Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2017/2018 Hinkie died for our sins


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiadam okoń.

 

No, a tak na poważnie, to licząc na oko to rzetelnie możesz oceniać na podstawie co najmniej jakiś 54-60 meczów.

 

jeśli chodzi o RAPM, to wystarczy 20 spotkań, aby wyniki były stabilne (albo porównywalne do wielosezonowych [!] APM). oczywiście mowa o zawodnikach gających regularne minuty (powiedzmy co najmniej 20 MPG).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o RAPM, to wystarczy 20 spotkań, aby wyniki były stabilne (albo porównywalne do wielosezonowych [!] APM). oczywiście mowa o zawodnikach gających regularne minuty (powiedzmy co najmniej 20 MPG).

Jak rozumiem 20 spotkań na 20 minut wystarczy Twoim zdaniem, bo to są obiektywne kryteria, a nie dlatego, że Embiid zagrał w karierze dwadzieścia kilka spotkań po dwadzieścia kilka minut? :smile:

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem 20 spotkań na 20 minut wystarczy Twoim zdaniem, bo to są obiektywne kryteria, a nie dlatego, że Embiid zagrał w karierze dwadzieścia kilka spotkań po dwadzieścia kilka minut? :smile:

 

zgrał sporo więcej niż 20 spotkań ;] a o RAPM i 25% sezonu pisałem jeszcze zanim Embiid był wybrany w drafcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgrał sporo więcej niż 20 spotkań ;] a o RAPM i 25% sezonu pisałem jeszcze zanim Embiid był wybrany w drafcie.

 

Jeżeli dwadzieścia kilka to sporo więcej niż dwadzieścia, to rzeczywiście zagrał sporo więcej:)

 

Będący w wieku Embiida Kyle Anderson miał w zeszłym sezonie dokładnie 20 spotkań na ponad 20 minut i ma RAPM 2,14. To co to oznacza?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dwadzieścia kilka to sporo więcej niż dwadzieścia, to rzeczywiście zagrał sporo więcej:)

 

Będący w wieku Embiida Kyle Anderson miał w zeszłym sezonie dokładnie 20 spotkań na ponad 20 minut i ma RAPM 2,14. To co to oznacza? :smile:

 

wiele rzeczy, ale przypominam, że to nie ja zacząłem tutaj budować argumentację wokół RAPM.

 

EDIT

 

policz sobie o ile procent 31 jest większe niż 20 ;P

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele rzeczy, ale przypominam, że to nie ja zacząłem tutaj budować argumentację wokół RAPM.

 

EDIT

 

policz sobie o ile procent 31 jest większe niż 20 ;P

 

Joel Embiid nie zagrał w NBA 31 spotkań po minimum 20 minut:)

 

A odnośnie małych minut to jeszcze jeden przykład:

 

Jusuf Nurkić 16/17 ( Nuggets ) 807 minut on/off -12,3

Jusuf Nurkić 16/17 ( Blazers ) 583 minuty on/off +11,1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joel Embiid nie zagrał w NBA 31 spotkań po minimum 20 minut:)

 

A odnośnie małych minut to jeszcze jeden przykład:

 

Jusuf Nurkić 16/17 ( Nuggets ) 807 minut on/off -12,3

Jusuf Nurkić 16/17 ( Blazers ) 583 minuty on/off +11,1

 

dzięki za podanie świetnego argumentu za tym, co ja mówię ;] bo to dość dobrze pokazuje, że w denver Nurkic grał gorzej (co przecież nie jest tajemnicą - czy to ze względu na jego nastawienie, czy też rolę w drużynie), a w blazers odżył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele rzeczy, ale przypominam, że to nie ja zacząłem tutaj budować argumentację wokół RAPM.

 

EDIT

 

policz sobie o ile procent 31 jest większe niż 20 ;P

Ale ja zacząlem jako kontrargument do Twojej tezy że jeden mecz Embiida jest wart więcej niż cały sezon Hassana

 

Więc albo rzuciłeś hasło by sobie rzucić albo jak ktoś ma lepszy RAPM to dla Ciebie nie oznacza że ma większy wpływ na wydarzenia na parkiecie

 

Cała Twoja późnijesza argumentacja w kontekście debiutanta brzmi dziwacznie bo jakoś w pierszym zdaniu nie było gwiazdki typu - jeden mecz Joela i tu gwiazdka przy założeniu że jest w piątym sezonie gry i jest zdrowy i ma dobrych kompanów i potrafi grać w końcówkach meczów itp

 

Bo Twoja pierwotna teza w kontekście zeszłorocznych statystyków, Zaawansowanych i realnych nie ma pokrycia. Joel może będzie kiedy bardziej wartościowy. Na razie na tym etapie kariery i tym etapie zdrowia nie jest

 

A to że tu istnieje tendencja to nie trzymania się pierwotnej tezy tylko rozdrabniania dyskusji na wątki poboczne typu jego RAPM jest zaniżony albo mowa o bilansie itp to inna para kaloszy

Niemniej fajnie by było jakbyś spróbował obronić swoją tezę a nie kierował rozmowe na poboczne wątki

 

Jeden mecz Joela jest wart więcej niż sezon Hassana

 

