Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat jeśli chodzi o Ingrama, było wiele razy pisane, mówił o tym Magic, że jest nietykalny, jako jedyny. I tu zgoda. Gdybym miał wybierać między DLO/Ingram, wybieram tego drugiego.

 

Tak jak piszecie wyżej, aby to nie był DRAMAT, musi coś za tym iść. Moim zdaniem po PG trzeba uderzac już teraz, bo liczyć za rok na 2 maksy i LBJ, to mrzonki. A jeszcze PG nam ucieknie i będzie to DRAMAT do kwadratu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, potwierdza się jak trudno byłoby zejść z kontraktów Mozgowa i Denga.

 

Po drugie, ciekawe czy teraz Lakers zaatakują po George'a, czy faktycznie poczekają rok i spróbują ukraść show w lato 2018 podpisując dwóch allstarów.

 

Zakładając pierwszy scenariusz, może się skończyć na ten moment na Ballu, Ingramie, George'u (plus Randle, Nance) - i za rok na ataku po LBJ. Tyle, że to jest chory hazard, bo jeżeli LeBron nie zdecyduje się iść do LA, to może okazać się, że Magic oddał Russella właściwie za nic.

 

Tak czy siak perspektywy LAL nie są złe, ale oddanie topowego prospekta za cap space - tego jeszcze (chyba) nie grali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając pierwszy scenariusz, może się skończyć na ten moment na Ballu, Ingramie, George'u (plus Randle, Nance) - i za rok na ataku po LBJ. Tyle, że to jest chory hazard, bo jeżeli LeBron nie zdecyduje się iść do LA, to może okazać się, że Magic oddał Russella właściwie za nic

 

Na LBJu świat się nie kończy #boogie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie co dalej pod 1 względem - MAGIC DAŁ DUPY, bo wykonał ruch w najgorszym momencie (trade DLO przed 3 sezonem w NBA, trade Mozgova, gdy ten ma 3 lata pełne umowy).

 

A kiedy był dobry moment na zrzucenie Mozgowa? Tzn. cel jest chyba jasny, miejsce na dwa maksy za rok, tylko cena niesamowicie wysoka.

 

Na LBJu świat się nie kończy #boogie ^^

A poza LBJ i Cousinsem...? Bo mniej więcej to pokazuje ryzyko jakie podjął Magic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas TD lepszy? W offseason 2018? Chodzi o długość jego umowy.

Spoko, tyle, że zrzucenie Mozgowa/Denga byłoby niesamowicie ciężkie kiedykolwiek by tego ruchu nie wykonano. W sumie chyba jakiś czas temu napisałem, że Lakers zrzucając Mozgowa/Denga musieliby poświęcić Russella/Ingrama, tyle, że nie myślałem by ktokolwiek o tym na serio pomyślał...

 

Lakers pozbyli się najmniej (dla siebie) wartościowego prospekta który może być ostatecznie z tej trójki najlepszy, i który w tym momencie jest najlepszy.

 

Właśnie na nich lista się kończy, stąd ten uśmieszek ;)

 

Zgadzam się, że ryzyko jest bardzo duże

Problemem jest raczej że best case scenario dla Lakers to maksymalny kontrakt dla 34-letniego LeBrona i potencjalna powtórka z Bryanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, potwierdza się jak trudno byłoby zejść z kontraktów Mozgowa i Denga.

 

Po drugie, ciekawe czy teraz Lakers zaatakują po George'a, czy faktycznie poczekają rok i spróbują ukraść show w lato 2018 podpisując dwóch allstarów.

 

Zakładając pierwszy scenariusz, może się skończyć na ten moment na Ballu, Ingramie, George'u (plus Randle, Nance) - i za rok na ataku po LBJ. Tyle, że to jest chory hazard, bo jeżeli LeBron nie zdecyduje się iść do LA, to może okazać się, że Magic oddał Russella właściwie za nic.

 

Tak czy siak perspektywy LAL nie są złe, ale oddanie topowego prospekta za cap space - tego jeszcze (chyba) nie grali.

No więc dla mnie jedyny powód dla ktorego ma to sens już teraz to dogadany deal George'a (potrzebny ten pick od BKN) i próba trejdu #2 za allstara już dzisiaj, żeby latem za hajs Lopeza jeszcze kogoś pokusić (Westrbook?)

Jako sallary dump to jest po prostu niedorzeczne... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc dla mnie jedyny powód dla ktorego ma to sens już teraz to dogadany deal George'a (potrzebny ten pick od BKN) i próba trejdu #2 za allstara już dzisiaj, żeby latem za hajs Lopeza jeszcze kogoś pokusić (Westrbook?)

Jako sallary dump to jest po prostu niedorzeczne... 

