Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Czyli jednak bez trade'u George'a?

Inaczej to zrozumiałem za pierwszym razem ale teraz jak to przytoczyłes to rzeczywiście może za rok ruszą.

Imo bez ssensu lepiej teraz i robić ekipe z Lopezem, który i tak do podpisania jest za rok tylko musi wziąć mniej niż dostałby w nets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Russella, wg mnie to błąd, duży błąd. BKN na pewno przyjąłby #2 zamiast DLO. Muszą być ostro na niego cięci że od tak go oddali.

 

Jeśli imo teraz George'a nie wyciągną, to on do nas nie przyjdzie. Pójdzie gdzieś i tam zostanie, a Lakers będą szorować dno przez kolejne lata.

 

Tyle było nadziei co do duetu Magic/Pelinka i wszystko ch..strzelił. Robią ten sam bajzel co Kuptchak i spółka.

Edytowane przez TheRocket
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba ostateczny dowód na to, kto zwycięża w niemal rocznym sporze hejterzy vs fani, gdzie jedni mówili, że jest niezbyt rozgarniętym pod względem IQ gościem bez większej przyszłości w lidze, a drudzy, że ci pierwsi g*wno wiedzą, bo nie mogą wiedzieć jaki Russel jest naprawdę.

 

Swoją drogą szok, ale jeśli mowa jest o tym, że NIKT nie podjął nawet rozmowy o potencjalnym trejdzie DLO za lottery pick, no to smród wokół gościa musiał się solidnie zanieść nad całe Stany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier**** dać władze Magicowi.. To jest idiota przecież.. Lopez to jest wrak koszykarza, fakt na spadającej umowie, ale oddawać za niego DLO? Po prostu nie wierzę.. Teraz pewnie oddadzą pick #2 do Pacers za PG13.. bo nie wierzę żeby Pacers zgodzili się na pciki 27 i 28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może skończmy z tym wyzywaniem Magica od idiotów i spójrzmy na to z drugiej strony: może to jest właśnie realna wartość zawodników Lakers (jeśli Russell jest warty "wraka Lopeza" i wyrzucenia Moza z salary, to ile mogą być warci Clarkson i Randle?).

 

Jest dziwna maniera na tym subforum wychwalania pionków pokroju Nance'a, Randle'a, bronienia Clarksona etc. a to są - patrząc na fakty - role playersi bottom3 drużyny w lidze... Time to face reality? ;)

 

ps. choć i tak jestem w szoku ;) ale może też z tego powodu, że sam wyceniałem trade value DLO znacznie wyżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej za mało. Tzn ciężko będzie przelicytować Boston jeśli on da 2-3 picki. 

Jak mowiłem - gracze LAL nie mają wartości wyliczonej przez fanow LAL i JC i Randle to żadne assety. 

Z drugiej strony na lepszą paczkę Pacers raczej liczyć nie mogą za roczne wypożyczenie.

Randle, Clarckson i 2 late 1-st to przyzwoita paczka. I wydaje mi się, że skoro taki ruch zrobili to Indy tego picku zażądała... 

 

Tylko tak jak pisałem - wtedy zamiast #2 siorbać Balla trzeba powalczyć o jakieś większe nazwisko w stylu Butlera i mieć już gotowy core pod przyszło lato. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony na lepszą paczkę Pacers raczej liczyć nie mogą za roczne wypożyczenie.

Randle, Clarckson i 2 late 1-st to przyzwoita paczka. I wydaje mi się, że skoro taki ruch zrobili to Indy tego picku zażądała... 

 

Tylko tak jak pisałem - wtedy zamiast #2 siorbać Balla trzeba powalczyć o jakieś większe nazwisko w stylu Butlera i mieć już gotowy core pod przyszło lato. 

Możliwe, ja się osobiście zdziwię. Jak piszę od dawna - JC to żaden asset, a bagaż, Randle to niebroniący PF bez rzutu potrzebujący piłki. Imho będą jeszcze jakieś zmiany, bo w takim układzie będą chcieli się pozbyć jeszcze Denga. 

Jak dla mnie bardziej prawdopodobne jest niedoczekanie nowego sezonu w LAL Balla/Ingrama niż przez Ciebie proponowany trade. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że 90% forumowiczów tutaj przecenialo DAR (przyznaje że na początku i ja go przeceniłem). Może to Walton powiedział że go nie chce bo ten nie robi (bo nie chce/nie potrafi) na boisku tego o co go trener prosi... Od pewnego czasu (szatnia, ławka, gra, sondowanie ceny) było widać że DAR jest do odstrzału. Ale choć lubię grę Lopeza (który jak będzie zdrowy to mega pasuje do koncepcji Waltona ze swoim range i rim protector) to uważam, że mogli lepiej go sprzedać. A Ball chyba w końcu odetchnął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją droga, nie wiem co Russell musiał odwalać w tym Los Angeles, bo znikąd ten trade się nie wziął, przecież Nets wzięliby z pocałowaniem ręki Ingrama/2. pick.

 

Magica od idiotów jeszcze bym nie wyzywal, bo nie wiadomo pod co jest to ruch. 

Atak na dwa maksy za rok.


A co do prospektów Lakers, Clarkson jest nikim, Randle to stat filler, z Ingrama nie wiem co będzie, ale Russell to był - koszykarsko - poważny prospekt. Naprawdę ciekawe co musiał DAR robić w szatni/poza boiskiem, bo z jakichś powodow właśnie jego odstrzelili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wolałbym puścić 2 pick jeśli już bo na njalpeij to nic

Niż russela, ten przynajmniej sprawdzony w nba a ball to niewiadoma. Jeszcze do tego jego ojciec i rzut.

No Magic czy tam Pelibnka pierwszy duży deal i chyba przegrana oferta

Propsy dla Marksa bo robi mega robotę w nets

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Atak na dwa maksy za rok.

A co do prospektów Lakers, Clarkson jest nikim, Randle to stat filler, z Ingrama nie wiem co będzie, ale Russell to był - koszykarsko - poważny prospekt. Naprawdę ciekawe co musiał DAR robić w szatni/poza boiskiem, bo z jakichś powodow właśnie jego odstrzelili.

 

Jesli to tylko atak pod 2 maxy za rok, to IMO poleciał z tym dealem zdecydowanie za szybko... Russella z Mozgovem to ja bym może i do Sixers łyknął gdyby była taka opcja - ale ja mam pierdolca na DLo od czasów, kiedy widziałem go juz w koszulce Sixers. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.