Skocz do zawartości

andy13

PlayOffs dla Nets  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Będą PlayOffy dla Nets w sezonie 2017/18 czy nie będą?

    • Będą!
      6
    • Nie będą
      16
    • Co?
      45


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wywnioskowałem Nets liczą na Lina i Russella jednocześnie na boisku.Gdzie tu miejsce dla Redicka jeszcze?

1. Ktoś musi wejść z ławki. Lin ostatnio często bywał w garniturach. Obok młodych przyda się ktoś z pewnym rzutem.

2. Ktoś musi być wzorem w szatni. Lopeza już nie ma, a J.J. ma ponoć wyśmienitą etykę pracy.

3. On nie jest już graczem rozwijającym się, może pomóc rozwijać innych.

 

Koleś nie jest konieczny, ale byłby bardzo przydatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jeszcze czy mój mózg zwariował jak netsi wejdą do po to mogą nawet przegrać 4-0 będę się jaram jak dziecko, wkoncu, niech Russell zagra jakiś zeson na pokazanie magik owi, że decyzja była zbyt pochopna i jesteśmy w domu, wiem, że to pewnie będzie zły ruch reddick na 4 lata ale chce znowu poczuć pkayoffy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reddick na 4 lata

Woj pisał o 2. Na 4 to słabizna, na 2 jest dobrze.

 

Na PO szanse mogą być, ale wszystko zależy od następnych godzin i dni. Póki co nie ma co się nastawiać. Z tym co jest to nawet na wschodzie to się raczej nie uda i będzie top 3, ale dołu tabeli. Nie ma już Lopeza, jest za to łamliwy Mozgov, który nie wiem czy kiedyś zagrał pełny sezon. Center z draftu, Allen, na dzień dobry ma kontuzje. Na PF Booker, który nadaje się na zmiennika. RHJ może wciąż nie potrafić rzucać  :rugby: Reszta pozycji jest nawet zaskakująco fajna, ale jak Lin się połamie to już trzeba kombinować.

 

Ale jakieś dwa dobre transfery i będą realne szanse na PO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy będą, ale byłyby szanse. Wysoki z trójką i zbiórką to podstawa. Drugie ważne wzmocnienie to ktoś na pozycje 2-3, do rotacji i do zastąpienia Lina "jakby co". Poza tym musi wypalić DAR, RHJ nauczyć się rzucać, LeVert zrobić krok we właściwym kierunku... Dużo tych czynników. Ale konkurencja nie wydaje się sporo lepsza, wiele ekip jest w przebudowie i mogą chcieć tankować lub są znakami zapytania. Poza tym niespodzianki w NBA zdarzają się dość często i przy dobrych wzmocnieniach można się łudzić, że coś z tego będzie.


bez kitu gdzie jest ten wątek o utożsamianiu się z klubem , chyba muszę go przeczytać ;) ?

Trochę szukałem na chybił - trafił, z efektem niestety jak w Totolotku. Jakbyś znalazł to zapodaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać po 2 dniach Nets poszli na 100% w Otto Portera i nie zrobią nic, co przeszkodzi w rzuceniu mu maxa. Jak Wizards wyrównają to może KCP. A jak i to nie wyjdzie to małe i krótkie umowy dla tych, którzy zostaną i za rok od nowa zabawa. Cóż, może to niektórych rozczarować ale przynajmniej Marks jest konsekwentny.

 

Ewentualnie mogą wziąć jakiś niechciany kontakt z dobrym bonusem. Mówił o tym Marks tydzień temu i Woj coś takiego sugerował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez kitu gdzie jest ten wątek o utożsamianiu się z klubem , chyba muszę go przeczytać ;) ?

 

ja też próbowałem go odnaleźć ale się nie udało, to chyba nie było w wątku o Lakers

trzeba by było cofnąć się z 3 miesiące i poszukać po moich postach, tak się może uda

niestety nie mam teraz czasu na to 

 

 

co do czekania to teraz już nie ma co Porter dostał maxa

Nets jeśli chcą być w walce to muszą mu też go rzucić i to teraz

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety. Ich pick też nie kusi, a innego nie mają. Z drugiej strony Nets nie mają żadnego :P Carroll w sumie lepszy niż Booker, ostatnio miał zjazd ale grać potrafi.

 

EDIT

Shabazz Muhammad jest wolnym agentem. Ta sprawa z Porterem jest trochę irytująca. Niby fajna konsekwencja ale blokuje inne ruchy i ma nikłe szanse powodzenia.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że od Toronto raczej ciężko złapać jakiś przyzwoity bonus, bo Cory Joseph na trzeciego rozgrywającego raczej nie potrzebny chyba, że Poetl/Nogueira

Jeśli w Raptors jeszcze jest Masai to zapomnij że dołoży Nogueiry... Prędzej wyciągnie od Was Russella

 za to że ławskawie Wam oddał Carollla

 

W tej lidze jak dzwonią do Ciebie z zagranicy to się od razu rzuca słuchawką

 

A poważnie to Raptors moga stracić Pattersona w tym całym zamieszaniu bo już mają grubo ponad luksus

 

Brooklyn o dziwo się czai tak jakby chceli by się ekipy wyprztykały i oni wtedy zaproponują jakieś sensowne pieniądze niedobitkom

 

Np nie rozumiem czemu nikt nie proponuje LMaM umowy, albo od razu po Shabazza . Tak samo Hardaway jr to ciekawa opcja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hardaway jak dlamnie najlepsza opcja, KCP srednio mi sie podoba, tylko jak teraz puscili Milsapa maja troche hajsu wiec moze byc ciezko, tak wogole mysle czy wlasnie po cichu poczekanie i danie jakis sensownych umow zeby tylko sie zrownac z najnizszym progiem SC 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.