Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Kocham ten okres w NBA.

 
NBA Draft Rumors: Josh Jackson has ‘likely’ been promised that the Lakers will draft him
 

http://www.silverscreenandroll.com/2017/6/12/15785378/nba-draft-rumors-josh-jackson-la-lakers-promise-news-report-phoenix-suns

 

Ten cały Gambadoro podobno jako pierwszy podał info o Nashu w Lakers. Z drugiej strony, miał tez ponoć sporo pudeł.

 

Mimo wszystko, to plus odwołany w Bostonie workout Jacksona to ciekawy zbieg okoliczności.

 

Tymczasem, Kyler twierdzi, że Lakers nikomu nie obiecali wyboru.

 

Niezły cyrk. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten cały Gambadoro podobno jako pierwszy podał info o Nashu w Lakers. Z drugiej strony, miał tez ponoć sporo pudeł.

 

Mimo wszystko, to plus odwołany w Bostonie workout Jacksona to ciekawy zbieg okoliczności.

 

Tymczasem, Kyler twierdzi, że Lakers nikomu nie obiecali wyboru.

 

Niezły cyrk. :grin:

Akurat odwołanie workoutu z Bostonem nie musi o niczym świadczyć, bo jak masz obiecany wybór 2, czy 3, to dlaczego miałbyś nie ćwiczyć u kogoś z jedynką. Przecież to jest parę milionów więcej na przestrzeni kontraktu. Natomiast bardziej mnie zastanawia sprawa z Suns, bo podobno Jackson tam na workout nie poleci, a to już może świadczyć, ze jest coś na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic podobno lubi zawodników, który mają w sobie wysoki poziom rywalizacji/ambitnych (po angielsku to brzmi lepiej), a Ball został jedzony przez Foxa w ostatnim swoim spotkaniu w NCAA 10-39 w punktach. Wiadomo Ball miał trudniej bo miał białych zawodników not one,not two..., ale 1 vs kosz nie oddają jaki jest. A przez LaVara i hałas, który generuje te ostatnie spotkanie zostało jakoś tak zapomniane przez media.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<br /><br />

Sory ale skoro kolejny raz po pie*doleniu głupot próbujesz mi docinać personalnie odpowiem podobnie - twoja mania nt wyszukiwania czegokolwiek by dowalić DLO jednoznacznie wskazuje, że byłeś/jesteś odpowiednikiem szczerby. Taki zwykły gnojek, na którego widok wszyscy przerywają rozmowy i obracają się plecami, bo wiadomo że jego jedyną ambicją jest dowartościowanie się atakami na innych.

Brawo! Kolejny błyskotliwy komentarz... pytanie tylko gdzie ja "dowaliłem" Twojemu ulubieńcowi (nie mówiąc już o Tobie), że wjeżdżasz na mnie bez powodu? Zacznij czytać ze zrozumieniem a najlepiej nie rób tego w ogóle. A jak będę chciał napisać negatywny komentarz na temat DAR to uwierz mi, że nie będziesz musiał się domyślać co miałem na myśli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackson odbył drugi workout dla Lakers.Anulował on inne workouty, bo podobno dostał obietnice, że jakaś drużyna go wybierze.Co najlepsze, z TOP3 tylko Lakers go widzieli, dziś po raz drugi, wcześniej w Sacramento.

Tylko po co Lakers mieliby dawać obietnice komuś skoro mają tak dobry, 2 pick?Może to Suns mu obiecali, a teraz Lakers chcą się upewnić, czy na pewno go nie chcą?

A może Magic czai się na 3 pick od Sixers i chciałby i Balla i Jacksona w zamian za Russella?;-).

Ciekawie się robi.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chyba będzie do końca już ciekawie.Jeśli wybór ma być miedzy JJ i Ballem to jestem spokojny.

 

Z ciekawości: co się wydarzyło od kwietnia do teraz, co tak drastycznie zmieniło Twoją ocenę prospectów?

