Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie tym jak sie panowie spisują na treningach, zapewne lepiej od reszty, bo by nie grali

Niestety twoja błyskotliwa analiza nie ma i tak za dużego sensu bo nawet gdybyś miał rację to treningi to nie mecz i skoro przeciwko prawdziwej konkurencji cos nie działa to jak wygląda na treningu nie ma za dużego znaczenia.

 

To tak jak do rzucania wolnego po technicznym wystawiłbyś gościa mającego 50% skuteczności bo na treningu trafia regularnie ponad 80%. Oczywiście można to zrobic i czasami się nawet uda, ale po co skoro szanse sa marne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekanie na rotacje w tym sezonie przejdzie do legendy. Co mecz to problem z rotacją. I tak od 100 stron. 

 

Mam nadzieje ze Walton wie co robi, a jeżeli dodatkowo robi to regularnie od początku sezonu to muszą być jakieś przyczyny. Albo dobrze idzie Brewerom na treningach, albo reszta nie daje rady fizycznie i muszą być takie zmiany. A moze młodzież ma kupe w majtach w 4 kwartach. Trener powinien wiedzieć najlepije co sie dzieje z druzyną. A ludzie na forach i twitterach co chwila piszą swoje piątki i rotacje.

 

Ja innej opcji nie widze, jakieś smieszne pomysły z sabotowaniem gry itp do mnie nie przemawiają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety twoja błyskotliwa analiza nie ma i tak za dużego sensu bo nawet gdybyś miał rację to treningi to nie mecz i skoro przeciwko prawdziwej konkurencji cos nie działa to jak wygląda na treningu nie ma za dużego znaczenia.

 

To tak jak do rzucania wolnego po technicznym wystawiłbyś gościa mającego 50% skuteczności bo na treningu trafia regularnie ponad 80%. Oczywiście można to zrobic i czasami się nawet uda, ale po co skoro szanse sa marne ?

Na treningach to Randle i Nance trafiają trójki lepiej niż osobiste w meczu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekanie na rotacje w tym sezonie przejdzie do legendy. Co mecz to problem z rotacją. I tak od 100 stron. 

 

Mam nadzieje ze Walton wie co robi, a jeżeli dodatkowo robi to regularnie od początku sezonu to muszą być jakieś przyczyny. Albo dobrze idzie Brewerom na treningach, albo reszta nie daje rady fizycznie i muszą być takie zmiany. A moze młodzież ma kupe w majtach w 4 kwartach. Trener powinien wiedzieć najlepije co sie dzieje z druzyną. A ludzie na forach i twitterach co chwila piszą swoje piątki i rotacje.

 

Ja innej opcji nie widze, jakieś smieszne pomysły z sabotowaniem gry itp do mnie nie przemawiają

Napiszę najdelikatniej jak potrafię żebyś się nie czepiał tego sabotowania.

Moim zdaniem trener który sam się dopiero uczy swojego fachu i ma bardzo niewielkie doświadczenie nie powinien operować na takim organizmie jakim są obecni Lakersi.

Uważam że do pracy z młodzieżą jest potrzebny doświadczony trener a nie ktoś taki jak Walton.

Tracimy tylko czas bo zawodnicy nie rozwijają się tak jak powinni.

Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem, ze noel kreci cos w okolicach DD... a tu widze, ze jego zwloki wyciagaly 4-4, do tego stal sie rezerwowym.

czyli wnioskuje, ze ma bardzo niska cene, czyli, pewnie lakers chcieliby pozoskac jakis pick od mavs co by spakowac go pozniej z dengiem,

chyba, ze deal byl duzo bardziej rozbudowany i deng byl w ten deal zamieszany...

 

nie wiem jak kwestie kontraktow i mozliwosci ale dziwi mnie to, ze klub nie widzi randle'a w swoich planach....