 

2# trzeba teraz trzymać i grać tym Lonzo, bo niby kto na PG będzie grać, jak jeszcze 2# oddadzą? Clarkson? Za George'a pakiet Randle,Clarkson , picki. Nic lepszego nie dostaną Pacers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię sobie przerwę od NBA.

Ilość błędów popełnionych przez organizację od 30 czerwca zeszłego roku przekroczyła mój poziom tolerancji,

błędów? przecież to jest dobra wymiana a DLO nie ma takiej dużej wartości i nikt nie jest w niego tak zapatrzony jak Ty, spójrz na to obiektywnie. Gość nic wielkiego nie pokazał na tyle, aby nadal mu ufać i bardzo dobrze że go przepchneli. Lopez to kilka W do przodu, w dodatku do Lonzo raczej będzie pasował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

NIE NO KU*WA KTO IM DAŁ TEN KLUB.

 

David Aldridge‏Verified account 

@daldridgetnt
Following
More
Lakers, per sources, engaged Sacramento in talks that would have sent the 2nd pick to the Kings for Sac’s two 1st-rounders (5 and 10) (1/2)
 
 
Lakers would have then packaged one of the Kings’ picks w/27 & 28 along w/player in offer to Indy for Paul George. But Kings said no (2/2).

 

ale Mozgova wysylacie na Brooklyn, cz'nie?

 

 

Mozgov tez blizej mateczki Rasijii, moze beda z niego ludzie w zimnym empajer stejt!

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

NIE NO KU*WA KTO IM DAŁ TEN KLUB.

 

David Aldridge‏Verified account 

@daldridgetnt
Following
More
Lakers, per sources, engaged Sacramento in talks that would have sent the 2nd pick to the Kings for Sac’s two 1st-rounders (5 and 10) (1/2)
 
 
Lakers would have then packaged one of the Kings’ picks w/27 & 28 along w/player in offer to Indy for Paul George. But Kings said no (2/2).

 

A jak Ci to na fejsie pisałem to nie wierzyłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

january, a pisałeś jeszcze wczoraj, że to najlepszy czas przed draftem ever :playful: Magic, szybko sprowadził nas na ziemię.

 

Dla mnie c***owa wymiana - tracimy gościa, w którego już jakiś czas inwestowaliśmy, który się nieźle rozwijał i był wciąż najpewniejszym z naszych dotychczas wybranych prospektów za śmieszną cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie były (choć były to spekulacje).

 

Btw - Lakers zwariowali spiesząc się z wymianą DLO. Draft jest ku*wa za dwa dni. A własnie dali Pritchardowi oręż do ręki.

 

Na jego miejscu żądałbym dwójki  w drafcie, bo czemu nie? W końcu negocjuje z Johnsonem.

dlatego nie rozumialem, co ten deal mial pomoc LAL w przyblizeniu ich tu i teraz do PG ? mi to wygladalo na odwrot.

 

to tak jak glosy, ze Griffin chcial dlugi deal w Cavs, z wieksza wladza i day 1 chcial oproznic kontrakty/near future na rental PG i 2 letni kontrakt JB - gdzie to jest wlasnie na odwrot (w moim odczuciu), gdzie Gilbert naciskal na tu i teraz a Griffin nie chcial firmowac organizacji na najblizsze lata, ktora by mogla zostac z przyslowiowym ptakiem w reku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co o tym myslec. Sa plusy jak wyjebanie Mozgova ale i minusy jak pozbycie sie DARa. Choc czy ten DAR to byl kozak? Chyba jednak nie...co dostalismy w zamian, Lopez, 27 pick. Teraz zastanawiam sie co zrobia w dealu Lakers, bo to jasny sygnal, ze ida po George. Picki slabe a tu jeszcze trzeba kontrakt dolozyc. Nie wiem, ale czuje, ze wcale tak blisko George nie jestesmy. Choc nadal trzymam kciuki ze wyjebia Randle'a w dealu z Georgem. No ale jak wezma LaVara to ten bedzie kretynem za wszystkich dotychczas razem wzietych.

 

Nadal nie kumam po co Mitch dawal kase Dengowi i Mozgovowi. Nie mozna bylo przyjac jak dotychczas jakis slabych kontraktow krotkoterminowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draft wise (jak co roku) jestem zielony ale serio jest aż tak dobrze w tym roku żeby odpuszczać Russella za 9 pick?

 

Jak co roku pick ma większą wartość od zawodnika.

 

Nadal nie kumam po co Mitch dawal kase Dengowi i Mozgovowi. Nie mozna bylo przyjac jak dotychczas jakis slabych kontraktow krotkoterminowych...

Przypominam tylko, że spora część kibiców Lakers była z Denga i Mozgova zadowolona ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.