Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Imo Russell jest jaki jest, irytuje mnie w nim wiele rzeczy, ale przynajmniej wiemy co się po nim spodziewać, Myślę że jest to spokojnie grajek na 22-5-5 już w kolejnym sezonie. Z Ballem niestety nie wiemy nic i jakbym miał wybierać między tymi dwoma, to wolę to co już znam. Pytanie, czy Magic z Pelinką uważa tak samo :D

Edytowane przez TheRocket
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, że najwyraźniej nikt nie przebił dotąd oferty JC+28 ;]

Ogolnie jednak beka, ze go nie trejdowali w poprzednim sezonie. ;] Po prostu myślę, ze zanim go oddadzą za darmo (Randle + Clarkson) to najpierw poczekaja.

 

Ja na miejscu fanów Lakers puscilbym tego Juliusa żeby dostać teraz George'a, bo kontakty z jednym agentem o takiej intensywności moga skończyć się znacznym przeplaceniem Randle'a.

Edytowane przez BigManFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clarkson, Nance, #28 i jakiś future pick to byłoby max tego co bym Pacers zaproponował. Nie dlatego, ze PG nie jest więcej warty, ale pozycja negocjacyjna Pacers jest jaka jest.

 

Jak im nie pasuje to trudno. Nie mam nic przeciwko zostaniu na ten sezon z tym co mamy i dodaniem debiutantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie się coś dzieje w jakimś OS... :)

 

Ja bym brał PG13 zdecydowanie teraz w imię starej zasady "lepszy wróbel w garści...", na której niejeden w sporcie się już przejechał. Rok to masa czasu i może się w te 12 miesięcy stać pierdyliard rzeczy, tak na parkiecie jak i poza nim.

 

Także "tu i teraz" bez dwóch zdań. Tym bardziej, że są w takim działaniu plusy:

- będziemy mogli zaoferować PG większy kontrakt mając go w rosterze, niż gdybyśmy mieli to zrobić za rok biorąc go z FA

- rok dłużej jego prime w LA

- Lakers będą fun to watch, a może przede wszystkim będziemy mieli oglądanie LAL ze sportowymi emocjami już w najbliższym sezonie, zamiast kolejnego w stylu "zobaczymy jak pograją młodzi" i "czy wyjdą z 30W"

- spuszczenie Den/Moz! Oby!

- oddanie JR, który A/ jest głupi B/nie broni C/zażąda (i gdzieś dostanie) kasy, której nie jest wart i pójdzie i tak za darmo C/ jest głupi

 

No. To tyle myślenia życzeniowego. Teraz zejdźmy na ziemię...

 

Co myślicie o tym, że Lakers jakimś cudem zdobywają mid-1st i nim handlują z Pacers? Choć tu też układanka nierówna... 12-15+28+jakiś JC i jeszcze Deng na zapchanie salary? No nawet w mojej głowie to brzmi zbyt niedorzecznie.

 

Realnie - pytanie do nie-fanów Lakers (i Jendrasa ;)) - na ile wartość PG spadła i - przy założeniu że nikt wziąć go w to lato nie chce, jako że ten "przyrzekł Lakers" - jaki Pelinka może wyciągnąć dobry trade tak, żeby Indiana go łyknęła bez bólu dupska (i vice versa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, może w takim razie Zubaca dołożą? Sam Amick upiera się przy tym, że intencją ma być zostawienie Russella do gry z George'm, co wydaje się rozsądne.

Wydaje mi się, że Zubac w tym momencie nie ma zbyt dużej wartości i Pacers woleliby Randle/Nance niż Zubaca, chociaż Zubac jest oczywiście fajny i ma spory potencjał, ale chyba nie jest w tym momencie zbyt wysoko ceniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wymienią 2 na 5 i 10 Sacto, i następnie jeden z tych picków dołożą do pakietu, którym rzucił january.

Weźcie już skończcie z tym wielopoziomowym oddawaniem picków. #2 za coś, później te coś, za kolejne coś, z którego też miałoby być coś... january napiernicza wymianami w beGM i myśli, że w lidze też będzie taki młyn, trade down za trade up i tak w kółko, przy okazji robiąc niektórym szum w głowach.

 

Problem jest taki, że najwyraźniej nikt nie przebił dotąd oferty JC+28 ;]

A była taka oferta?

 

Tylko nie zapominaj, ze Lakers nie mają picku w drafcie, więc granie o 35W to tez nie jest z perspektywy właścicieli fajna perspektywa, bo co najwyżej utrzymaja (i przeplaca) Randle'a, imho obu stronom będzie zależeć żeby się dogadać.

