Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2017/2018 Hinkie died for our sins


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś do ligi przychodzili ludzie którzy spędzili na uczelniach te 2-3 lata. I powiedzmy mega utalentowany 22 latek jest gotowy na namieszanie w lidze od pierwszych sezonów. A teraz do ligi trafiają 19latki hurtowo i wielkie zdziwienie ze potrzebują paru lat do przystosowania sie do męskiego grania. Oczywiście są wyjątki od reguły Lebrony mogą sie trafiać, ale nie co rok

Racja .,Warto zobaczyć dokument SHO "Ben Simmons One and Done" widać jak Simmons miał wyjebane na wszystko: naukę,grę dla LSU Tigers,swojego chrzestnego Dave Patricka.,Jedyne co miał w głowie to kasa i gwiazdorstwo.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś to obliczył ze te "zaufanie" to obecnie ponad 4mln/mecz. Jak dla mnie, szarego człowieka to mocne przegięcie. Jasne gość potrafi grać, ale z jego zdrowiem i karta chorobowa nie zasluguje nawet na połowę.

 

Druga sprawa. Jeżeli kwota ma zależeć od ilości rozegranych meczy (to byłoby super rozwiązanie, które powinno się praktykować częściej) to jak to sie liczy do salary?

Edytowane przez Mich@lik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post pod postem ale....

 

Joel Embiid, 76ers Agree Upon Five-Year, $148M Extension:

 

oj bardzo ryzykowny ruch, ja bym rozmawiał o kontrakcie po sezonie, jak Embiid pokaze ze stać go na te 60 meczy w sezonie

Zawsze, życzę jak najlepiej ale to może być największa wtopa w historii w historii. Oby nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze, życzę jak najlepiej ale to może być największa wtopa w historii w historii. Oby nie.

Piszesz to jako fan Blazers więc byłbym ostrożny z tymi najwiekszymi wtopami

 

Kontrakt podobno zawiera jakieś klazule bezpieczeństwa na wypadek kontuzji ale trudno mi sobie to wyobrazić bo on podpisał dedykowanego maxa co w teorii oznacza że te 148 jest gwarantowane

Ciekaw jestem szczegółów tych zabezpieczeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli okaże się, że przez ten okres, Embiida będą omijaly poważniejsze kontuzje ? Imo Embiid grający 65 meczów w sezonie (zakładając progres umiejętności) jest warty takiej kasy. Phila dając te extension pokazała co innego niż umiejętność podejmowania ryzyka, pokazała zaufanie i spore plany wobec Joela. A to może również dobrze wyjść dla Sixers w przyszłości. Pamiętajmy, że tam pracuje sztab ludzi o określonej wiedzy medycznej, więc oni wiedzą od nas więcej.

 

A pisanie o najgorszej wtopie w historii to delikatnie mówiąc dużo za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli okaże się, że przez ten okres, Embiida będą omijaly poważniejsze kontuzje ? Imo Embiid grający 65 meczów w sezonie (zakładając progres umiejętności) jest warty takiej kasy. Phila dając te extension pokazała co innego niż umiejętność podejmowania ryzyka, pokazała zaufanie i spore plany wobec Joela. A to może również dobrze wyjść dla Sixers w przyszłości. Pamiętajmy, że tam pracuje sztab ludzi o określonej wiedzy medycznej, więc oni wiedzą od nas więcej.

 

A pisanie o najgorszej wtopie w historii to delikatnie mówiąc dużo za dużo.

Pewnie, że wiedzą więcej, więc jak wtopią to powinni za to beknąć.

 

W czym jest lepsze danie Embiidowi supermaksmalnego maxa teraz od dania Embiidowi supermaksymalnego maxa za rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz to jako fan Blazers więc byłbym ostrożny z tymi najwiekszymi wtopami

 

Kontrakt podobno zawiera jakieś klazule bezpieczeństwa na wypadek kontuzji ale trudno mi sobie to wyobrazić bo on podpisał dedykowanego maxa co w teorii oznacza że te 148 jest gwarantowane

Ciekaw jestem szczegółów tych zabezpieczeń

Piszę jako fan NBA mając doświadczenie, jako fan Blazers, z Royem (podpisał wielki kontrakt i się popsuł) i Odenem (popsuł się i nie dostał wielkiego kontraktu tylko mały).

Chyba, że pijesz do prehistorii wtedy faktycznie możesz mieć rację, że jest wtopa nie do pobicia :-)

Nie wyobrażam sobie, żeby nie było jakiś zabezpieczeń przed udupieniem 30kk przez 5 najbliższych lat na zawodnika, w wypadku którego bardziej prawdopodobne jest że nie zagra ani minuty niż to, że kiedykolwiek zagra 70 meczów w sezonie. Lojalnością to akurat Embiid powinien się wykazać w stosunku do 76ers bo to oni w niego wierzą, inwestują i ufają a dla klubu może to się skończyć 8 czy 9 latami nicości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że wiedzą więcej, więc jak wtopią to powinni za to beknąć.

 

W czym jest lepsze danie Embiidowi supermaksmalnego maxa teraz od dania Embiidowi supermaksymalnego maxa za rok?

ale to jest super max? tam brakuje chyba trochę, milion czy cos

 

a dwa pewnie teraz się dogadali na te wziaminki o kontuzcjach 

jakby był RFA to musieliby wyrównać czyjegoś maxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie to piszę, ale:

 

max Embiida > max Wigginsa

Wiggins przynajmniej gra. Co nie znaczy ze należy mu się max. Obaj nie zasługują ale Wiggins gra. Trzeba sie zastanowic czy klub woli placic maxa za 70 dobrych meczów w sezonie czy za 30 wybitnych i 50 na ławce. Ja bym wolał 1 opcje jako bezpieczniejsza, może przeplacona ale rynek jest jaki jest.

