Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2017/18


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

jaka jest możliwość aby Ball do nas trafił? jakiś trade z lakers? ogólnie fani Kings są przeciwko Ballowi , coś piszą o jego ojcu, ktoś zna temat?

https://www.youtube.com/watch?v=D_EXseuNh_Q to niewielki skrót o tym panie. BTW ostatnio jakieś teksty o nieżyjącej matce Irvinga. Uważa, że pokonałby MJ w prime kiedy sam był jeszcze w collegu (LaVar, gdzie notował 2.2ppg). Nie potrzebuje żadnych rad (m.in do Bryanta na temat gry syna), Lonzo najlepiej jakby został w L.A. i grał dla Lakers... ogólnie szopka. 

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Balla nie ma szans Kings z prostej przyczyny. Od zawsze L.A w sercu. Chino Hills - > UCLA, a reszta to już wiadomo. Magic to tasuje codziennie rano myśląc o tej dwójce jako Lonzo.

 

Może i od zawsze LA w sercu, ale z powodu biznesu.. LaVar wie, że ze swoim podejściem działa na ludzi raczej negatywnie. Ale fani ekipy mogą 'pokochać' synka, więc lepiej trafić do LAL, które ma najwięcej fanów z NBA na całym świecie (tak mi się wydaje) i fani kupią buty Lonzo czy koszuleczki BBB niż trafić do Charlotte czy Milwaukee, bo wtedy kasa się nie będzie LaVarowi zgadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli listę płac rozpoczyna affalo z gwiazdka gay to wydaje się ze nie jest tak złe.

 

Ale jak kolejne nazwiska nic nie dodają poza salary to już tak królewsko nie jest.

 

Cześć niegwarantowane i to może Oki.

 

Ale kto chce tam grać?

Mills i Jj redick?

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sacramento jednak nie należy do normalnych ekip

 

Kontrakt Tollivera był tak skonstruowany że jeśliby go Kings zwolnili 1 czerwca to na przyszły rok ma gwarantowane tylko 2 mln zamiast 8

 

Kings czekali do ostatniej chwili  i oczywiście zwolnili . Sęk w tym że Tolliver w tym dniu miał urodziny

 

Więc Kings wysłali mu zyczenia na twiterze jednocześnie go zwalniając

 

To jednak nie jest normalny zespół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zwłaszcza Kings, skoro Fox i Stein to przyjaciele. Byłaby to miła odmiana i w teorii dość przemyślany wybór Sacramento.

przyjaźń zdecydowała ;]

 no i wymiana PF białego na SF-a wydaje mi się , że to dobre odejście od reguły brania tylko wysokich ;-] nie licząc Giles ale on fajnie wygląda

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beznadziejna i znowu tankowanie. brakuje weteranów inaczej będą się jebać jak twolves przez lata, którzy w końcu poszli po rozum do głowy. powinni przestać tankować tylko się wzmacniać aby przynajmniej podjąć walkę o PO

FOX-HIELD-WSC to rozumiem prospecty na lata ,które mają tworzyć ten zespół , ale do tego potrzeba na SF czy PF kogoś co jest głodny a już ma papiery w lidze i nawet poświęciłbym Skala , Greka czy nawet Jacksona. ogólnie poświęciłbym Hielda ale jak uparli się na niego i w sumie facet ma podobno świetną etykę pracy to niech będzie , może coś z niego będzie około 20-24 pkt taki Beal

WSC defensw i easy point ,FoX niech się rozwija ale przydałoby się aby mniej jakiś wzorzec.

Butler nam wzięli ale taki George to mi się marzy ;-]

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wystarczy robić poprawne ruchy. Aż mnie dziwi ze tak doskonali specjaliści na taka skale robią głupoty.

 

Jedynym wytłumaczeniem tych durnych przepłacen jest chyba kasa pod stołem która agenci płaca ze swojej prowizji gm.

 

Inaczej nie można tego wytłumaczyć.

 

Taki gm przytuli pół miliona z denga lub mózgowa i się cieszy.

Prowizja to aż 10 procent Wiec jest z czego podlać.

Na szybko.

 

Z 60 baniek prowizja 6 brutto.

3 netto

1,5 pod stołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty masz rozum i godność człowieka? :grin:

 

Najszybszy rebuild jaki widziałem. Kings ma oporowo dużo talentu, masę siana na FA. Jeszcze mogą uderzać po FAsów. Weteranów pewnie za tydzień zaczną brać. Kings ma się zajebiście. Oby tak dalej, bo są naprawdę o krok od zespołu lepszego niż ten z DMC.

 

rozum jakiś mam ,rozum jest potrzebny chociażby do tego aby ruszać palcami ;-] a godność to pojęcie względne

 

ok ,kucio , po ilu sezonach jakie stawiasz cele Kings ? oczywiście licząc wszystkie koleje losu

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.