 

Lakers kombinują jak mogą, żeby się podlizać Jamesowi. Widzą, jakie kontrakty Cavs dali Smithowi i Thompsonowi ( klienci Richa Paula), więc najpierw rzucili 20 milionów KCP ( klient Richa Paula), a teraz kombinują, jak pozyskać Noela ( klient Richa Paula). Nie zdziwię się, jak niedługo w plotkach transferowych wokół Lakers zaczną pojawiać się: Shabazz Muhammad, Ben McLemore, Trey Lyles czy Cory Joseph...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luke niestety zaczyna wyglądać co raz częściej jak jeleń na autostradzie, jak w tej czwartej kwarcie poleciał prawie do tunelu po jezdzacego na rowerku Kuzma by wpuścić go na centra za grającego już całe 11minut Randlea... Ingram po kontuzji i prawie nie schodzi z parkietu, Kuzma prawie każdy rzut za krótki.

 

Może i za dużo jest pisania o rotacjach w tym temacie, ale to co wyrabia w tym elemencie Walton to masakra. Jednych zajedzie z minutami niezależnie od dyspozycji dnia, inni dostają ich nie tylko za mało, ale tak wydaje się losowy ich przydzial,tak że trudno o złapanie jakiegoś rytmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers grające w koszulkach Denver to dziwaczny widok. Widzę że Nike kompletnie rozwala tożsamość klubu. Przecież ten błękit od lat był przypisany do Nuggets.

 

I to w sumie tyle co ciekawego można napisać o meczu. Jakiś taki ogólnie bezbarwny .. Memphis wygrało ale żeby to zrobiło przekonująco to nie powiem

 

Brak Lonzo widoczny bo jednak nie było płynności w ataku. I Kuzma ewidentnie wyglądał na zmęczonego grudniem. Te rzuty wyglądały jakby mu dłoń miękła w ostatniej chwili i piłka nie dolatywała do kosza. Walton powinien odpuścić  w drugiej połowie i grać więcej Randlem no ale Waltona to ja od zeszłego sezonu nie kumam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotacje

Przestrzelone osobiste

Brak rozgrywającego

 

Nieciekawa atmosfera w związku z planami na lato też zapewne zrobiła swoje.

 

Memphis to chyba najgorsza drużyna ostatnich tygodni, w dodatku w drugim dniu b2b. 

 

Szkoda tych ładnie wywalczonych zwycięstw na wyjazdach. Mam nadzieję, że zespół zdoła się jeszcze z tego dołka podnieść.

 

To zabawne, bo na początku miesiąca nie obawiałem się bilansu, tylko długotrwałego efektu serii porażek, mając w pamięci poprzedni sezon. Tymczasem Lakers z najtrudniejszym okresem w terminarzu poradzili sobie lepiej niż można było oczekiwać, natomiast posypali się kiedy przyszedł luźniejszy okres.

 

A Randle'a niech już lepiej oddadzą. Nawet za tego Noela. Żal patrzeć na to co się dzieje.


Lakers grające w koszulkach Denver to dziwaczny widok. Widzę że Nike kompletnie rozwala tożsamość klubu. Przecież ten błękit od lat był przypisany do Nuggets.

 

Ely, akurat stroje Minneapolis Lakers okazjonalnie noszą od wielu lat. Nie podoba mi się za to mieszanie barw wyjazd/dom. 

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, człowiek od x czasu wstał wcześniej, żeby mecz obejrzeć, ale oczy mi dosłownie krwawią na widok tego, co dzisiaj oglądam.

Wstałeś a tu koszmar na jawie.

Luke niestety zaczyna wyglądać co raz częściej jak jeleń na autostradzie, jak w tej czwartej kwarcie poleciał prawie do tunelu po jezdzacego na rowerku Kuzma by wpuścić go na centra za grającego już całe 11minut Randlea... Ingram po kontuzji i prawie nie schodzi z parkietu, Kuzma prawie każdy rzut za krótki.

Może i za dużo jest pisania o rotacjach w tym temacie, ale to co wyrabia w tym elemencie Walton to masakra. Jednych zajedzie z minutami niezależnie od dyspozycji dnia, inni dostają ich nie tylko za mało, ale tak wydaje się losowy ich przydzial,tak że trudno o złapanie jakiegoś rytmu.

Walton podpatruje "najlepszych". Teraz chyba naśladuje D'Antoniego. Zobaczyl, że Houston byli na czele tabeli zajeżdżając podstawowych graczy to robi to samo u Nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nuggs dali ciala, a wlasciwie adidas dal ciala, bo wprowadzajac matowy rev30 totalnie zabil klimat strojow nuggets. numery stracily tez wtedy choinke, wiec juz w ogole do dupy. nuggets i memphis to chyba 2 ekipy, ktore najbardziej stracily na wprowadzeniu rev30.