Na podstawie jakich danych doszedłeś do wniosku że zeszłoroczny 1 mecz Joela był więcej wart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeden mecz Joela jest wart więcej niż sezon Hassana

 

Na podstawie jakich danych doszedłeś do wniosku że zeszłoroczny 1 mecz Joela był więcej wart

Dla mnie to ma sens .,Jeżeli coś jest bardzo rzadkie, to jest warte więcej.,Na przykład banknoty dwu-dolarowe zawsze są sprzedawane powyżej nominalnej wartości,niektóre serie nawet po $6 za sztukę.A kiedy banknot jest tak rzadki jak występy Embiida,na przykład ma czerwoną pieczęć ,to może być wart nawet grubo  ponad $100. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden mecz Joela jest wart więcej niż sezon Hassana

 

Na podstawie jakich danych doszedłeś do wniosku że zeszłoroczny 1 mecz Joela był więcej wart

 

Więcej NBA, a mniej cyferek. Wtedy przestaniesz pytać o dane, a zaczniesz dostrzegać coś więcej.

 

Ja to rozumiem na zasadzie. Lepszy jeden-dwa genialne sezony Ronaldinho, który każdy będzie pamiętał i wspominał z sentymentem niż 10 na wysokim poziomie, ale pozbawionym jakiejkolwiek magii Kachy Kaladze.

 

Oczywiście Embiid jeszcze tyle nie pokazał, ale zdradził już na tyle dużo możliwości, że po prostu każdy czeka na więcej. Dla Hassana nikt nocek nie będzie zarywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie problemem tej całej rozmowy jest założenie pt. ''jak on k...a śmiał trashtalkować Whiteside'a'' gdy Whiteside to ot co poziom solidnego startera na słabym (względem wielkości umowy) kontrakcie.

 

i nie wiem czy ta hiperbola @loraka ma sens, no ale generalnie mając do wyboru potencjał Embiida a poziom gry Whiteside'a (upraszczając) przesadnie bym się nad wyborem nie zastanawiał. zarabiający 25 milionów Whiteside do niczego nikogo nie doprowadzi, zarabiający porównywalną kasę Embiid w przyszłości potencjalnie może.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to rozumiem na zasadzie. Lepszy jeden-dwa genialne sezony Ronaldinho, który każdy będzie pamiętał i wspominał z sentymentem niż 10 na wysokim poziomie, ale pozbawionym jakiejkolwiek magii Kachy Kaladze.

 

"sezon" slowo klucz - wiec tu juz predzej mozna podac przyklad Marka Citki z meczu z Atletico :)

 

A i to nie jestem pewien czy nie trzebabyn zobaczyc wystepu Joela w PO aby pokusic sie o takie porownanie :D

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej NBA, a mniej cyferek. Wtedy przestaniesz pytać o dane, a zaczniesz dostrzegać coś więcej.

 

Ja to rozumiem na zasadzie. Lepszy jeden-dwa genialne sezony Ronaldinho, który każdy będzie pamiętał i wspominał z sentymentem niż 10 na wysokim poziomie, ale pozbawionym jakiejkolwiek magii Kachy Kaladze.

 

Oczywiście Embiid jeszcze tyle nie pokazał, ale zdradził już na tyle dużo możliwości, że po prostu każdy czeka na więcej. Dla Hassana nikt nocek nie będzie zarywał.

Ty vs Alonzo przy trzepaku po lekcjach. Sprzedaję bilety jakby co

HW mi obrażają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na starcie sezonu Embiid będzie grał maksymalnie kilkanaście minut. Z Wizards ma dostać 15-16 minut. 

 

Sam Embiid chce grać więcej i mówi, że jest gotowy na 20-24 minuty gry.

Gotowy na 20-24 minuty? No to szacunek dla niego, najbardziej eksploatowany gracz w tej lidze :playful:

 

Philla podpisała kontrakt z facetem, który może nigdy nie grać takich minut, jak każdy inny zawodnik NBA, który może być do końca kariery oszczędzany.Talent wielki, ale zdrowie fatalne, więc w mojej ocenie decyzja o podpisaniu teraz kontraktu z Embiidem była błędna.

 

Cała otoczka wokół jego kontraktu jest jednak bardzo ciekawa (Jeśli przegapi on 25 lub więcej spotkań sezonu regularnego lub rozegra mniej niż 1650 minut z powodu występujących wcześniej problemów zdrowotnych (plecy lub stopa) będzie mógł zostać zwolniony z umowy bez konieczności wypłacania mu pełnej gaży z kontraktu. Jeśli jednak Joel rozegra 1650 minut w trzech pierwszych sezonach nowego kontraktu ryzyko redukcji kontraktu zostanie wyeliminowane – Sixers, jeśli będą chcieli zwolnić go wcześniej, będą musieli wypłacić mu pełne 146.5 mln$. To samo gwarantuje mu też zanotowanie 1650 minut w trakcie trzech z czterech najbliższych sezonów/ za sixers.pl)

 

Wychodzi na to, że Joel musi rozegrać niespełna 35 spotkań (1650 minut), by cieszyć się z braku redukcji swojej pokaźnej gaży. Wygląda to na dość słabe zabezpieczenie ze strony 76ers.

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.