Skocz do zawartości

andy13

PlayOffs dla Nets  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Będą PlayOffy dla Nets w sezonie 2017/18 czy nie będą?

    • Będą!
      6
    • Nie będą
      16
    • Co?
      45


Rekomendowane odpowiedzi

Jest jak mówisz. Dlatego z tego co czytam coraz więcej ludzi zaczyna mieć wątpliwości, bo o zainteresowaniu jakimiś dryblasami póki co nie słychać. A jeżeli po ewentualnym negatywnym rozstrzygnięciu sprawy z Porterem 8 lipca rzucą się na KCP to po kolejnych dwóch dniach albo zapchają budżet kolejnym obrońcą, albo zostaną z hajsem na pustym rynku. Wtedy może dopiero ściągną Kennetha Farieda lub Carrolla z jakimś bonusem, o ile wcześniej nikt tego nie zrobi. Trochę słabo. Jeszcze może się okazać, że to będzie nawet słabsza odsłona Nets niż rok temu :apple:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jak mówisz. Dlatego z tego co czytam coraz więcej ludzi zaczyna mieć wątpliwości, bo o zainteresowaniu jakimiś dryblasami póki co nie słychać. A jeżeli po ewentualnym negatywnym rozstrzygnięciu sprawy z Porterem 8 lipca rzucą się na KCP to po kolejnych dwóch dniach albo zapchają budżet kolejnym obrońcą, albo zostaną z hajsem na pustym rynku. Wtedy może dopiero ściągną Kennetha Farieda lub Carrolla z jakimś bonusem, o ile wcześniej nikt tego nie zrobi. Trochę słabo. Jeszcze może się okazać, że to będzie nawet słabsza odsłona Nets niż rok temu :apple:

No raczej chyba nie skoro macie Russella zamiast Brooka ale fakt jest faktem jest że bardzo Wam zależy na dobry Bostonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrych opcji jest jeszcze sporo, tylko Nets czekają aż Wizards wyrównają :D

 

Chociaż tak sobie myślę, że dla Wizards to będzie problem. Już nie chodzi o podatki i ponad 120 mln teraz i za rok. Ich czeka przedłużenie Walla, który oczywiście dostanie max. w pewnym sensie dając maxa Porterowi blokują się z Wallem. Chyba, że chcą mieć ekipę za ponad 130 mln, która nie gwarantuje finału konferencji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrych opcji jest jeszcze sporo, tylko Nets czekają aż Wizards wyrównają :grin:

 

Chociaż tak sobie myślę, że dla Wizards to będzie problem. Już nie chodzi o podatki i ponad 120 mln teraz i za rok. Ich czeka przedłużenie Walla, który oczywiście dostanie max. w pewnym sensie dając maxa Porterowi blokują się z Wallem. Chyba, że chcą mieć ekipę za ponad 130 mln, która nie gwarantuje finału konferencji...

No tylko wiesz Andy jaki jest problem? Wy możecie dać to 6 i Wam Wizards da odpowiedź 8 ... Czyli dopiero za 4 dni możecie zrobić kolejny ruch

 

Ugotowaliście się kompletnie tym ruchem.... Zostaną Wam ochłapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja o tym piszę od strony, to Barcalover jest sceptyczy i odsyła mnie do listy wolnych zawodników  :rugby:  Pomysł z Porterem wydawał mi się spoko, ale nie sądziłem, że będzie się to łączyć z całkowitą biernością w innych obszarach.

 

W sumie rok temu było podobnie. "Nets mogą podpisać...", "Nets mogą dać kontrakt...", a w praktyce Marks dał oferty dwóm RFA, ich organizacje wyrównały i raczej żałują (szczególnie Blazers), a potem wziął po taniości co zostało żeby zlepić jakiś skład.