Moim zdaniem walka o 35-40W z PG i zgrają młodziaków jest w porządku perspektywą. Może to pokazać przyszłym FA, że coś się dzieje w Lakers, że jest lider i grupka prospectów z polem do rozwoju. Lakers w przyszłym sezonie właśnie o to będą grali - mają się pokazać, jako atrakcyjne miejsce dla wolnych agentów. Z Georgem, czy bez niego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie zapominaj, ze Lakers nie mają picku w drafcie, więc granie o 35W to tez nie jest z perspektywy właścicieli fajna perspektywa, bo co najwyżej utrzymaja (i przeplaca) Randle'a, imho obu stronom będzie zależeć żeby się dogadać.

Czy ja wiem, będą mieli młody, perspektywiczny zespól. Nawet walka 35w bedzie postepem, który powinien być dobrze odebrany zwłaszcza jak w perspektywie będzie przyjście PG.

 

@january ja naprawde cholernie lubię Larry'ego, cos jak kiedys Turiafa i nawet nie chodzi o moje przekonanie, ze Julius zdziwi jeszcze sporo osób, ale mam spore obawy o długoterminowe zdrowie Juniora. Jego choroba, do tego przebyte problemy z kolanami obawiam się, ze ogranicza go do roli rolsa na 15-20min w meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek, chodziło mi o to, że bez George'a, Lakers to bottom3 na Zachodzie, a gdy LAL nie mają picku w drafcie, to dla Lakers oznacza poza ogrywaniem młodzieży stracony sezon (z perspektywy właścicieli ocw), dlatego myślę, że LAL też będzie zależeć na pozyskaniu George'a. A z PG to jest już zespół na całkiem rozsądną grę, nawet jeśli nie na playoffy. A do tego zawsze jest jakaś mniej lub bardziej prawdopodobna ewentualność, że PG pójdzie do Cavs, wygra tytuł, i się rozmyśli.

 

Rzuciłbym Randle'a, Clarksona i 1st roundera, dla Pacers to oznacza dwóch starterów, dla Lakers oznacza zrzucenie złego kontraktu Clarksona, i, IMHO, zrzucenie Randle'a, który może zostać mocno przepłacony po tym sezonie. Nic lepszego Indiana nie dostanie, dla Lakers to i tak jest wygrany rzecz jasna trade. Ale to moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek, chodziło mi o to, że bez George'a, Lakers to bottom3 na Zachodzie, a gdy LAL nie mają picku w drafcie, to dla Lakers oznacza poza ogrywaniem młodzieży stracony sezon (z perspektywy właścicieli ocw), dlatego myślę, że LAL też będzie zależeć na pozyskaniu George'a. A z PG to jest już zespół na całkiem rozsądną grę, nawet jeśli nie na playoffy. A do tego zawsze jest jakaś mniej lub bardziej prawdopodobna ewentualność, że PG pójdzie do Cavs, wygra tytuł, i się rozmyśli.

 

Rzuciłbym Randle'a, Clarksona i 1st roundera, dla Pacers to oznacza dwóch starterów, dla Lakers oznacza zrzucenie złego kontraktu Clarksona, i, IMHO, zrzucenie Randle'a, który może zostać mocno przepłacony po tym sezonie. Nic lepszego Indiana nie dostanie, dla Lakers to i tak jest wygrany rzecz jasna trade. Ale to moje zdanie.

I ja się z tym zgadzam. 

 

Poza tym jako pierwszy rzuciłem opcją Randle+Clarkson+#28, więc byłbym w pełni usatysfakcjonowany takim rozwiązaniem. W dodatku jestem kibicem Pacers, i z ich strony coś takiego też by mi pasowało, bo jestem w c*** ciekawy, jak Randle wyglądałby na boisku razem z Turnerem. 

matek, akurat Lakers są w takiej sytuacji, że jeśli mają dołożyć Pacers jeszcze jednego pierwszorundowca to droga do pozyskania go przez trade down jest najłatwiejszą, a być może jedyną i dlatego choćby z tego względu warto to rozważyć (od tego jest forum).

Ile wymian z takim wielopoziomowym kombinowaniem było w historii ligi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

According to Mike Bresnahan of Spectrum SportsNet, the Lakers do prefer acquiring George now as opposed to waiting until his 2018 free agency but are not prepared to give up too much.

 

W Jezioranach zmiana władzy, ale podejście to samo :D

Akurat w tej sytuacji to podejście jest jak najbardziej zrozumiałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.