Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

ostatecznie mogą rozciagnac kontrakt Denga.

 

Poza tym co do dwóch maxów już ostatnio coś tam rzucił czy to Magic czy Pelinka, że może podpiszą tylko jednego a resztę kasy zostawia na kolejny rok. Mam nadzieję, że to oznacza polowanie na PG i to, że dostali jakiś sygnał od Lebrona, żeby dali sobie spokój.

Jeżeli mówią o jednym, to raczej na bank oznacza, że nie będzie to LeBron. W 2019 wybór wśród topowych FA jest znacznie mniejszy. Kevin Love, Klay Thompson, Kyrie Irving? Chyba, że liczą na Leonarda.

 

Ale w sumie nie wiem, czemu się nad tym zastanawiamy w obecnej sytuacji:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A to nie jest tak, że bez stretch provision kontraktu Denga, Lakers muszą zrzucić Clarksona i Randle'a?

Chyba tak jest, ale jeśli odpuszczą Randle zamiast zrobić stretch na Dengu to będzie naprawdę idiotyczny ruch. Wiem, że później ten stretch będzie się długo ciągnął i kiedyś może zaszkodzić, ale Julius jest w tym sezonie najlepszym zawodnikiem Lakers i głupotą byłoby się go pozbywać za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak od 2 z 3 "maxowych graczy (LJ, PG, DMC) już usłyszeli że mają dać sobie spokój i łudzą się z tym trzecim.

mnie tam DMC nie przeszkadza

 

Mimo wszystko i tak wątpię by w kwestii PG cokolwiek stało się jasne zanim on sam nie zobaczy jak zakończy się sezon Thunder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak jest, ale jeśli odpuszczą Randle zamiast zrobić stretch na Dengu to będzie naprawdę idiotyczny ruch. Wiem, że później ten stretch będzie się długo ciągnął i kiedyś może zaszkodzić, ale Julius jest w tym sezonie najlepszym zawodnikiem Lakers i głupotą byłoby się go pozbywać za darmo.

Cap hold Randle'a to 12,4 miliona dolarów, stretch Denga to 7,4 miliona dolarów (czyli właściwie jedno i drugie oszczędza tyle samo dolców)

 

Max dla Jamesa startuje od 35,7 miliona. Dla George'a i Cousinsa od 30,6 miliona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cap hold Randle'a to 12,4 miliona dolarów, stretch Denga to 7,4 miliona dolarów (czyli właściwie jedno i drugie oszczędza tyle samo dolców)

 

Max dla Jamesa startuje od 35,7 miliona. Dla George'a i Cousinsa od 30,6 miliona.

Jedno i drugie oszczędza tyle samo, ale w przypadku stretch provision na Dengu Lakers mogą podpisać solidnego Randle, a w przypadku odpuszczenia Randle zostają z Dengiem w garniturze, który w tym momencie jest pewnie najszczęśliwszym emerytem na świecie.

Tylko można Denga przedłużyć i zwolnić i wtedy jest jakoś niecałe 4mln przez 11 lat.

Z Mozgovem to samo można było zrobić.

Tylko gdyby zrobili to samo z Mozgovem to Lakers mieliby w salary stretch Denga, Mozgova i kontrakt Russella więc kasy i tak by brakowało.

 

Ale wiadomo, że jak FA nie wypali to oddanie DLO za miejsce w salary będzie można uznać za idiotyczny ruch (wiem, że Ty już teraz go za taki uznajesz, ale jednak Lakers dzieki niemu dali sobie większe szanse na FA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Lakers powinni dać radę znaleźć chętnego na pakiet Clarkson+Nance.

 

To zwolniloby 15mln co w połączeniu ze stretchem Denga jeśli dobrze liczę wystarczyłoby na dwa maksy zaczynające się od 30mln i zatrzymanie Randle'a przy jego 12mln cap hold.

 

To coś co ja bym zrobił, ale co tam oni planują to kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

As expected, the Chicago Bulls will guarantee the contract of David Nwaba for rest of the season, league sources tell ESPN. He's been a revelation for the Bulls and undoubtedly will be one of the intriguing restricted free agents on market this summer.

 

Lakers go zwolnili, żeby mieć pół bańki więcej dla KCP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież, kto mógł się tego spodziewać?:)

Ale sugerujesz, że Lakers nie powinni brać Balla bo jego ojciec jest idiotą?

 

Rozumiem, że można mieć zarzuty do jego postawy na parkiecie, ale jeśli Lakers widzieli w nim największy potencjał to ojciec nie miał żadnego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sugerujesz, że Lakers nie powinni brać Balla bo jego ojciec jest idiotą?

 

Rozumiem, że można mieć zarzuty do jego postawy na parkiecie, ale jeśli Lakers widzieli w nim największy potencjał to ojciec nie miał żadnego znaczenia.

Powinni zjebać Lonzo z góry na dół i przy następnej takiej akcji wymienić, najlepiej do Żalgirisu Kowno. Możesz być najlepszym graczem na świecie, ale jak rozwalasz szatnię, wynosisz informację do mediów i nie stajesz za kolegami ( patrz była bójka na parkiecie, a Lonzo w tył zwrot) to nie sprawisz, że twoja drużyna będzie kiedykolwiek mocna. 

 

A poziom sportowy to zupełnie inna historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni zjebać Lonzo z góry na dół i przy następnej takiej akcji wymienić, najlepiej do Żalgirisu Kowno. Możesz być najlepszym graczem na świecie, ale jak rozwalasz szatnię, wynosisz informację do mediów i nie stajesz za kolegami ( patrz była bójka na parkiecie, a Lonzo w tył zwrot) to nie sprawisz, że twoja drużyna będzie kiedykolwiek mocna.

 

A poziom sportowy to zupełnie inna historia.

Ale Lonzo nie wynosi nic do mediów. Powtarzam pytanie, Ty ojcu nie mówisz co tam u Ciebie w pracy słychać?

 

Jasne, że Lonzo może prosić ojca żeby się nie wychylał (sądząc po mniejszej aktywności Lavara to pewnie tak jest) ale nie ma na wszystko wpływu. Nie mówiąc o tym, że Lavar nie musi wszystkiego wiedzieć od Lonzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakersi chcieli Lonzo Balla w pakiecie z ojcem. Okazało się, że sportowo pokazuje o wiele mniej niż się spodziewano (póki co), ekipa jest gorsza niż w najczarniejszych koszmarach, a LaVar wszedł na wyższy level w jego zachowaniach. I to tylko przez pół roku.

 

Ale w końcu Magic (mówiłem, że się nadaje jak pięść do nosa do czegokolwiek...) namaścił Lonzo na swojego następce, a Ingrama na 20 PPG gracza i teraz szok, że nie udźwignęli... Narzekałem na Bryanta, że swoją gigantyczną umową utopił ostatnie lata swojej kariery na grę z przeciętniakami, ale jak teraz patrzę na decyzje w managemencie Lakers to oni bliżej niż do czołowej drużyny to mają do Kings. Sami mu dawali to wziął, bo czemu nie? Dawali Mozgowowi i Dengowi to wzięli. Teraz nie dają Randle'owi, ale dają Lonzo - rzucać i mówić jego ojcu w mediach...  Jednak tego ostatniego nie można było uniknąć, chyba że wzięliby kogoś innego. Nadal jest nieudolnie, a jak ktoś myślał, że Magic cokolwiek zmieni to ostrzegałem - mało który były wybitny gracz w jakimkolwiek sporcie umie to przekłuć na bycie trenerem czy działaczem. Dlatego tym bardziej - Larry, jesteś wielki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.