Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

To nie wymówki, to suche fakty. Rozumiem że Ty byś chciał drużynę od razu doświadczonych Kobasow, Jordanów, LBJ, Magicow i Hakeemow, ale raz tacy się rodzą b.rzadko, a dwa w/w też musieli swoje frycowe przez parę sezonow w lidze zapłacić.Jak to zrozumiesz to mniejsza frustrację będziesz miał :)Ps. Trenowałeś na poważnie jakiś sport?

Wręcz przeciwnie, nie chciałbym takiej drużyny.

Trenowałem i dlatego się wściekam.

 

I dla jasności za to co się dzieje obarczam winą cały coaching staff, nie tych młodych chłopaków.

Talentu mamy mnóstwo ale w nieodpowiednich rękach skutek jest taki jaki widać - opłakany.

 

Najlepiej ta drużyna gra pod wodzą Lonzo więc tłumaczenie wyników młodością jest chyba nie na miejscu skoro absolutny nowicjusz z zerowym doświadczeniem ogarnia temat. Ale chłopak ma charakter, wpajany pewnie przez wiele lat przez szalonego ojca.

Bez Lonzo Lakersi nie wygrają pewnie żadnego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem to wszystko i nie oczekuję od nich finału konferencji.

Ale czy Twoim zdaniem ostatnie miejsce w lidze ( które zaraz będzie nasze ) to jest właśnie szczyt możliwości tej drużyny?

 

Clarkson, Randle, Ingram, Nance i kilku innych nie grają ze sobą pierwszy sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, ciężko nie nienawidzić dziennikarzy z perspektywy zawodników, bazując chociażby na tym przykładzie. George dał relatywnie złożoną odpowiedź, jaki jest nagłówek, co krzyczy nagłówek? GEORGE NIE ŻAŁUJE!!!!!!1111 To jest właśnie dziennikarstwo 2.0, wszędzie clickbait, symplifikacja i naginanie faktów, aby tylko kliknąć. Pewnie dziennikarstwo 3.0 to będą już zupełne opinie dziennikarzy w stylu "GEORGE ZAGRA W LAKERS!!!!!!" rodem z tych dziwnych reklam ze stron z ruskimi torrentami.

W sumie nie dziwię się, że Kyrie, będąc na gorącym krzesełku w ESPN'ie u tych klaunów Smitha i tego drugiego, odpowiadał pięknymi, kwiecistymi, złożonymi wypowiedziami, które nie niosły ze sobą żadnej treści, a przede wszystkim odpowiedzi na pytanie. Smart guy.

 

I nie zrozumcie mnie źle, jest mi obojętne gdzie PG wyląduje po sezonie.

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, ciężko nie nienawidzić dziennikarzy z perspektywy zawodników, bazując chociażby przez ten przykładzie. George dał relatywnie złożoną odpowiedź, jaki jest nagłówek, co krzyczy nagłówek? GEORGE NIE ŻAŁUJE!!!!!!1111 To jest właśnie dziennikarstwo 2.0, wszędzie clickbait, symplifikacja i naginanie faktów, aby tylko kliknąć. Pewnie dziennikarstwo 3.0 to będą już zupełne opinie dziennikarzy w stylu "GEORGE ZAGRA W LAKERS!!!!!!" rodem z tych dziwnych reklam ze stron z ruskimi torrentami.

a ja akurat jestem pewien, że January z miejsca by cały nakład wykupił, gdyby był w formie papierowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem to wszystko i nie oczekuję od nich finału konferencji.

Ale czy Twoim zdaniem ostatnie miejsce w lidze ( które zaraz będzie nasze ) to jest właśnie szczyt możliwości tej drużyny?

 

Clarkson, Randle, Ingram, Nance i kilku innych nie grają ze sobą pierwszy sezon.

No grają 1,5 ;)

Ja przed sezonem pisałem, że ta ekipa z Popem i Lopezem w formie może nawet próbować powalczyć o 36-38 winów, a przy odrobinie szczęścia i 8 miejsce. Kłopot w tym, że te dwie sprawy nie zgrały się... Lopez grał słabo, problem z rotacją a Pope po niezłym początku nie radzi sobie z problemami osobistymi i gra źle. Więc z 2 najbardziej doświadczonych graczy nie gra żaden swojej roli, a ich rolę przejęli Rookie Hart i Kuzma ;)

W tej sytuacji moje oczekiwania spadły do max. 30 winów. Natomiast gdyby mi ktoś przed sezonem powiedział że skład z ost. 2 tyg będzie pod kilku dogrywkach przegrywał o włos z GSW i HOU, to bym go wyśmiał, bo celowałbym w blowouty. Ty natomiast narzekasz... 

Co ma powiedzieć MEM z Gasolem, Evansem i wprawdzie kontuzjowanym Conleyem? Gasol + Evans to półka wyżej od Popa z Lopezem (którzy prawie nie grają) a bilans mają taki sam... Co ma powiedzieć CHA z Kembą, Batumem, Kiddem, Howardem i bilansem 13-23? Swoją drogą gdzie DH nie pójdzie tam negatywnie wpływa na wyniki ekip - wszystko zaczęło się w LAL ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno nie narzekać patrząc na wyniki.

