Skocz do zawartości

andy13

PlayOffs dla Nets  

69 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Będą PlayOffy dla Nets w sezonie 2017/18 czy nie będą?

    • Będą!
      6
    • Nie będą
      16
    • Co?
      45


Rekomendowane odpowiedzi

Dla Nets jego przyjście to może być milowy krok w drodze ku jakiemuś poziomowi, drugi po zatrudnieniu Marksa. Niedawno jedyny facet z top draftu o jakim można było myśleć to Bennett, który nawet tu nie dał rady :rugby: Russell to fantastyczna sprawa nie tylko dla Brooklynu, DAR dostanie tu wszystko żeby pokazać swój talent, bez specjalnej spiny i presji. Tylko niech już nikogo nie nagrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny post znalazlem na temat DLO, jakiś fan Lakers opisał go bardzo dobrze, tak samo jak ja go widzę.Ogólnie myślę, że będziecie mieli z niego o wiele większą pociechę niz Lakers.Tam zbyt dużo nabroiło się w szatni, żeby to mogło przetrwać.Nie bez powodu był benchowany i przez Scotta i przez Waltona.Myślę, że potrzebował takiej wymiany do ogarnięcia i trzymam kciuki za niego.Świetnie powinien wyglądać z Linem.
 

 

Positives:

- Already dealt with a lot of young player issues. His work ethic, mentality, maturity has improved a ton over the last couple months.
- Great pick and roll player. With shooting around him, he can look amazing.
- A post game that showed significant improvement throughout his rookie season. It's one of the only things that Kobe did with the young core -- was work with Russell on his post game. Kobe would even clear out at times when he saw Russell going into the post and with an advantage. Didn't see much of it in Year 2 under Luke.
- Great ball handler, has an amazing in-and-out dribble that he rediscovered halfway through the year. From that point on, his ability to get to the rim improved.
- Can put up points in a hurry, especially when he gets hot. And when he does, he doesn't need much space to get a shot off.
- Contrary to what people say, the analytics on him defending PG's isn't bad by any means.
- His skills are off the charts good.
- Consistent minutes = consistent production
- Shows up in big games.
- Phenomenal cutter and great off ball coming off screens. The amount of times he was flat out missed by clueless Lakers players on cuts was just horrendous.

Negatives:

- Can look great for stretches and then disappear. Although, this issue reduced drastically after Lou Williams was traded and he was playing more minutes. Seemed much more engaged.
- Doesn't respond well to being challenged. He was on an amazing run and then was all of a sudden benched by the Lakers coaches/management after 1 tough game. His first two games after the benching was awful and it looked like he didn't give a crap. After he had a talk with Magic and Pelinka, he came off the bench strong against Milwaukee and in a season high against Cleveland.
- SHOOTING MECHANICS: I hope you have a great shooting coach. Russell's feet have a tendency to be all over the place when he shoots. If he can get that fixed, you'll see a huge improvement in his percentages.
- Not super athletic. Rarely dunks and looks slow on the court. However, Steve Nash got layups in this league. That won't prevent him from being a damn good player.
- Finishing ability. If he can work on his finishing ability, his game will improve even further.
- Knee issues?


With all that said: The Lakers surrounded him with Ivica Zubac, Larry Nance, Brandon Ingram, Julius Randle, Corey Brewer, David Nwaba, Jordan Clarkson for the majority of the second half of the season. See any prolific shooters on that team? I know I sure as hell don't. His numbers in a full month of March:

18.6 PPG
4.8 APG (an absolute miracle playing with that group)
1.8 SPG
43% FG, 36% 3PT, 75% FT

Surround him with a couple shooters, give him 33-36 MPG and he'll have at least that production.

Enjoy him, I'll sure as hell miss him. Under no circumstances should a player with that much talent and that many skills be involved in a salary dump, especially when the end goal is a complete fantasy land and agreements by future "big time" free agents haven't happened.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nets nie podniesli opcji w umowie McDanielsa, ten zostanie FA.

Trochę to dziwne bo jeśli Nets chce to przeznaczyć na danie maxa jakiemuś RFA to nadal nie rozumieją finansów NBA - chyba ,że chcą załatwić rywali w kontekście 2-3 lat ( jak w sumie ugotowali Blazers i Heat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Trochę to dziwne bo jeśli Nets chce to przeznaczyć na danie maxa jakiemuś RFA to nadal nie rozumieją finansów NBA

Tak ely3, Sean Marks pewnie nie ogarnia CBA, weźże mu coś podpowiedz bo się Brooklyn nie wydostanie z bagna i za 200 lat.

