Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2017/18


january

Rekomendowane odpowiedzi

echnikę ma słabą i często cegli ale przynajmniej próbuje.

 

To tutaj kamyczek do mojego ogródka, bo nieprecyzyjnie się wyraziłem :)

 

hehe, sprawdź ile rzutów spoza pomalowanego oddał jeden i drugi w tym sezonie :smile:

 

sprawdzałem jakoś dwa mecze temu i Randle miał takich rzutów o parę więcej niż Larry (ilość minut powinna się mniej więcej zgadać 10 meczy Juliusa przy 8 LNJ).

 

U Nance'a jest to 28% rzutów, a u Randla ledwie 21%. Procent celności tych rzutów mają bardzo podobny (+/- 2,5%) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawdę dużo bym dał za to by wymienić Lonzo na DAR-a, za dużo jest o nim i to nie służy drużynie. D'Angelo też ma swoje za uszami, ale teraz jakby spokorniał. A Lonzo ehh.. ciągle się mówi o jego rodzinie - wyszczekanym Ojcu, jeden brat który rozbija swoje auto, drugi który kradnie w Chinach i siedzi w pierdlu. Za dużo tego jest, a nie mówi się o wyczynach boiskowych, bo są beznadziejne oprócz meczu z Suns.. Jestem przekonany że gdyby wstawić do tego składu DAR-a zamiast Lonzo to bilans byłby dodatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawdę dużo bym dał za to by wymienić Lonzo na DAR-a, za dużo jest o nim i to nie służy drużynie. D'Angelo też ma swoje za uszami, ale teraz jakby spokorniał. A Lonzo ehh.. ciągle się mówi o jego rodzinie - wyszczekanym Ojcu, jeden brat który rozbija swoje auto, drugi który kradnie w Chinach i siedzi w pierdlu. Za dużo tego jest, a nie mówi się o wyczynach boiskowych, bo są beznadziejne oprócz meczu z Suns.. Jestem przekonany że gdyby wstawić do tego składu DAR-a zamiast Lonzo to bilans byłby dodatni.

Lonzo jeszcze pokaże na co go stać i moim zdaniem będzie lepszy od DAR przynajmniej o klasę.

Poza tym DAR już miał okazję się wykazać w Lakers a Lonzo dopiero zaczyna swoją karierę.

Dopiero byłaby kupa śmiechu gdyby z DARem w składzie Lakers zrobili gorszy bilans niż z chłopakiem który zagrał dopiero kilka meczów w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza noc pokazała że opinię o tym jaki to Zachód jest mocny można wsadzić między bajki.

Prawda jest taka, że na Zachodzie jest tylko GSW i może będzie SAS jeżeli Leonard wróci w formie jak z przed kontuzji.

Reszta to drużyny na tym samym poziomie co w Konferencji Wschodniej.

Gdyby nie GSW postawiłbym znak równości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza noc pokazała że opinię o tym jaki to Zachód jest mocny można wsadzić między bajki.

Prawda jest taka, że na Zachodzie jest tylko GSW i może będzie SAS jeżeli Leonard wróci w formie jak z przed kontuzji.

Reszta to drużyny na tym samym poziomie co w Konferencji Wschodniej.

Gdyby nie GSW postawiłbym znak równości.

 

LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawdę dużo bym dał za to by wymienić Lonzo na DAR-a, (...) Jestem przekonany że gdyby wstawić do tego składu DAR-a zamiast Lonzo to bilans byłby dodatni.

Naprawdę? Na jakiej podstawie?

DAR ma top5 najgorszą def, wśród G (pozwala rzucać na blisko 54%... lepsi są choć Belinelli, Hield czy Sweet Lou, a w półdystansie, po zasłonach to już w ogóle nie istnieje), popełnia mnóstwo strat (niczym pierwszoroczniak) i ze wskażnikiem AST/TO 1,44 jest jednym z najgorszych PG ligi (poziom grającego z piłką SG...), jego NET RTG -11,2 jest jednym z najgorszych w lidze i w...BKN, +/- i on/off to samo, BKN bez niego na boisku gra +3 z nim -7, to poziom DSJ czy DaF, gorzej od Clarksona...

Chłopak zagrał tak naprawdę 2 dobre mecze i 2 dobre końcówki (IV kw) - wszystkie praktycznie vs teamy bez obrony, gdzie łączniem miał tyle contested shots co Durant w 1 meczu ;) Co więcej dalej bylibyśmy z Mozgovem i bez Kuzmy, naprawdę nie widzę podstaw do takich twierdzeń...

Lonzo ma swoje wady które musi poprawić, ale nie róbmy z tego tragedii w rookie season.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie,ze zachod jest przereklamowany,a wschod niedoszacowany. i to nawet biorac poprawke na fakt,ze mamy poczatek sezonu...

 

w nba liczy sie tylko mistrzostwo. bez znaczenia jest,gdzie grasz!; tlumaczenia,ze 'zachod',sa dla frajerow...

 

Myślałem, że temat o konferencjach wszystko wyjaśnił, ale jak widzę nadal niektórzy zaklinają rzeczywistość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę? Na jakiej podstawie?

DAR ma top5 najgorszą def, wśród G (pozwala rzucać na blisko 54%... lepsi są choć Belinelli, Hield czy Sweet Lou, a w półdystansie, po zasłonach to już w ogóle nie istnieje), popełnia mnóstwo strat (niczym pierwszoroczniak) i ze wskażnikiem AST/TO 1,44 jest jednym z najgorszych PG ligi (poziom grającego z piłką SG...), jego NET RTG -11,2 jest jednym z najgorszych w lidze i w...BKN, +/- i on/off to samo, BKN bez niego na boisku gra +3 z nim -7, to poziom DSJ czy DaF, gorzej od Clarksona...