 

Rozumiałbym to jeszcze gdyby Porter był jakimś Lebronem. Ale nie jest. To nie jest tak, że jak przyjdzie to nagle nad spowitymi w mrokach nędzy i rozpaczy Nets zaświeci słońce i zaatakują finał Konferencji. Tak naprawdę ekipa z Porterem może być słabsza niż np. z Johnsonem, Olynykiem, Fariedem, Simmonsem, Muhammadem... i paroma innymi zawodnikami, na których może były szanse, ale Nets (prawdopodobnie) nie wykonali żadnego ruchu w ich stronę. Nie wiem dlaczego Marks jest taki uparty na RFA. Jeżeli Wizards wyrównają, a Nets rzucą maxa KCP to chyba zacznę wątpić w Marksa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat prawda, do innych rzeczy (poza tymi RFA) ciężko się przyczepić. Sam fakt, że znajdują się osoby, które mniej lub bardziej na trzeźwo prognozują walkę o playoffs dla Nets to jest coś nieprawdopodobnego i to zasługa Marksa. Warunkiem było oczywiście solidnie wykorzystane okienko transferowe, a na to raczej się nie zanosi.

 

Bojan był cieńki i niestabilny, jak się okazało marnował się w Nets więc dobrze, że poszedł.

 

Kilpatrick niestety pewnie zostanie szybko oddany za jakiś pick czy coś, bo za rok ma koniec kontraktu 1,5 mln. Nie sądze, że Nets w obecnej sytuacji będą trzymać go do końca. Koleś może się przydać bardzo ambitnym teamom jako wsparcie z ławki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że Marks jest taki se

 

Oddał Younga za daleki wybór w historycznie najsłabszym drafcie, Jaki to miało sens to ja nie wiem

 

Lakers byli zdesperowani oddać Mozgova i dorzucili Russella .. Fajnie tylko po co on z kolei do Brooka dorzucił wybór w mocnym drafcie? Za samego Brooka by to poszło. I dziś to on by dostał ofertę Jazz nr 30 i 42 draftu

 

Pchanie się w zastrzeżonych z maxem to jak rosyjska ruletka, któryś powie dawaj i będzie uwalony na lata z Mozgovem i jakimś średniakiem na maxa...

Teraz ta akcja z Otto nie ma większego sensu bo dopiero 8 się dowie że na rynku zostały mu już same Jerebki i Geraldy Greeny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Young podobno chciał odejść do ekipy walczącej w PO. Zresztą Brooker nie jest aż tak bardzo słabszy.

 

Swoją drogą, każda kolejna ekipa żałuje (chyba) wyrównania oferty Nets. Wizards wyglądają na takich, którzy mogą szczególnie to odczuć, bardziej niż Blazers, bo możliwe, że w konsekwencji stracą nawet Walla. Nie ogarniam tego trochę. Jeżeli naprawdę wyrównają, a Porter nie rozwinie jakoś bardzo skrzydeł to im nie zazdroszczę.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem sobie na stronki i grupy FB fanów Wizards zobaczyć jaki klimat mają. Byłem przekonany, że poczytam o pewnym o wyrównaniu a tymczasem w przytłaczającej większości ludzie chcą go puścić i mówią, że Wiz będą frajerami jak go wyrównają. To ci dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vince Carter mógłby przyjść na zakończenie kariery jeżeli nie złapie się do contendera :)

 

Celtics podobno chcą zrzucić Jae Crowdera. Kurde, koleś jest dużo tańszy od Portera i też byłby sporym wzmocnieniem :P

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Panowie, nie malujcie naszego tematu na kolor trawy :rolleyes-new: Tu się opłakuje Netsów w kolorach czerni.

 

Zdaniem niektórych redaktorków, w tym Sama Amicka, Nets są wśród ekip "comming strong" po podpisanie Olynyka. Jakoś tego nie widzę, bo wciąż nie ma przecież odpowiedzi Wizards w sprawie OP. Uwzględniając angaż Otto Nets mają wolne w budżecie ok 8-9 mln, a cena usług Kanadyjczyka w obecnej sytuacji może okazać się szalona.

 

A propos budżetu. Czy ja dobrze widzę, że za rok, nawet po podpisaniu Portera, Nets znów będą mogli atakować RFA maxem? Ja piernicze, Marks będzie znienawidzony wśród innych GMów :onthego:

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.