Skocz do zawartości

andy13

PlayOffs dla Nets  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Będą PlayOffy dla Nets w sezonie 2017/18 czy nie będą?

    • Będą!
      6
    • Nie będą
      16
    • Co?
      45


Rekomendowane odpowiedzi

to teraz DA taktyczni musi przejąć PG13, żeby uwalić LAL. Nets i tak za wiele lepiej nie pogra w następnym sezonie ale zaczyna robić niezłą robotę na przyszłość.

za rok Lopez może podpisać z Nets?

Nets nie będą mogli go podpisać przez równy rok od daty wymiany, czyli jeśli oficjalnie wymiana wejdzie w życie podczas draftu to podczas FA 2018 nets beda mogli go podpisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nets nie będą mogli go podpisać przez równy rok od daty wymiany, czyli jeśli oficjalnie wymiana wejdzie w życie podczas draftu to podczas FA 2018 nets beda mogli go podpisać

 

Mogą go normalnie podpisać za rok, z tego co mi wiadomo.

 

Poza tym i tak minia ponad rok do FA 2018, choć ta zasada nie dotyczy tych przypadków wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Nets wygrali tę wymianę wiadomo. Powitajcie D'Angelo Russell'a - jeźdźca bez głowy, który nie wie, co to obrona. Oto wasz wybawca hehe:)

Ale wiesz kto grał w s5 Netsów?

Foye , Dinwidle, Lin

 

No rzeczywiście Brooklyn był pełen mesjaszy... A tak mają w końcu jakiś talent... A to że nie broni to fakt ale dobrych obrońców na jego pozycji zbyt wielu nie uświadczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz kto grał w s5 Netsów?

Foye , Dinwidle, Lin

 

No rzeczywiście Brooklyn był pełen mesjaszy... A tak mają w końcu jakiś talent... A to że nie broni to fakt ale dobrych obrońców na jego pozycji zbyt wielu nie uświadczysz

Nie rozumiem za bardzo shadowego bo w temacie Lakers się z nich śmieje i piszę, że zjebali a w temacie Nets śmieje się z Russella więc w końcu nie wiem co on sądzi o tej wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem za bardzo shadowego bo w temacie Lakers się z nich śmieje i piszę, że zjebali a w temacie Nets śmieje się z Russella więc w końcu nie wiem co on sądzi o tej wymia

 

Nie rozumiem za bardzo shadowego bo w temacie Lakers się z nich śmieje i piszę, że zjebali a w temacie Nets śmieje się z Russella więc w końcu nie wiem co on sądzi o tej wymianie.

Popatrz na dzisiejsze wymiany: Hawks zrzucają Howarda, a Lakers Russella. Teoretycznie w zamian biorą szrot, a pozbywają się lepszych graczy. Tylko, czy z czasem nie okaże się, że posłali do Charlotte i NY koni trojańskich? Russell jest jakąś wartością w układance Nets, ale też nie róbmy z niego, kogoś, kto wyrwie Brooklyn z marazmu. Nabije swoje statystyki, ale ich nie zbawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadszedl ten dzien w ktorym moge powiedziec ze jeblo.

 

Zawsze mimo ze lubilem Brooka Lopeza chcialem go wyslalac w jakies fajne miejsce, przynajmniej sie wygrzeje. LA fajne rzeczy 

 

No i mam hipka ktory moze niezle wypalic i zmusic mnie do obejrzenia wiecej meczy w sezonie, a i tak w tym bylo bardzo przyzwoicie, bo pykali wesole niespodzianki jak 149 punktow w Nowym Orleanie z punktu widzenia kibica fap,fap,fap,fap

 

tak osobiscie szkoda mi tego piku ale jak to wypali + moze cos jeszcze? szanowny gm cos wysmyli, dyskoteka gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą... Czy Nets mają jakiegoś saviora z tą #22 upatrzonego myślicie? 
Teoretycznie afrykańskie nazwyska jak Adebayo, Anigbogu mogłbyby być dla nich fajnymi opcjami, ale nie wiadomo czy się ostoją do tego czasu.

 

Jakby tak przyjebać im 4 2nd roundery za to #22? Dobrze wybierając mogliby na tym wyjść lepiej niż z tym 1-st. Im trzeba jak najwiecej talentu, któremu mogą rzucić minuty. W sumie możnaby ostatecznie i Oka4 zaproponować, żeby sobie z DLO nakuriwali tam monster statline'y w ataku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marks pokazał klasę-mistrzowski trade,zupełne przeciwieństwo tego co robi management po drugiej stronie East River.,Z tym #22 jestem przekonany ,że Marks ma przemyślany plan.,Wcale się nie zdziwię jak jutro dojdzie do jakiejś wymiany z Chicago,w sumie to Bulls dostali od Nets przepustkę do Play Off (możliwe ,że nie za darmo).,Dodatkowo jeszcze mamy drugorundowy pick.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko przychodzi mi edytowanie tematu i usuwanie Brooka z tagów :( Cóż zrobić, decyzja była chyba konieczna i może się okazać, że Nets wyjdą na tym bardzo dobrze. W każdym razie Lopez był taką "oczywistością" przez te wszystkie lata. Można dyskutować czy oczekiwania spełnił, ale w historii organizacji mocno się zapisał. Kibicuję mu w Lakers i zacznę oglądać więcej ich spotkań. Miałem to gdzieś, ale teraz to niech robią te playoffy :rugby:

 

19420364_1815418545453396_82065625957429

 

D'Angelo widziałem kilka razy. Wiadomo, talent ma. Co z nim zrobi? Mam nadzieję, że będzie chciał teraz wszystkim udowodnić, że Lakers źle zrobili oddając go. Z pewnością jeżeli będzie pracował to na Brooklynie znajdzie warunki do rozwoju i dostanie dość minut na parkiecie.

 

Co dalej?

Zapewne Milos Teodosić nie pojawi się w Nets. Bardzo na to liczyłem ale teraz to szczerze mówiąc wolę DARa :tongue: Kolejny raz zatem - brawo Marks. Mozgov ma badziewnyk kontrakt, ale sam zawodnik jeszcze może być spoko jeżeli tylko zdrowie mu dopisze.

Optymistycznie patrzę na wynik draftu. Zaglądałem na mocki od czasu do czasu i trochę napawały niepokojem, bo w jednym pojawiał się facet po poważnych kontuzjach (zapomniałem nazwisko, wylądował chyba w Blazers), w innym zawodnik, przy którego słabościach był esej godny przynajmniej matury. A Jarrett Allen wygląda solidnie i obiecująco. Warto zwrócić uwagę też na drugi wybór, Aleksandra Vezenkova kojarzę z Barcelony, pamiętam, że nieźle ładował trójki. Jedyna obawa jest taka, czy nie ląduje w NBA za wcześnie, ale hej, Nets potrzebują PF i jest tu Kenny Atkinson. Naprawdę liczę na tego gościa.

 

Teraz będzie ciekawie. Czy Lin zostanie? Na RFA i FA nigdy specjalnie nie liczyłem, czy jest jeszcze możliwość rzucenia maxa Otto Porterowi? Jak z nim nie wyjdzie to może wezmą jeszcze Crabbe’a z jakimś bonusem? Za rok nie ma żadnego picku więc... :rugby:
 

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sean Marks bardzo dobrze wyraził się o Linie. Stwierdził, że z jego etyką pracy i podejściem jest znakomitym wzorem dla młodszych, poza tym to on jest liderem Nets. Sam Lin powiedział, że wymienił już wiadomości z D'Angelo i cieszy się na grę z nim.

 

Wygląda na to, że klimat jest sielankowy i Lin nigdzie się nie rusza. Dobrze. Podoba mi się gra DAR i Linem.

 

Obejrzałem sobie konferencję Jarretta Allena. Koleś robi bardzo dobre wrażenie. Skromny ale pewny siebie, pogodny. Daleko mi do "jarania się" jednak gościu jest obiecujący. Z tego co widzę na YT to zupełnie inny typ gracza niż Lopez, ale to w sumie dobrze. Może za jakiś czas defensywa będzie wyglądała chociaż trochę lepiej.

 

No to pozostaje czekać na polowanie na FA. W obecnej sytuacji jakoś mało prawdopodobne wydaje mi się gonienie za Porterem i Caldwell-Popem. Przyjście Crabbe'a teraz też nie jest już dla mnie takie naturalne, chyba, że Portland odda go z pickiem z 1 rundy (bo Nets takowego za rok nie mają). Najbardziej by się przydał jakiś PF, bo póki co tylko Booker nie ma naturalnego zmiennika.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wiem ze to tylko 50 sekund i polowa zawodnikow z tej ligi w tym momencie jest albo na silowni albo na parkiecie, ale fajnie jesli ta wymiana bedzie ta motywacja dla DLO zeby wylac troche wiecej potu i jeszcze wiecej czasu niz zwykle szlifowac wszystko, zeby udowodnic Lakersom, ze za szybko z niego zrezygnowali oddajac kierownice komus, kto jeszcze w lidze nie gral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wiem ze to tylko 50 sekund i polowa zawodnikow z tej ligi w tym momencie jest albo na silowni albo na parkiecie, ale fajnie jesli ta wymiana bedzie ta motywacja dla DLO zeby wylac troche wiecej potu i jeszcze wiecej czasu niz zwykle szlifowac wszystko, zeby udowodnic Lakersom, ze za szybko z niego zrezygnowali oddajac kierownice komus, kto jeszcze w lidze nie gral

Przecież jeszcze przed wymianą jak był w Lakers też trenował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.