Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, w obliczu tych doniesień Woja a propo Georga myślę sobie, że Pacers powinni napierać na deal tu i teraz.

 

Poświęcić Turnera(dla mnie osobiście ma większe value od d'angelo)

 

d'angelo+2 pick+clarkson+mozgov za george+turner

 

Lakers mają full kasy na fa, robią drużyna na tu i teraz (CP3 :D ), a jednocześnie w składzie dwóch świetnych młodych.

 

Indiana zamiast skończyć z samym Turnerem I pickiem w środku stawki kończy dwoma młodymi i wysokim pickiem za rok. Dobre podstawy na przebudowę.

 

Kto mówi nie?

Ja mówię nie. Po co mamy oddawać praktycznie wszystko co mamy wartościowego poza Ingramem za gościa, który otwarcie mówi że przyjdzie do Lakers za rok więc będziemy mieli go za darmo? Turner jest spoko, ale nie jest tyle wart.

 

Oczywiście chętnie widziałbym PG w Lakers już teraz, ale nie za taką cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji, żeby oddawać cokolwiek wartościowego za George'a w sytuacji, w której facet sam się w Los Angeles zapowiedział

Niby tak, ale ja się trochę boję że Celtics go wezmą i przekonają do podpisania z nimi, a Lakers już długo mogą nie mieć takiej okazji na podpisanie gościa z TOP10 ligi.

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji, żeby oddawać cokolwiek wartościowego za George'a w sytuacji, w której facet sam się w Los Angeles zapowiedział

 

Oj żebyście się na tym skąpieniu nie przejechali, gdy w międzyczasie ludzie z Indianapolis wyślą go gdzieś, a jemu się tam spodoba i zostanie na dłużej (choćby w Bostonie, gdzie grałby pierwsze skrzypce w nowym contenderze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indiana nie odda Turnera, o czym tutaj gadacie. 

 

Jeśli pójdzie trade, to nic ciekawego - poza PG - Lakers nie dostaną, bo i za mało pewnie są w stanie poświęcić. 


Dlatego 2+Moz+Deng za PG13 + 18 jest do rozważenia.

Do dupy, a nie do rozważenia. Nie warto wypruwać się z #2 za George'a. Nie po to, żeby spuszczać Denga/Mozgova. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego 2+Moz+Deng za PG13 + 18 jest do rozważenia.

Czyli różnimy się w ocenie wartości Turnera i D'angelo :)

 

Pytanie też czy Cavs nie wyjdą z Lovem po Georga(co przecież Pacers bierze z pocałowaniem ręki w obecnej sytuacji), a to już stawia pod bardzo dużym znakiem zapytanie przyjście za rok Georga z FA.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale ja się trochę boję że Celtics go wezmą i przekonają do podpisania z nimi, a Lakers już długo mogą nie mieć takiej okazji na podpisanie gościa z TOP10 ligi.

 

 

Oj żebyście się na tym skąpieniu nie przejechali, gdy w międzyczasie ludzie z Indianapolis wyślą go gdzieś, a jemu się tam spodoba i zostanie na dłużej (choćby w Bostonie, gdzie grałby pierwsze skrzypce w nowym contenderze).

 

Ja rozumiem, że to jest ryzyko, ale oddawanie drugiego picku za George'a to w obecnej sytuacji przesada. Lakers i tak nie są w stanie przelicytować Celtics, a wchodzenie all-in byłoby głupotą. 

Edytowane przez Hoolifan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że to jest ryzyko, ale oddawanie drugiego picku za George'a to w obecnej sytuacji przesada. Lakers i tak nie są w stanie przelicytować Celtics, a wchodzenie all-in byłoby głupotą.

W obecnej sytuacji ja też bym drugiego picku nie oddawał, nie wiem jaka wartość obecnie mają Randle i Clarkson, ale jesli mielibyśmy pozyskać George teraz to próbowałbym coś wokół nich sklecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne przeczucie, że za szybko to wypłynęło i za szybko PG13 pokazał wszystkie karty. To utrudnia, bo Indiana może nawet za late 1st round pick go gdzieś oddać, byle cokolwiek odzyskać, a znajdą się ekipy, które z przyjemnością nawet oddadzą pick za półsezonowe wypożyczenie, a nuż się uda, go przekonać na podpisanie umowy z nimi, zwłaszcza jak ekipa z nim osiągnie dobry wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej sytuacji ja też bym drugiego picku nie oddawał, nie wiem jaka wartość obecnie mają Randle i Clarkson, ale jesli mielibyśmy pozyskać George teraz to próbowałbym coś wokół nich sklecić.

 

A nie no Clarkson + dalszy pierwszorundowy brzmi z perspektywy Lakers całkiem sensownie. Tylko nie wiem czy Indiana będzie z takiej oferty zadowolona :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne przeczucie, że za szybko to wypłynęło i za szybko PG13 pokazał wszystkie karty. To utrudnia, bo Indiana może nawet za late 1st round pick go gdzieś oddać, byle cokolwiek odzyskać, a znajdą się ekipy, które z przyjemnością nawet oddadzą pick za półsezonowe wypożyczenie, a nuż się uda, go przekonać na podpisanie umowy z nimi, zwłaszcza jak ekipa z nim osiągnie dobry wynik.

Ale żeby dostać go za late 1st to trzeba mieć miejsce w salary, a tego za wiele drużyn nie ma. Musieliby wysłać jakiś kontrakt w drugą stronę, a na to Pacers nie muszą się godzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak dla Ciebie podmiana Clarksona na Denga i dołożenie 18 picku jeszcze przez Pacers to róznica między Turnerem a DLO, to nie mamy raczej o czym gadać.

ok, źle spojrzałem. Myślę, że Pacers mogliby poświęcić 18 pick i jest to dla nich lepsza oferta od tego co ja proponowałem (turner>d'angelo dla mnie)

 

Clarksona wartość oceniam nisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.