 

McDaniels to pionek za którym ciągnie się wśród niektórych kibiców jakaś dziwna opinia, ale niebawem zniknie pewnie zupełnie z NBA i nikt tego nawet nie zauważy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ely3, Sean Marks pewnie nie ogarnia CBA, weźże mu coś podpowiedz bo się Brooklyn nie wydostanie z bagna i za 200 lat.

 

McDaniels to pionek za którym ciągnie się wśród niektórych kibiców jakaś dziwna opinia, ale niebawem zniknie pewnie zupełnie z NBA i nikt tego nawet nie zauważy.

I po co te złośliwości?

 

Ja tylko uważam, że dawanie maxa RFA zwłaszcza tym, którzy zostali będzie błędem

 

I akurat uważam, że ogólnie świetnie sobie radzi - poza może tym rzucaniem pieniędzy dla RFA

No chyba, że stoisz na stanowisku że 19 baniek dla Crabbe czy podobna dla Tylera to były rozsądne kontrakty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co te złośliwości?

 

Ja tylko uważam, że dawanie maxa RFA zwłaszcza tym, którzy zostali będzie błędem

 

I akurat uważam, że ogólnie świetnie sobie radzi - poza może tym rzucaniem pieniędzy dla RFA

No chyba, że stoisz na stanowisku że 19 baniek dla Crabbe czy podobna dla Tylera to były rozsądne kontrakty

No to zależy. Wtedy by się pokazać i złapać kogokolwiek z fa to był dobry ruch.

Skończyło się że zablokował Heat A zwłaszcza Portland.

Poza tym gdyby dostali galę do ręki i byli 1/2 opcją w ataku możliwe że by się inaczej/szybciej/lepiej rozwinęli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crabbe by bardzo pasował do Nets. Kasa absurdalna, ale to inna sprawa. Tyler nie wiem, mało Heat oglądałem.

 

Rly? każdy ma swoje zdanie, ale ja bym kijem nie ruszył

To kogo byś ruszył? Ja szczerze mówiąc wolę Millsapa, tylko czy on woli Nets? :rolleyes-new:

 

Poza tym Mirotić grał słabo, ale całe Chicago było dziwne. Jeżeli Marks i Atkinson uważają, że właśnie ten koleś będzie dobrym wyborem na PF to ja im wierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KJ McDaniels był już RFA w 2015 i Houston podpisało go za 10/3 używając MLE. Myślę, że jest kilka powodów dla których Nets zrezygnowali z KJ.

 

1. Jest słaby.

 

2. W związku ze wzrostem capu to MLE jest cenniejszy i w przypadku gdyby Nets zrobili ostre ruchy mogą potrzebować MLE.

 

3. Jest słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niko jest fatalnym wyborem na starting PF, ale jako zmiennik, który w razie kontuzji zastapi startera w lineupie jest ok. Nie boi się rzucać, jak na swoje srednie warunki fizyczne umie nieźle zastawiać zbiórkę. W defensywie dno, mocno gubi się przy obronie wszelkiego rodzaju picków. Można dać szansę, ale nie spodziewalbym się za wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz racji.,Jeżeli DLO został wybuczany w Barclays to nie znaczy ,że wybuczany przez kibiców Nets.,Na drafcie najwięcej jest kibiców drużyn z loteryjnymi pickami. Wczoraj na BIG3 Russell dostał od kibiców Nets głośne i długie owacje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zależy. Wtedy by się pokazać i złapać kogokolwiek z fa to był dobry ruch.

Skończyło się że zablokował Heat A zwłaszcza Portland.

Poza tym gdyby dostali galę do ręki i byli 1/2 opcją w ataku możliwe że by się inaczej/szybciej/lepiej rozwinęli

Akurat Crabbe jako starter dużo traci na skuteczności więc raczej byłoby odwrotnie... Te prawie 20 mln to kasa dla rezerowego... Naprawdę Marks i Nets mieli szczęście że Blazers oszalało i to wyrównało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crabbe by bardzo pasował do Nets. Kasa absurdalna, ale to inna sprawa. Tyler nie wiem, mało Heat oglądałem.

 

To kogo byś ruszył? Ja szczerze mówiąc wolę Millsapa, tylko czy on woli Nets? :rolleyes-new:

 

Poza tym Mirotić grał słabo, ale całe Chicago było dziwne. Jeżeli Marks i Atkinson uważają, że właśnie ten koleś będzie dobrym wyborem na PF to ja im wierzę.

Andy chodziło, że uważasz Niko za dobrego gracza i chcesz go w Nets. Gość na początku dawał nadzieje, ale potem było co raz gorzej. Mogą uderzyć w James'a Johnsona chociażby, tylko czy RHJ nie ma być na chwilę obecną starting PF ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.