 

To co mnie dodatkowo odrzuca od Embiida to jego występy na Twitterze. On przed tym sezonem, wiedzac ze ma kolejna kontuzje i nie będzie gotowy na start sezonu, pisał ze stal sie zawodnikiem na max kontrakt. A tymczasem po sieci krążą wykresy liczby twittow do liczby minut przez 3 lata w NBA. Jakieś 2500 do 700 bodajże. Kontuzja kolana miala trwac pare miesięcy. Ktos powie ze 76 uwazaja i daja dodatkowy czas na rehabilitację. Czy do konca kariery tak będzie? Embiid będzie konczyc sezony z powodu różnych urazów w obawie zeby mogl się doleczyc i zagrac w kolejnym sezonie? Klub powoli staje się jego zakładnikiem w tej kwestii.

 

Ogolnie sam po sobie widze ze jakis mały duszek hejtera mi sie włączył przy temacie Embiida. Moze nie życzę mu zle ale to czy bedzie zdrowy czy nie staja sie dla mnie obojetne. Irytuje mnie mlody, jak zacznie duzo grać na swoim poziomie powiem trudno, ja i tak nie bede oglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje spojrzeć na to inaczej

 

Roy dostał maxa ale Blazers po prostu spłaciło to co na nim zyskało kiedy grał za taniochę na debiutanckiej umowie. Tam mieli choć podstawę do tego by mu go dać

 

Embiid zaś przez 3 lata zagrał niecałe 800minut i dał bodajże 13 zwycięstw

 

Oczywiście każdy moze przypomniec historię Currego , który dostał mniej niż max bo miał problemy z kostkami a potem już nie miał ich nigdy

Ok tylko, że Embiid jak na razie nie miał zgody na grę ponad 30 minut. A jak zaczął zblizać się do tej granicy to mu kolana nie wytrzymaly i zaczęły puchnąć i do dziś nie jest gotowy na występ w meczu

 

Embiid zagrał mniej niż 800 minut - nieważne jak cudownych ale za takie coś nie daje się 5 letniego maxa

 

Z drugiej strony Phila jest zakładnikiem swoich niedoskonałych wyborów sprzed lat. Jakby nie dali maxa to by sobie popsuli chemię w zespole. Joel ma potencjał ale jeszcze większy ma potencjał do kontuzji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryzykowny ruch Colangelo, tylko trzeba sobie zadać pytanie czy miał inne wyjście? czy mógł poczekać jeszcze rok i dopiero wyrównać ewentualnego maxa, ale przez cały sezon czytać żale Embiida na twiterze, że organizacja w niego nie wierzy?

 

więcej bedziemy wiedzieć na pewno  po ujawnieniu szczegółów tej umowy, ale skoro to jest DPE, te 148mln$ raczej musi być gwarantowane, chyba, że nowe CBA dopuszcza jakieś warunki uszczuplenia tego kontraktu w przyszłości, bo pewnie jakieś ubezpiecznie (tak jak w przypadku Bosha) wchodzi w grę.

 

Z niecierpliwością czekam na nowy sezon, po rozczarowującym jak na razie preseasonie i 3 miesiącach hypu oraz nastawianiu się co bardziej optymistycznych kibiców na PO już w tym sezonie, obstawiam twarde lądowanie w październiku (szczególnie w październiku, terminarz jest niesprzyjający) i listopadzie, oby później było lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nadal nie wyjaśnił dlaczego Sixers dają to przedłużenie teraz a nie za rok. Może ktoś?

 

Jest jakaś logiczna (np. możliwość własnie zawarcia jakichś klauzul) /finansowa strona takiej decyzji? Czy serio jedyne argumenty to, że chcieli mu zrobić dobrze, okazać zaufanie, bo Colangelo to tak na prawdę jego ojciec, a nie partner biznesowy, albo bali się jego tłitów? xd

 

A argument, że tak są lekarze, super specjaliści też do mnie nie przemawia do końca. Z jednej strony rzeczywiście mają wgląd do stanu jego zdrowa, ale niestety wpływu 82-meczowego sezonu, a co dopiero gry w playoffach co 2 dni na maksymalnej intensywności nie zasymulują. No, chyba, że Joel będzie odpuszczał mecze też w PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komentujecie umowe,ktorej warunki nie zostaly [poki co] ujawnione?! lol...

 

z podworka pistons - nasz 3-ci center,moreland [w historii kontuzji,'ramie' i 'stopa'],ma tak skonstruowana umowe:

 

'...There are a number of remaining guarantee stages left on this contract, assuming he remains with the team through Friday (almost certainly, he will). $1 million becomes guaranteed when the season begins on October 14th, and the full first year salary of $1,739,333 becomes guaranteed on January 10th, the latest day a contract can be fully guaranteed.

Next season is similarly hellish for Moreland. Year two is unguaranteed until July 8th, 2018, a full week after free agency begins. At that point $750,000 becomes guaranteed, then $1.25 million becomes guaranteed on opening night of the 2018-19 season, and the full $1.826 million becomes guaranteed on January 10th, 2019...'. podejrzewam,ze embiid ma cos w ten desen...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.