Te dogrywki z GSW grającymi pewnie na 50% swoich możliwości naprawdę nie są dla mnie pocieszające skoro potem przegrywamy z dużo słabszymi rywalami.

W najbliższych meczach z Hornets, Hawks i Kings okaże się czy jesteśmy w stanie wogóle jeszcze cokolwiek wygrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No grają 1,5 ;)

Ja przed sezonem pisałem, że ta ekipa z Popem i Lopezem w formie może nawet próbować powalczyć o 36-38 winów, a przy odrobinie szczęścia i 8 miejsce. Kłopot w tym, że te dwie sprawy nie zgrały się... Lopez grał słabo, problem z rotacją a Pope po niezłym początku nie radzi sobie z problemami osobistymi i gra źle. Więc z 2 najbardziej doświadczonych graczy nie gra żaden swojej roli, a ich rolę przejęli Rookie Hart i Kuzma ;)

W tej sytuacji moje oczekiwania spadły do max. 30 winów. Natomiast gdyby mi ktoś przed sezonem powiedział że skład z ost. 2 tyg będzie pod kilku dogrywkach przegrywał o włos z GSW i HOU, to bym go wyśmiał, bo celowałbym w blowouty. Ty natomiast narzekasz... 

Co ma powiedzieć MEM z Gasolem, Evansem i wprawdzie kontuzjowanym Conleyem? Gasol + Evans to półka wyżej od Popa z Lopezem (którzy prawie nie grają) a bilans mają taki sam... Co ma powiedzieć CHA z Kembą, Batumem, Kiddem, Howardem i bilansem 13-23? Swoją drogą gdzie DH nie pójdzie tam negatywnie wpływa na wyniki ekip - wszystko zaczęło się w LAL ;)

Wspominaleś coś o blowoutach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po takiej wtopie jak z OKC taki mecz z Hornets nie powinien mieć absolutnie miejsca. Wstyd, wygląda na to, że Luke zaczyna powoli tracić zespół. Z tym rywalem taka ilość punktów z ponowienia, z kontry i taka przewaga ławki... nie da się tego wytłumaczyć.

 

Miałem nadzieję jak zobaczyłem w końcu S5 jaka powinna być od G1, że może jeszcze coś z tego będzie, ale już chyba za późno i mieszanie teraz w tej zupie nic już nie da. Szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi raz z rzędu Lakers na starcie sezonu grają zaskakująco dobrze, potem przychodzą kontuzje i totalne posypanie się gry w grudniu, gdzie są najgorszą drużyną ligi.

 

Broniłem Waltona, ale żeby wygrać nawet 30W Lakers musieliby od tego momentu skończyć sezon z bilansem 19-25, na Zachodzie nie do zrobienia biorąc pod uwagę, że od meczu z Kings mają 114,6 DRTG, lol.

 

I niby w drugiej części sezonu powinno być lepiej, bo Lakers nie mają picku, ale ile to da, 26-27W?

 

A najlepsze, Walton ma tam chyba mocną pozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi raz z rzędu Lakers na starcie sezonu grają zaskakująco dobrze, potem przychodzą kontuzje i totalne posypanie się gry w grudniu, gdzie są najgorszą drużyną ligi.

 

W tym roku nie powiedziałbym, ze grali zaskakująco dobrze na początku sezonu ok defensywnie wyglądali lepiej, ofensywnie gorzej, ale przede wszystkim częściej przegrywali mecze, które wydawało się, ze powinni wygrać niż odwrotnie.

 

Ja jestem przekonany, ze mimo braku doświadczenia, takiego poziomu talentu jaki mieli wchodziliby w ten trudniejszy okres sezonu w okolicach 50% zwycięstw gdyby tylko Walton nie popelnial takich błędów jesli chodzi o rotacje. Nawet z jego ograniczeniami jesli chodzi o zaimplementowanie odpowiedniej taktyki, czy nadaniem zespołowi jakiejś określonej tożsamości to i tak z tym zespołem i tymi graczami można bylo na tym zachodzie zrobić dużo lepszy bilans i o to mam do niego największe pretensje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że nie jest tak źle jak się powszechnie uważa. W tej lidze nie da parkatycznie wygrywać jeśli przynajmniej 4 zawodników nie rzuca za 3. Więc w przypadku jak dzisiaj gdzie praktycznie tylko Lonzo i Lopez rzucali z dystansu ciężko o zwycięstwa. Chyba jednak wszyscy powinni się cieszyć z poprawy rzutowej Lonzo która już wygląda przyzwoicie i oby utrzymał taka formę. Poza tym jak gra się kimś takim jak Kcp to nie dziwne że dostaję się bęcki w ataku wtedy jest 4/5. Moim zdaniem jeśli przyjdzie ktoś w miarę sprawny na 2 ktoś od obrony i rzutów za 3 jak np Bradley. Ekipa nawet bez wielkiej gwiazdy może ciekawie wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.