Skocz do zawartości

New York Knicks 2017/2018


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Hardaway grając większość meczy w ten sposób, spłacił by ten kontrakt. Ostatnie mecze i selekcja rzutów na + (penetracje > tróje) 

 

Kolejna świetna 4 kwarta Knicks 29-19, smal ballowa. 

 

I co cieszy nie wszystko na barkach Łotysza. 

 

Frank Glue Ntilikina znowu w obronie pozamiatał w 4q.  

 

Lee kolejny mega mecz, 

 

Z negatywów, nie było ruchu piły przez większość spotkania i nie wiem czy Lee nie nadciągnął dwugłowego :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niech będzie - to lecimy z tematem:

 

Jokic przez pierwsze 150 meczów zaliczył więcej bloków, przechwytów i trójek niż Russell i Chamberlain razem przez całe kariery! Beat it!

dangelo russell się liczy?

Poza t wilt mial po 12 bloków maecz, co sktyby ptzekupione potwierdzają

A przechwyt to najslabszy wyzmacznik pseudo obrońców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażka ten mecz. Oczy krwawiły w pewnych momentach. Dobrze (i nie dobrze), że jakoś udało się to wyciągnąć, bo przegrać z kimś kto ma w wyjściowym składzie Jonasa Jerebko to siara większa niż kibicowanie Jokiciowi :]

 

Za dużo izolacji, które obrona Jazz wciągała nosem jak ich trener "Białą damę". Obrona trójek to jest dramat. Rebecca pyta się Kurta Jebanego Rambisa w przerwie: co oni na to? A on do niej: Jazz dobrze trafiają trójki :] Jak ktoś go odstrzeli to płacę jak za prezydenta...

 

Tim Hardaway Jr ograniczył trójki z dupy i więcej wchodzi pod kosz. O to chodzi młody pasikoniku. 

 

Łotysz się rozregulował, ale jeszcze nie panikuję. 

 

Co się stało z Rickym? Co te wafle z Jazz zrobiły mojemu chłopcu z Hiszpanii? RICKY ;[ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co się stało z Rickym? Co te wafle z Jazz zrobiły mojemu chłopcu z Hiszpanii? RICKY ;[ 

Ricky po szalonym meczu z Blazers gdzie był lepszy od Lillarda nagle siadł mentalnie w każdym aspekcie. On sam chyba nie wie co się dzieje ale ogólnie chyba mentalnie sam siebie dołuje że JAzz ma tak fatalną ofensywe

 

Co do obrony to Jazz niestety wraz z degrengoladą Rubio przestała bronić na  obwodzie. Do meczu z Blazers byli nr 2 w obronie trójek - od tego momentu są 30 obroną i niestety bardzo dużo z tego lezy po stronie Rubio

 

A co się dzieje w drugich połowach z Jazz to jest zadanie dla psychoanalityka ale dziś w pierwszej połowie piłka szybko krąży po obwodzie i jest ok ., Po czym w drugiej nagle zapominają co im przynosi sukces i grają akcje na pałe bez podań , bez kreowania trójek z rogu itp

 

Jazz niestety od meczu z Blazers ma problem w głowach . I jak im przestaje iść to się psychicznie rozsypują. I potem jest jak jest

Kolejna 3 kwarta gdzie ktoś rzuca im z 70% skutecznością

 

Dostać wpierdol od Hardawaya juniora to boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimny prysznic od Drake'ów tej ligi i kolejny raz cisza w temacie? :]

 

Porzingis od czasu okienka z Orlando gra gorzej. Nie wiem czy wyczerpał się sok z gumijagód, czy też łokieć zaczyna przeszkadzać i będą z tego poważniejsze problemy.  

 

Michael Beasley wysłany w 3q żeby ratować wynik. Grudzień chyba przyszedł wcześniejszej w tym roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczy bolały od patrzenia na grę Knicks.Dobrze ,że oglądałem symultanicznie mecze obydwu naszych drużyn bo by zaczęły krwawić.Knicks w tej chwili to "teatr jednego aktora",i jak ten aktor zapomni tekstu to cale przedstawienie się sypie. Najbardziej mnie wk*rwił  Willy "żelowany",im szybciej go spakują do White Plains tym lepiej.Szkoda ,że Isaiah Hicks nie dostał jeszcze szansy od Hornacka,chłopak wymiata w Westchester "z palcem w dupie" ładuje 35pts 10 reb (3X DD in row) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks przegrali z drużyną, która ostatnie 6 meczy jest 5-1, a ta jedna porażka jest z Bostonem 1 punktem.