 

Przypomnę, że wtedy Twój ranking wyglądał tak:

1 Fultz

2 Tatum

3 DJS

- tutaj ustawiłeś linię i gracze powyżej mieli być jedynymi z potencjałem pierwszej opcji drużyny NBA

4 Isaac

5 JJ

6 Ball

 

Żeby była jasność - nie czepiam się ani samej oceny, ani braku konsekwencji, po prostu mnie zastanawia ta nagła zmiana u Ciebie, bo wychodzi na to, że będziesz spokojny, gdy Lakers z drugim pickiem wybiorą graczy, którzy wg Ciebie mają niższy potencjał od 4 innych w tej samej klasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pierwsze opcje są ważne dla pewnych klubów w drafcie (Sacto, Magic). Lakers uważam, że już mają 1 opcję.

Tatum ze względu na future fit do Ingrama i PG13, w którego wierzę spada dla Lakers z BPA #2 na miejsca 2-5.

Wybór Smitha też by mnie przesadnie nie zmartwił, choć po niego zdecydowanie wolałnbym trade down.

 

Nie chcę po prostu Foxa z dwójką lub głupich wymian. Ball/JJ nie spowodują u mnie negatywnych odczuć po wyborze - dlatego jestem spokojny, o to chodziło.

 

Stawiasz na pierwszą opcję Ingrama? Czy pierwszą opcję Russella? Jak w ogóle widzisz tutaj podział na opcje w przyszłości w zestawie Russell/Ingram/ JJ lub Ball?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Myślę, że co do DLO i Ingrama w przyszłości (z zachowaniem wszelkich proporcji) mogłaby być dyskusja jak w Warriors Curry/Durant, zwłaszcza iż grają pod Waltonem.

 

Co do JJ/Balla - każdego w tym drafcie prócz Fultza mam poniżej Ingrama i DLO.

 

Tak sobie myślę, zę w takim układzie, jeżeli naprawdę wierzymy, że Russell/Ingram to future Curry/Durant i mamy prawie pewność, że za rok George podpisze u nas kontrakt, to wybieranie w tym momencie z numerem 2 w drafcie 4 opcji na przyszłość mija się trochę z celem. Nie wiem, czy handel nie byłby lepszy w takim razie i pozbycie się Denga/Mozgova przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co by miała Phila wymieniać swój pick, skoro mogą z nim wybrać kogoś dużo lepszego niż DAR?

Skad ta pewnosc ze ball czy jj beda lepsi niz dar? Dlugoterminowo dar bedzie na pewno slabszy od fultza i smitha jak mu dopisze zdrowie. Ball i jj ze swoimi ulomnosciami nie piwinni byc lepsi. Mimo wszystko na miejscu Magica robilbym ten deal. Ball-JJ-Ingram-Nance-Zubac, az chce sie to ogladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co by miała Phila wymieniać swój pick, skoro mogą z nim wybrać kogoś dużo lepszego niż DAR?

 

Bo Phila po etapie z Hinkiem bardzo chciałaby przyspieszyć przebudowę i lepiej wybrać TOP 3 talent sprzed dwóch lat niż TOP 3 talent z tego roku, bo ten sprzed dwóch lat ma już dwa lata doświadczenia w NBA i szybciej będzie gotowy. Możliwe, że Sixers by na to poszli.

 

Natomiast nie wiem czemu Lakers mieliby się osłabiać w krótkiej perspektywie kosztem być może wzmocnienia w długim terminie. Nie mają w tym roku picku w drafcie, to po co wymieniać jednego ze swoich najlepszych aktualnie graczy z dużym potencjałem na debiutanta. I to jeszcze w perspektywie przejścia do nich George'a w prime, który niekoniecznie musi mieć chęć przejść do zespołu, gdzie 3 najlepszych graczy ma łącznie 4 sezony doświadczenia w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.