Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, ignazz napisał:

Przecież jest wiele wpisów bardzo aktywnych GM cytuje ze niektórych zespołów nie oglądają. 

No ja oglądam w RS prawie tylko Denver + czasem coś o europejskiej godzinie jeśli chodzi o całe mecze.

Reszta wiedzy to w sumie głównie czasem coś przeczytane na The Athletic i czasem końcówki meczów / skróty 10 min na League Pass. To znaczy mówię tu o regularnym oglądaniu, bo jak obejrzałem w styczniu dwa razy Cavs dla Nance, a po powrocie Bogdana parę meczów Hawks to nie nazywam tego oglądaniem regularnym danej drużyny xd

39 minut temu, Qcin_69 napisał:

przecież ~ 1/2 głosów które się tu pojawiały dotychczas były kalka głosów Karpika xD 

tajne głosowanie znacznie lepsze, można tez ładnie zweryfikować kto śledzi te NBa w miarę na bieżąco (i zna składy) a kto ciał w c***a xd 

Karpik zagłosował na Suns w Play In. Do pracy rodacy!

Magic @Alonzodostali pewnie u mnie lekki boost po transferze Gordona (bo częściej go oglądam po prostu) czy tym że więcej czytałem o KAT w ostatnich miesiącach przez te jego problemy prywatne.

Czy to sprawiedliwe względem reszty ligi? Pewnie nie, no ale nie wiem jak inni, nie da się śledzić całej ligi w pełni, a wolę sobie obejrzeć wszystkie mecze mojego ulubionego zespołu niż oglądać coś "pod głosowanie w BeGM".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Lucas napisał:

Magic @Alonzodostali pewnie u mnie lekki boost po transferze Gordona (bo częściej go oglądam po prostu) czy tym że więcej czytałem o KAT w ostatnich miesiącach przez te jego problemy prywatne.

Czy to sprawiedliwe względem reszty ligi? Pewnie nie, no ale nie wiem jak inni, nie da się śledzić całej ligi w pełni, a wolę sobie obejrzeć wszystkie mecze mojego ulubionego zespołu niż oglądać coś "pod głosowanie w BeGM".

ja w sumie dzięki BeGM wyszedłem z mojej skorupy o nazwie Miami Heat :) Siłą rzeczy oglądam więc głównie drużyny moich graczy. W tym sezonie doszli mi chociażby Nuggets :P 

rl  Sota nie przypadkiem była w playoffach tylko 9 razy - 8 z Garnettem (7 to porażki w I rundzie i tylko ten jeden samotny Finał Konfy) oraz raz za Thibsa z Jimmiem, KATem i Wigginsem. Nawet mając Lovea z tymi jego meczami 30/20 nie awansowali. KAT mówi, ze chce tam zostać i zbudować wreszcie dobry team - życzę mu tego z całego serca, bo to naprawdę wygląda na niewiarygodne wyzwanie. Dużo daje dobrze zorganizowany Zarząd - obaczymy czy Rosas podoła. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Alonzo napisał:

 Siłą rzeczy oglądam więc głównie drużyny moich graczy.

Mysle ze to zalezy od tego jak sie ktos wkrecił w BeGM. Ja tam lubię tę zabawę, ale bez przesady. Takiej serii jak Flubera i Ronniego z moim udziałem sobie raczej nie wyobrażam, tak samo oglądania meczów Kings dla Barnesa zamiast meczu Denver :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Lucas napisał:

Mysle ze to zalezy od tego jak sie ktos wkrecił w BeGM. Ja tam lubię tę zabawę, ale bez przesady. Takiej serii jak Flubera i Ronniego z moim udziałem sobie raczej nie wyobrażam, tak samo oglądania meczów Kings dla Barnesa zamiast meczu Denver :P 

ja w pierwszym sezonie oglądałem Pistons dla Jona Leuera :D 

Mi się to akurat przydało, choc zderzenie się z innymi filozofiami gry niz moich Heat było czasami dziwnym doświadczeniem :P Czasami to co sie działo w Suns, czy Wolves przekraczało moje granice logicznego pojmowania :D 

Zagłosowałem Lucas w Waszej serii uzasadniając swój głos. Życzę Twoim zdrowia i formy i mam nadzieję, że w tym sezonie wyczerpałeś limit pecha z kontuzjami (podobnie jak ja z problemami KATa :) ). Ciekawi mnie kogo wybierzesz w drafcie, bo jesteś wg mnie jednym z lepszych scoutów u nas w BeGM jeżeli chodzi o młodzież :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

jesteś wg mnie jednym z lepszych scoutów u nas w BeGM jeżeli chodzi o młodzież :P 

Nie zgodzę się totalnie, bo Bol Bol czy Sekou (no on to był brany świadomie, że long term, ale na razie to w ogóle rozwoju nie widać) raczej tego nie potwierdzają, a wygląda na to, że będę miał dość wysoki pick, lepiej mi idzie z 20-30 przedziału ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Nie zgodzę się totalnie, bo Bol Bol czy Sekou (no on to był brany świadomie, że long term, ale na razie to w ogóle rozwoju nie widać) raczej tego nie potwierdzają, a wygląda na to, że będę miał dość wysoki pick, lepiej mi idzie z 20-30 przedziału ;) 

ja też wolę wybierać roleplayerów ;) 

Z Bolem nie trafiłeś - fakt, ale Sekou wyglądał naprawdę intrygująco i miał jeden kozacki trymestr w swoim debiutanckim sezonie. Drugi sezon w Lidze to często u graczy przestój, obaczymy jak mu pójdzie w kolejnym.