Mimo tego walczyli i próbowali gonić wynik, zbliżając się na 10 punktów. Nie ma sensu za dalekich wniosków wyciągać po przegranej z czołową drużyną wschodu w gazie. 

 

Porzingis i jego zacięcie to ciekawy temat. W ostatnich 3 meczach trafił na bardzo dobrą obronę Favorsa, Crowdera i Anunobiego.

Sporo jego rzutów w post była nieskuteczna, wcześniej miał większy wachlarz i mid i 3 i penetracje. Hornacek uspokaja, zobaczymy co będzie dalej. 

 

 

Ciekawa analiza gry Yuniora http://szostygracz.pl/2017/11/19/thj/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pełen podziwu Knicks w tym sezonie. Nie chodzi już o samą wygraną z Clippers, bo wiadomo jak im się układa w tym roku. Chodzi raczej o tą wolę walki i mimo, że brakuje Melo Kristaps bardzo dobrze przejął pałeczkę i po 16 meczach Knicks są na 6 pozycji na wschodzie z bilansem 9-7.

 

Wiadomo to początek sezonu i nie można za bardzo spekulować ale jak myślicie - będą w końcu te Playoffs czy nie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pełen podziwu Knicks w tym sezonie. Nie chodzi już o samą wygraną z Clippers, bo wiadomo jak im się układa w tym roku. Chodzi raczej o tą wolę walki i mimo, że brakuje Melo Kristaps bardzo dobrze przejął pałeczkę i po 16 meczach Knicks są na 6 pozycji na wschodzie z bilansem 9-7.

 

Wiadomo to początek sezonu i nie można za bardzo spekulować ale jak myślicie - będą w końcu te Playoffs czy nie? :grin:

 

 

Komu ??? 

 

 

 

W styczniu pogadamy. Za dużo meczy u siebie i bilans skrzywiony przez to. Ball don't lie.

 

Ciężki żywot kibica Knicks (nie marzącego o tankowaniu i Doncicu) i innych średniaków w NBA, kiedy o kierunku sezonu można porozmawiać dopiero w styczniu / lutym, smutne to ale prawdziwe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej, czy są tu fani New York Knicks (i nie tylko :smile: ), którzy chcieli by podyskutować  ? 

 

Temat trochę smutnieje. 

 

Może byśmy podyskutowali o obecnych Knicks, ja wiem że to jest tylko 16 meczy, ale czy musimy z tym czekać aż do stycznia : ] ? 

 

Eye testy / adv. stats / jakakolwiek dyskusja mile widziana. 

 

1. Co myślicie o grze Knicks bez Melo po obu stronach parkietu ? (znam zdanie Przemka z podcastu AB) ciekaw jestem opinii innych ? 

 

2. W nawiązaniu do poprzedniego pytania, Czy Kanter i Doug to lepsza opcja dla obecnych Knicks w porównaniu z Carmelo na tym etapie sezonu ? 

 

3. Czy Knicks są skazani tylko na dyspozycję Porzingisa w każdym meczu ? Czy Łotysz jest realizującym się w końcu w pełni, wielkim talentem, w dość dobrze jak na razie działającej drużynie + trener Hornacek, funkcjonujący bez pręgierza trójkątów, stąd te wyniki ?

Czy Knicks będą potrafili wygrywać, bez monster games Porzingisa ? 

 

4. Co dzieje się z Frankiem po atakowanej stronie boiska ? Czy słabsza dyspozycja / lub częsty brak gry w ofensywie, to kwestia słabych umiejętności / braku pewności siebie / sezonu rookie / złych decyzji, czy innych powodów ? 