Chłopak zagrał tak naprawdę 2 dobre mecze i 2 dobre końcówki (IV kw) - wszystkie praktycznie vs teamy bez obrony, gdzie łączniem miał tyle contested shots co Durant w 1 meczu ;) Co więcej dalej bylibyśmy z Mozgovem i bez Kuzmy, naprawdę nie widzę podstaw do takich twierdzeń...

Lonzo ma swoje wady które musi poprawić, ale nie róbmy z tego tragedii w rookie season.

 

Na którejś ze stron o NBA, pod którym artem o Lakers jeden z userów napisał, że Lonzo Bonzo ma najlepsze indywidualnie defensive rtg w NBA, to prawda? :grin:  Lakers 6 miejsce ogólem.

Edytowane przez TheRocket
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na którejś ze stron o NBA, pod którym artem o Lakers jeden z userów napisał, że Lonzo Bonzo ma najlepsze indywidualnie defensive rtg w NBA, to prawda? :grin:  Lakers 6 miejsce ogólem.

Nieprawda - przecież wiesz o tym ;) Ball jest przeciętny w obronie jeśli chodzi o LAL, ale LAL mają najlepszy DRTg bez niego na boisku ;)

No i LAL są zależnie od wskaźnika 6-20 ekipą ligi w obronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę? Na jakiej podstawie?

DAR ma top5 najgorszą def, wśród G (pozwala rzucać na blisko 54%... lepsi są choć Belinelli, Hield czy Sweet Lou, a w półdystansie, po zasłonach to już w ogóle nie istnieje), popełnia mnóstwo strat (niczym pierwszoroczniak) i ze wskażnikiem AST/TO 1,44 jest jednym z najgorszych PG ligi (poziom grającego z piłką SG...), jego NET RTG -11,2 jest jednym z najgorszych w lidze i w...BKN, +/- i on/off to samo, BKN bez niego na boisku gra +3 z nim -7, to poziom DSJ czy DaF, gorzej od Clarksona...

A Lonzo ma najgorszą skuteczność od 50 lat !! On nie potrafi rzucać, na uczelni to wystarczała ale realia NBA to już inna bajka, i rzuty wolne na poziomie skuteczności Shaqa .. I weź pod uwagę kogo w obronie mają BKN a kogo by miał w LAL.

Edytowane przez Dave86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

A Lonzo ma najgorszą skuteczność od 50 lat !! On nie potrafi rzucać, na uczelni to wystarczała ale realia NBA to już inna bajka, i rzuty wolne na poziomie skuteczności Shaqa ..

No I? Co to ma do DAR jego kiepskiej (niezłej co 3 mecz) gry?

Skuteczność w takim okresie rookie to nic nowego, gracze jak Kidd, Rubio czy Harper miewali je co chwile, co nie zmienia faktu że jeden był top PG w historii ligi, a drugi i trzeci jednymi z najbardziej solidnych przez lata. Gorsze okresy miewali Harden, Strickland, Smiles, Teague. http://on.nba.com/2i530ek

Myślę że to nic wielkiego, choć u Lonzo kluczem jest kwestia zmiany techniki lub dostosowania się z nią do realiów NBA. To potrwa dłużej niż kilka tyg...

 

 

I weź pod uwagę kogo w obronie mają BKN a kogo by miał w LAL.

A tu już w ogóle płyniesz, skoro on sam nie broni... Chłopie jak Dinwidie jest od niego lepszy na boisku, to o czym my gadamy? Przecież DAR dostaje minuty zaufania na zachętę (jak Ball), choć efektywnie jest gorszym zawodnikiem w Nets niż Ball (jako rookie) w LAL! I żadne gadanie o ich FG/FT% tego nie zmienia.

Jak czytam takie komentarze to mam wrażenie, że Ty kompletnie nie masz pojęcia o koszykówce...

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego ,że nie trawie LaVara to jednak mu współczuję ,tego przez co obecnie przechodzi jako ojciec.Sytuacja w jakiej znalazł się teraz LiAngelo i jego dwaj koledzy jest poważna,grozi im nawet do 10 lat w chińskim obozie. Dzisiaj drużyna UCLA wraca do LA bez Balla,Hilla i Rileya którzy pozostają w areszcie domowym(hotelowym) w Hangzhou do czasu zakończenia procesu.Obawiam się ,że władze PRC będą chciały zrobić proces pokazowy, tym bardziej kiedy prokurator ma mocne dowody-zdjęcia z kamer monitoringu i to nie tylko z butiku LV gdzie ich aresztowano,ale także ze sklepów Gucci YSL i Ferragamo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego ,że nie trawie LaVara to jednak mu współczuję ,tego przez co obecnie przechodzi jako ojciec.Sytuacja w jakiej znalazł się teraz LiAngelo i jego dwaj koledzy jest poważna,grozi im nawet do 10 lat w chińskim obozie. Dzisiaj drużyna UCLA wraca do LA bez Balla,Hilla i Rileya którzy pozostają w areszcie domowym(hotelowym) w Hangzhou do czasu zakończenia procesu.Obawiam się ,że władze PRC będą chciały zrobić proces pokazowy, tym bardziej kiedy prokurator ma mocne dowody-zdjęcia z kamer monitoringu i to nie tylko z butiku LV gdzie ich aresztowano,ale także ze sklepów Gucci YSL i Ferragamo.

Z tego co czytałem to gorsze jest to ze minimalna kara za taka kradziez w chinach to 3 lata wiezienia. Lonzo moze byc teraz myslami gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.