Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Agent PG13 chce swoich (DLO, PG, Randle) w Lakers w jednym teamie.

To nie jest takie słodkie, żeby mieć wszystkich w jednej ekipie, czasem trzeba coś wybrać. Poza tym, mając do wyboru pomiędzy PG i Randlem w LAL, i pompowaniem jednego z nich marketingowo, wybór jest moim zdaniem jasny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu moj post zniknal (zostal usuniety) ale to wytlumacze czemu napisalem cos w stylu

 

"i to podbija osoba z Clydem w avatarze" 

po cytacie ze lepiej miec wrobla w garsci niz golebia na dachu

 

nawiazywalem do sytuacji Knicks i Melo, ktorzy nie poczekali tego jednego roku i zaprzepascili swoje szanse na jakas realna walke oddajac wszystkie assety za niego, Lakers nie powinni popelniac tego samego bledu i po prostu poczekac, zwlaszcza ze nie maja az takiej pozycji i az tylu assetow jak Boston, ktory sobie moze pozwolic na sciaganie kogos i jeszcze ma szanse na rozwoj w przyszlosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Oddać assety i tak Lakers będą musieli, by zrobić miejsce na maksa za rok dla PG, więc imo lepiej teraz oddać te assety Pacers, a za rok zrobić miejsce na kogoś jeszcze.

Wystarczy chyba tylko pozbyć się Clarksona, a Pacers George za samego Clarksona raczej nie oddadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą mieć nadzieję, że dalej będą PO teamem. Wiele ekip woli to wybrać niż niepewną przebudowę.

 

Jak nie chcą Love'a to szukają kogoś do trójstronnej wymiany, gdzie ktoś Love'a chętnie przejmie, a przy okazji będzie miał assety, które zainteresują Pacers. Czemu na ogół patrzycie na wymianę 1 do 1? ;) Nie rzadko, te wymiany chodzą o wiele większe i bardziej rozbudowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcą Love'a to szukają kogoś do trójstronnej wymiany, gdzie ktoś Love'a chętnie przejmie, a przy okazji będzie miał assety, które zainteresują Pacers. Czemu na ogół patrzycie na wymianę 1 do 1? ;) Nie rzadko, te wymiany chodzą o wiele większe i bardziej rozbudowane.

Odpowiedziałem na pytanie po co Indianie Love. Właśnie po to, o czym pisałem, rozczaruję Cię, ale moje sources milczą na temat czy Indiana chce Love czy też nie chce. Stay tuned.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kontrakty Mozgova i Denga są grube. Z tego co pamiętam jeszcze całkiem niedawno ich ostro broniliście. 

To są goście bardzo ciężcy do ruszenia, a lada chwila trzeba teoretycznie przedłużyć Randle'a. Trochę dziwi mnie ten pomysł George'a z Lakersami, bo tutaj sporo musi się wydarzyć, żeby dało się coś zbudować. 

 

Dużo zależy właśnie od tegorocznego wyboru w drafcie - czy będzie to wreszcie gość, który zrobi różnicę, przy którym Deng, czy Mozgov zaczną wyglądać trochę lepiej - podobnie jak z Ingramem i Russellem - jeśli Lakers przyjebią kolejny rozczarowujący offseason, będą bez picku w drafcie, z zajebanym payrollerm - k**** no cięzko mi wierzyć , że PG będzie chciał tam koniecznie się pchać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kontrakty Mozgova i Denga są grube. Z tego co pamiętam jeszcze całkiem niedawno ich ostro broniliście.

To są goście bardzo ciężcy do ruszenia, a lada chwila trzeba teoretycznie przedłużyć Randle'a. Trochę dziwi mnie ten pomysł George'a z Lakersami, bo tutaj sporo musi się wydarzyć, żeby dało się coś zbudować.

 

Dużo zależy właśnie od tegorocznego wyboru w drafcie - czy będzie to wreszcie gość, który zrobi różnicę, przy którym Deng, czy Mozgov zaczną wyglądać trochę lepiej - podobnie jak z Ingramem i Russellem - jeśli Lakers przyjebią kolejny rozczarowujący offseason, będą bez picku w drafcie, z zajebanym payrollerm - k**** no cięzko mi wierzyć , że PG będzie chciał tam koniecznie się pchać.