 

5. Co byście zrobili z Noah , żeby drużna najlepiej na tym skorzystała ? 

 

6. I co z tym Yuniorem ? Pałujący za 3 jest be ? Wchodzą pod kosz ok ? Na jakim poziomie musiałby grac Yunior, żeby był godzien zarobionych pieniędzy ? I czy Knicks bez niego grali by na podobnym poziomie ? 

 

7. Czy są jakieś szanse, na danie większych pieniędzy KOQ i nowy kontrakt w Knicks, w momencie jego rezygnacji z PO ? 

 

8. Czy gdyby Knicks (przy mega optymistycznym scenariuszu) , awansie do PO i nie trafieniu w pierwszej rundzie na Boston / Clevland / Toronto, mieli by jakiekolwiek szanse na awans do drugiej rundy ? 

 

9. Czy gra Knicks w obronie, jak do tej pory, jest dla Was w jakimś stopniu pozytywnym zaskoczeniem ? 

 

10. Czy Kristaps podpiszę Maxa z Knicks w przyszłym roku, czy w ogóle nie podpiszę i zaczeka na bycie UFA, inny team i mniejsze pieniądze ? 

 

 

 

Z góry dzięki za odpowiedzi.  

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Porzi dojdzie do pełnoprawnych 224 cm + dojdzie mu wola gry na pełnym zaangażowaniu przez cały mecz to będzie pierwszy wysoki w lidze permanentnie podwajany od czasów diesla

jego "nicmisięniechcizm" w połączeniu z płynnością ruchu przywodzi mi na myśl 2 obowodowych

clyde i mj

jak robili spin, step back albo korzystali z zasłony to robili to xtra płynnie z zerowym wysiłkiem na twarzy, takie naturalne przedłużenie eweolucji

raczkujesz, chodzisz na czworaka, wyprostowany,biegasz, robisz step backi

do tego jak stawia zasłonę to jakoś zbytnio się nie napina, nie wychyla "naprzeciw" naprzeciwnika

 

co do pytań

gra bez melo czy innych zawodników z cyklu duża wypłata to dla knicks niebywała odmiana, dzięki której zawodnikom się chce. eye test zwykły, ale jarają się prostymi udanymi zagraniami po obu stronach parkietu, enes lata napompowany jakby erdogana ustrzelili a jedyna persona na tę chwilę, która mnie wkurwia swą nonszalancją na boisku to to gówno z 8, które jest mikrokosmosem i czarną dziurą w jednym. nie stara się w obronie, brak mu dynamiki w ataku. fck him

noah bym w worku nad wisłą zakopał, ale nie mam szpadla, więc ten patent odpada. generalnie utopić 20 baniek w takiej srace to tylko jeszcze nuggs potrafią. nawet ja mniej za rycerza płacę. ogólnie rzecz ujmując, tercet dziq/kebson/liepajczyk to jest zetsaw dający rozrywkę w ataku, angaż w obronie i wygraną deskę. + okazjonalne wskazanie Bronowi, że mimo tylu szlachciców w składzie NY to nie monarchia i żeby sobie królował w BurgerKingu

PO 1 runda mooooże, o ile Orlando/Heat nie pociągną metrowej kreski po ASW a LiepajaBoy się nie złamie. Nawet Hardy im pomaga i robi zgoła co innego, niż na starcie sezonu..

Na miejscu KP bym został. Hajs się zgodzi, legacy się zgodzi, kibice tylko na niego średnio zasługują po gównianych postdraftowych reakcjach. Z drugiej strony jako jeden z dwóch, którzy na rodzimej ziemi w niego wierzyli jeszcze przed draftem życzę sobie, by w NY został. Jest zbyt dobry, by rozmieniać się na drobne i zbyt wyjątkowy, by być kolejnym pionkiem migrującym między składami. 

Defensywa jest nie do końca poukładana, acz z zaangażowaniem - Tomek Hajto aproves i ja również. 

A McD to generalnie mnie w jajo zrobił dziś. Odpaliłem jeden z ostatnich meczów NY, widzę białasa z #20, pamięć zawiodła, popatrzyłem na  kocie ruchy i durne dwie trójki w wykonaniu owego #20 i zacząłem myśleć o Vujaciciu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.