Skocz do zawartości

andy13

PlayOffs dla Nets  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Będą PlayOffy dla Nets w sezonie 2017/18 czy nie będą?

    • Będą!
      6
    • Nie będą
      16
    • Co?
      45


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mogę mu zaoferować naukę równań różniczkowych. A Marks może da ile będzie trzeba, czyli na tym szalonym rynku i ponad 20 skoro wcześniej podobno rozważał maxa.

 

Ale, ale podobno Porter musi przejść testy medyczne żeby umowa z Wizards weszła w życie i Nets mogli działać?! A to ma zająć kilka dni?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę mu zaoferować naukę równań różniczkowych. A Marks może da ile będzie trzeba, czyli na tym szalonym rynku i ponad 20 skoro wcześniej podobno rozważał maxa.

 

Ale, ale podobno Porter musi przejść testy medyczne żeby umowa z Wizards weszła w życie i Nets mogli działać?! A to ma zająć kilka dni?!

spoko KCP też chyba jeszcze kilka dni do tygodnia będzie u nas więc wszystko w swoim czasie załatwice

 

Ps. patrząc jak Spencer poprawił rzut u was, może to samo będzie z KCP, who knows ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy zatem rozbije duet Russell- Lin, o którym już mówił trener. A może Nets w ogóle się nim nie będą interesować? :) Co by nie mówić to ploty o maxie dla KCP są z czasu, kiedy nie było nawet mowy o D'Angelo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na SF trochę za mały 6'5" ., Teraz Caldwell Pope stoi w obliczu niepewnej przyszłości. Najbardziej oczywistym pracodawcą byliby Nets, ale są zamknięci na kilka dni przez Portera, a inne drużyny z miejscem w cap space wykonały już ruchy. Philadelphia podpisała J.J. Redicka, Miami  Waitersa, a Knicks  Tima Hardawaya Jr. za 71  milionów dolarów w ciągu czterech lat. Te transakcje powinny być dobrym sygnałem dla KCP, ale zamiast tego zostawiły go bez opcji,.W tej chwili najlepszym scenariuszem KCP może być Los Angeles, gdzie  Lakers może  zaproponować roczną umowę.Problem jest taki ,że Lakers mają tylko 17M w cap space., 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A KCP gra jako SG czy zagra też jako SF?

 

Nie rozumiem dlaczego Nets nie szukają kogoś na PF :/ Booker jest spoko ale bez przesady.

kcp na zadna inna pozycje niz sg sie nie nadaje. na sf brakuje fizycznosci,na pg 'kozla'. acz trzeba uczciwie przyznac,ze ma spory potencjal do rozegrania. w ostatnim sezonie bardziej podobal mi sie jako dogrywajacy niz jako strzelec. jest ruchliwy,sprytny,absorbuje obrone rywala,a tym samym,'otwiera' kolegow. jesli poprawi rzut,moze byc naprawde dobrym combo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. To nie jestem taki pewny czy ruszą do KCP z górą pieniędzy. Gdyby nie było Russella to co innego, ale teraz jest trochę dysproporcja wśród obrońców i dryblasów: D'angelo, Lin, Whitehead, Kilpatrick, Dinwiddie, Archie Goodwin i jeszcze LeVert, który grywa na SF. Kilpatrick pewnie pójdzie za pick. Ma drobny kontakt jeszcze rok, a jest warty więcej. Czyli może nie ma rewelacji ale kto jest z wysokich? RHJ przerabiany na PF, Booker, Hamilton, Mozgov, młody Jarrett Allen z draftu i kukła Andrew Nicholsona. O ile się nie mylę umowy nie ma jeszcze Acy. Można tak żyć ale co to za życie?

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak słucham o tym co dzieję się w świecie finansów w aktualnym NBA to mnie coś po prostu trafia..

 

Panowie.. Czy jest ktoś w stanie mi powiedzieć gdzie (na jakim zawodniku) kończy się/przebiega granica max kontraktu? Kto jeszcze dostałby maxa a kto już nie?

 

Jestem pewien, że maxa zgarnęłoby wielu zawodników których nawet się nie spodziewamy.. To żadne odkrycie z mojej strony ale max (niestety) od dawna nie służy do ukazania światowej topki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest chore. Można powiedzieć, że Brooklyn psuje rynek, ale jeżeli tak to dlaczego koleiny klub to wyrownuje?! Nets za rok mają znów kasę na maxa i jej uzyją.

 

 

Kurde, Marks, nie rób jaj i bierz Shabazza Muhammada oraz Farieda lub lepiej Carrolla (bo rzuca za 3) z pickiem i będzie całkiem spoko ekipa do oglądania. Bo teraz to ciężko powiedzieć czy jest jakiś progres. Russell jest spoko ale brak Lopeza będzie odczuwalny. Koleś może słabo zbierał ale był realnym zagrożeniem za 3 przez co inni mieli więcej miejsca. A teraz z Mozgovem to lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.