To słabo pamiętasz bo pojawiały się raczej tylko pojedyńcze glosy, które w jakiś sposób broniły tych kontraktów i było to zaraz po ich podpisaniu i na początku sezonu gdy Lakers dobrze wystartowali. Reszta to były raczej krytyczne głosy. Nie wiem co uderzyło do głowy Mitchowi, że to podpisał.

 

Co do tego offseason to jeśli rzeczywiście George ma przyjść za rok to Lakers raczej za dużo zrobić nie mogą, jedyne co mogą to podpisać jakieś jednoroczne umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według Ramony Lakers nie zamierzają pozbywać się ''young assets'' , by uderzać po Georga.Pytanie czy Clarkson i Randle to assety jakieś? :tongue:

Jak Pacers to łykną, to rzucałbym Clarkson+Randle+#28.Za rok Lakers i tak tracą pick więc tankowanie odpada, a tak jest PG zaklepany bez strachu.Rok w NBA to kupa czasu, wiele rzeczy może się wydarzyć, jakiś superteam.Nie ryzykowałbym, że Georgowi spodoba się gdzieś indziej itd.

Clarkson zaraz może być balastem ze swoim kontraktem, a już znam dwa takie balasty za łącznie 32 miliony za sezon.Minuty dzięki temu dostanie Nwaba, którego jestem fanem.Więcej minut dla Nanca i do tego Deng(o ile nie uda się go zrzucić za pomocą 2 picku i trade downu) wróci na swoją nominalną pozycje na tym etapie, czyli 4.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja na miejscu LAL ściągałbym PG teraz. Za #28, Brewera i Blacka. Więcej Pacers raczej nie utargują nigdzie. Przez rok ekipa z PG troszkę się zgra, może podbiją wartość Mozdenga i pchnął ich w pakiecie z Randlem. Albo wręcz Juliusa już teraz z Clarksonem gdzieś wysłać za picki i rolesów (póki ma jakąś wartość i nie trzeba mu płacić).

Nie wiem czemu tak Clarksona pchacie do Pacers - on ma spory kontrakt, a jest im zbędny. To już Randle prędzej, ale wtedy pewnie LAL chcieliby coś jeszcze - II runda, czy coś w zamian.

Edytowane przez calagan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja na miejscu LAL ściągałbym PG teraz. Za #28, Brewera i Blacka. Więcej Pacers raczej nie utargują nigdzie. Przez rok ekipa z PG troszkę się zgra, może podbiją wartość Mozdenga i pchnął ich w pakiecie z Randlem. Albo wręcz Juliusa już teraz z Clarksonem gdzieś wysłać za picki i rolesów (póki ma jakąś wartość i nie trzeba mu płacić).

Nie wiem czemu tak Clarksona pchacie do Pacers - on ma spory kontrakt, a jest im zbędny. To już Randle prędzej, ale wtedy pewnie LAL chcieliby coś jeszcze - II runda, czy coś w zamian.

Klasyk.

Żeby było po równo to do Randle'a trzeba by Denga dorzucić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według Ramony Lakers nie zamierzają pozbywać się ''young assets'' , by uderzać po Georga.Pytanie czy Clarkson i Randle to assety jakieś? :tongue:

 

Jak Pacers to łykną, to rzucałbym Clarkson+Randle+#28.Za rok Lakers i tak tracą pick więc tankowanie odpada, a tak jest PG zaklepany bez strachu.Rok w NBA to kupa czasu, wiele rzeczy może się wydarzyć, jakiś superteam.Nie ryzykowałbym, że Georgowi spodoba się gdzieś indziej itd.

Do Clarksona obecnie to trzeba by dopłacać. Assety w stylu 28 picku nawet Cavs by mogli zmajstrować za rok PG. 

Jak będzie na wyprzedaży to przecież SAS może im dać paczkę pickow, wątpliwej młodzieży i takiego Greena. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.