 

co do mpls lakers, to w takich mniej wiecej grali w przeszlosci, wiec nie mam z tym problemu. co wiecej cholernie lubie te stroje.

 

problem robi sie za to z seria city, bo o ile do tej pory sroje klubow nba nawiazywaly do kolorow klubu, w taki czy inny sposob o tyle seria city w zasadzie lamie wszelkie kanony i ciezko sie jest doszukac kolorow klubowych. sam nie wiem co o tym sadzic bo patrzenie na heatw kolorach miami vice, ktore sa cholernie city ale nie maja nic wspolnego z klubem czy bulls w kolorach clippers z san diego... nie ma co plakac, trzeba sie przyzwyczajac i jakos to przebolec.

 

na serie city lakers nie bede narzekal, bo tworzyl kobe i bezposrednio do niego nawiazuje, wiec... to takie przelozenie mamba mentality na caly zespol:)

 

 

koniec off topu z ciuchami.

podobno dziwne minuty w rotacji randle to kwestia mozliwych dealow. nitk nie chce by randle sie kontuzjowal bo jest glowna karta przetargowa tego trade deadline'u. nie wiem czy i jaki deal pojdzie ale prawda jest taka, ze lakers niec nie maja do stracenia nie grajac nim. o playoffs i tak nie ma co marzyc. pozostaje ogrywanie. podobno beda chcieli zaatakowac demarcusa cousinsa. niewykluczone, ze juz jakies rozmowy sie odbyly. wiadomo, ze pels maja zapchane salary i nie widac tam perspektyw na cos wielkiego, wiec niewykluczone, ze beda dealowac. problem w tym, ze tak samo jak lakers beda pewnie probowali sie pozbywac kontraktow, ktore im zalegaja (asik 33 banki na 3 lata?!) wiec, ciezko cokolwiek prorokowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogranicza się minuty/ usadza zawodnika, gdy deal jest na ostatniej prostej.

 

A nie na 2 miesiące, kiedy dodatkowo jest +- najlepszym graczem zespołu.

Mogliby tego Randla zostawić, do trade deadline, żeby trochę wygranych zapewnił, bo już wolałbym, żeby Lakers oddali pick do 76ers niż do Celtics. Jak jeszcze Celtom Lakers załatwią drugi albo trzeci pick w drafcie, to paru starszych kibiców Lakers zrobi sobie krzywdę. Trudny terminarz się pojawił, teraz trochę zdrowie szwankuje, 33 mecze sezonu za nami i nagle tylko Hawks mają mniej wygranych od Lakers... Nie wiadomo co robić bez tego picku w drafcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Lakers zrzucą Clarksona i Randle'a, a chyba to zrobią, to Boston będzie miał realne szanse na ten Wasz pick.

 

Ciekawi mnie jak tam u Was ze zdrowiem, bo jak Lopeza nie będzie na poczatku stycznia gdzie macie kiepskich rywali, to ten bilans Lakers może wyglądać fatalnie - wczoraj Memphis grało słabiutko przez 3q, a miało równy wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Lakers zrzucą Clarksona i Randle'a, a chyba to zrobią, to Boston będzie miał realne szanse na ten Wasz pick.

 

Ciekawi mnie jak tam u Was ze zdrowiem, bo jak Lopeza nie będzie na poczatku stycznia gdzie macie kiepskich rywali, to ten bilans Lakers może wyglądać fatalnie - wczoraj Memphis grało słabiutko przez 3q, a miało równy wynik.

 

Pamiętaj, że jak Lakers wylosują jedynkę, to pick trafia jednak do Sixers:)

 

Lopez jeszcze przed kontuzją nie grał za dużo w Lakers i zupełnie nie mam pojęcia dlaczego. W ostatnich 10 meczach przed kontuzją, tylko w trzech dostał 20 minut, najwięcej 23 minuty i 58 sekund. Brook był zupełnie niewykorzystywany, Lakers chyba nie wiążą z nim żadnej przyszłości, mogą go usadzić ,jak Denga, nawet gdy wyzdrowieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.