Thybulle, Bane i Maledon są świetni i masz w nich graczy w rotacji na lata. JJJa brałbym z 1 pickiem w drafcie Doncicia wtedy (pomimo, ze zaraz mnie tutaj parę osób wyśmieje, ale ja nie wierzyłem w Luke  - przyznaję sie uczciwie), ale nadal widzę przed nim świetlaną przyszłość (jak tylko skończy sie ten pech z kontuzjami) :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

JJJa brałbym z 1 pickiem w drafcie Doncicia wtedy

Ja też brałbym JJJa wtedy z #1 :D Przy Youngu to myślałem, że będzie bustem (w Lukę wierzyłem i miałem go w top2), ale zamknął mi mordę i podziwiam go z przyjemnością :P 

Btw. wybór JJJa to jeszcze poprzedni GM Suns :)

A co do rolesów to moim zdaniem Jerome > Maledon w tej roli.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak źle i tak nie dobrze. Wam nie dogodzi. Naczytałem się pierdyliard postów, że głosowanie powinno być utajnione, a jak by mi się chciało to i Ronniego i CMa takie posty bym znalazł. Jaka była argumentacja? Bo robiliście kopiuj-wklej od innych. Wasze życzenie zostało spełnione i dalej źle. Jak kupujecie lody, babka na wafelek nałoży Wam waniliowe, ale jednak już po zmieniacie zdanie, że lepsze malinowe? Ja na jej miejscu wypierdolił bym Wam tym waniliowym centralnie w środek czoła co byście jak słodki jednorożec wyglądali, ale malinowy i tak nałożył oczywiście każąc płacąc za oba.

Łatwo się gada, ale palcem nie kiwnęliście poza palcami które wstukują wieczne narzekanie aby cokolwiek pomóc, usprawnić.

Gówno nie krzywda Knicks. Czysty zbieg okoliczności. 1,5W różnicy między 2-7 seedem więc kogoś musiało zaboleć, a ten że KRZYWDA.

-------------------------

Problem świetnie podsumował wczoraj @tangiers. Działałem według zasady - chcesz aby coś było dobrze zrobione, zrób to sam. I nie wyrobiłem się ani z czasem, ani z nadmiarem obowiązków więc jak chcecie stękać to na mnie, a nie na sposób głosowania bo on sam w sobie akurat jest genialny, ale wymaga znacznej organizacyjnej poprawy.

Jak bym to widział?

  • jedna osoba zbiera wyniki - dajmy na to, że to będę nadal ja bo mam 30 formułek ułożonych i formularzy gotowych po czym je zbieram całość, w jedną tabelkę i wysyłam do osoby wymienionej w punkcie niżej. Moja rola by się tu skończyła, poza kontrolą, czy osoba zliczająca gdzieś czegoś nie pomyliła, nie dodała, nie ujęła
  • po z sumowaniu przesyłam do kogoś kto świetnie operuje na cyfrach i ta osoba to dokładnie zlicza oraz układa tabele oraz ogłasza wyniki - mam kilku GMów na myśli
  • trzecia osoba prowadzi i dba o stronę techniczną live
  • ustalamy limit max +/- 2W przy zmianach dla danej drużyny na GMa przy chęci poprawienia wyniku
  • bierze w tym udział więcej osób, a nie wszystko na barkach Elda

--------------------------

Zresztą, gaduły. Polecam pogrzebać w archiwum. Mieliście dawno temu ankietę - publiczne głosowanie, czy ukryte. Wygrało drugie, zupełnie jak zbieranie ofert które albo mogliśmy liczyć na Julka, albo w tym roku tak się złożyło, że Marcus nie brał udziału w pierwszej i drugiej turze, a ja w trzeciej i czwartej dzięki czemu sprawnie ogarnęliśmy sobie sami.

--------------------------

Ja lubię dużo majsterkować. Jak coś zjebię, to nie lecę po nowe do sklepu, tylko próbuję naprawić. Tu czytam głosy - do kosza z tym, bez żadnej chęci naprawy tego czego większość chciała.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Tak źle i tak nie dobrze. Wam nie dogodzi. Naczytałem się pierdyliard postów, że głosowanie powinno być utajnione, a jak by mi się chciało to i Ronniego i CMa takie posty bym znalazł. Jaka była argumentacja? Bo robiliście kopiuj-wklej od innych. Wasze życzenie zostało spełnione i dalej źle. Jak kupujecie lody, babka na wafelek nałoży Wam waniliowe, ale jednak już po zmieniacie zdanie, że lepsze malinowe? Ja na jej miejscu wypierdolił bym Wam tym waniliowym centralnie w środek czoła co byście jak słodki jednorożec wyglądali, ale malinowy i tak nałożył oczywiście każąc płacąc za oba.

 

przeciez z trzy razy bylo glosowanie, czy ludzie chca publicznego czy tajnego glosowania, i zawzse bylo publiczne. @Tecu kij wie po co wałkował temat, bo mu sie "nie podobało"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

przeciez z trzy razy bylo glosowanie, czy ludzie chca publicznego czy tajnego glosowania, i zawzse bylo publiczne. @Tecu kij wie po co wałkował temat, bo mu sie "nie podobało"

Mnie chodzi tylko o finalną tabelę, a nie przed każdy trymestrem. 

Reszty by nawet mnie samemu nie chciało się robić.

Po prostu poprosi się, aby Karpiki i January tego forum głosowały godzinę przed zamknięciem czasu na oddanie głosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.