórkach, +świetne boxouty.

Nie chcę się czepiać, ale po tym, co Cousins robił z Adamsem, ja bym go w życiu generałem defensywy nie nazwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F*ck to już prawie 1/4 sezonu za nami i nie wygląda to dobrze. Skończy się tak, że psim swędem wejdą do PO z jakiegoś 6-8, tam dostaną gładkie 4-1 od GSW/HOU/SAS bo Brick się nigdy nie zmieni, Melo też nie a ten 1 mecz wyrwie PG13.

 

Po sezonie zostaniemy z Brickiem który w kolejnym RS znów uderzy po średnią TD, Melo, bo nie widzę opcji aby wyoptował w tym wieku i odpuścił taką kasę a PG13 się zawinie, nie ma wuja.

 

Tym czasem na wschodzie, hejtowana Indiania prowadzona przez Oladipo gładko wejdzie do PO, a sam zainteresowany otrze się o ASG.

 

Czarny scenariusz ale na ten moment bardzo możliwy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, narazie OKC jest 10 (przed meczem Lakers byli 8) i mieli więcej meczy z zachodem. 2 ostatnie mecze przegraliśmy kolejno 3 i 7 punktami, więc na styku. Imho w tych meczach mieliśmy 20 punktowe prowadzenia. Ale jak dojdą do tego punktu, to zaczyna się pato basket i budzą się w clutch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie to będzie jak do play-off wejdą Knicks a Thunder nie. Melo się zapłacze chyba

 

Niespecjalnie, przyzwyczajony jest.

 

Gdyby to był temat Lakers, obaj mieli byście przeyebane. Tłumaczenia na kilka stron, statystyki, wyciąganie, że Melo to, Melo tamto bla bla bla.

 

Ale fakt. Podzielam zdanie Was obu :D. Yaya będą.

 

Nie no, narazie OKC jest 10 (przed meczem Lakers byli 8) i mieli więcej meczy z zachodem. 2 ostatnie mecze przegraliśmy kolejno 3 i 7 punktami, więc na styku. Imho w tych meczach mieliśmy 20 punktowe prowadzenia. Ale jak dojdą do tego punktu, to zaczyna się pato basket i budzą się w clutch.

 

A dzisiaj będzie 7-10. W papę od GSW i jak Suns pacnie Bucks którzy mają dołek a Jazz ogra Bulls z czym raczej problemów nie będzie to spadamy na 12 miejsce za te dwa teamy a zaraz przed Clippersów.

 

LoL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to był temat Lakers, obaj mieli byście przeyebane. Tłumaczenia na kilka stron, statystyki, wyciąganie, że Melo to, Melo tamto bla bla bla.

 

Ale fakt. Podzielam zdanie Was obu :D. Yaya będą.

 

 

 

A dzisiaj będzie 7-10. W papę od GSW i jak Suns pacnie Bucks którzy mają dołek a Jazz ogra Bulls z czym raczej problemów nie będzie to spadamy na 12 miejsce za te dwa teamy a zaraz przed Clippersów.

 

LoL.

Akurat z GSW to powinien być wkurw RW, i whole roster. To powinna być jadka, czekam. Szkoda że nie będę miał możliwości obejrzeć live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2010 Celtics weszli do finałów mimo tego że mieli dobre s5 to mieli jedną z najelpszech ławek jak nie najlepszą w lidze. Dzięki temu zaszli daleko i o mało co nie zdobyli misia. Gdbyby Melo schował dumę w kieszeń i zaczął grać z ławki odrazu inaczej gra OKC by wyglądała. Tak to mamy 1-3q spoko z tendecją spadkową a w 4q jest gwóźdź do trumny. PG i RW w składzie wyjściowym a Melo z ławki i byłoby gitez. Ale to tak niestety nie przejdzie bo jak Melo będzie wchdzoił z ławki to będzie obraza majestatu ... jebać ... zobaczymy jak dalej pójdzie. Ale c*** pójdzie bo sam Adams i PG w obronie to za mało a Melo to j*****dziura w D

Edytowane przez MA23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.