Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
13 godzin temu, january napisał:

Nie pisze o potencjale poszczególnych graczy Heat, tylko o ich grze w tym sezonie, a to jest dramat i po prostu szkoda genialnej gry tegorocznego Butlera. 

 

4 godziny temu, january napisał:

Ale sophomore mający w NBA kilkanaście gier doświadczenia i wjeżdżający teraz z buta z poziomem all-D+ (tak, wiem że to wciąż małe dawki - ledwie 9 spotkań) to warta odnotowania kwestia, bo taki idealnie pasujący dodatek dla Nets (mających ciecia DAJ na C wcześniej) to może być gamechanger w PO.

Ehhhh już czuć zapach opisów po T2 w powietrzu. Takie wpisy Jaśka to jak zapach mandarynek przed Bożym Narodzeniem. Tylko z jednym się może kojarzyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Skończ mnie elf w tym sezonie już zaczepiać Bo już  mnie po prostu wkurwiasz. 

Nie denerwuj się tak Misiaczku 😘.

Cieszyć się powinieneś, a nie wkurwiać bo T2 zapowiada Ci się o wiele lepszy niż T1. Brokół Ci wrócił i gra kosmos. LeBron idzie po MVP. Znów kolejnego gówniarza ustrzeliłeś ( Nic ) za co masz mój podziw, pomalowane sprawnie połatałeś. Włącz że se jakiś joke resistance, a nie że wyglądasz jak ten gość non stop:

 

comment_kfR49Qlq3YL6xCcoCjaNSBJMTih5P4ws

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 minuty temu, Eld napisał:

Przygotowania do zamknięcia T2:

Mecze od 25 do 49 ( 24 ).

Rozegrane:

  • Celtics - 46
  • Nets - 46
  • 76ers - 46
  • Knicks - 46 
  • Raptors - 46 
  • Bulls - 44
  • Cavaliers - 46
  • Pistons - 45
  • Pacers - 44
  • Bucks - 45
  • Hawks - 46
  • Hornets - 45
  • Heat - 46
  • Magic - 46
  • Wizards - 44
  • Mavericks - 44
  • Rockets - 45
  • Grizzlies - 43
  • Pelicans - 45
  • Spurs - 43
  • Nuggets - 46
  • Timberwolves - 46
  • Thunder - 45
  • Blazers - 46
  • Jazz - 45
  • Warriors - 46
  • Lakers - 47
  • Clippers - 47
  • Suns - 45
  • Kings - 46

 

To widzę, że jako ostatni będę mógł dopiero wrzucić opis przez moich dwóch kluczowych wariatów ze Spurs :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

To widzę, że jako ostatni będę mógł dopiero wrzucić opis przez moich dwóch kluczowych wariatów ze Spurs :(

Nie patrzyłem na terminarze poszczególnych drużyn. Możliwe, że jakoś nadgonią ale nawet jeśli nie - to się nie martw. Będziesz miał dość czasu albo po prostu wrzucisz wcześniej bez jednego meczu.

Przy okazji Cvbe - jest sprawa. Zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany dziś Piątek, Piąteczek, Piątunio. Tak tylko przypomnę, że do Niedzieli jest czas na wrzucenie opisów. Odpalcie jakieś alko na wieczór celem dezynfekcji organizmu i skrobnijcie parę słów. Jutro pewnie niejednemu się nie będzie chciało bo pogoda ma być świetna i niejeden będzie korzystał tym bardziej, że w przyszłym tygodniu znów zapowiadają śnieg...

Mamy raptem tylko 8 opisów. Suabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2021 o 10:11, Eld napisał:

Pany dziś Piątek, Piąteczek, Piątunio. Tak tylko przypomnę, że do Niedzieli jest czas na wrzucenie opisów. Odpalcie jakieś alko na wieczór celem dezynfekcji organizmu i skrobnijcie parę słów. Jutro pewnie niejednemu się nie będzie chciało bo pogoda ma być świetna i niejeden będzie korzystał tym bardziej, że w przyszłym tygodniu znów zapowiadają śnieg...

Mamy raptem tylko 8 opisów. Suabo.

9 opisów. Niecałe 35h do końca. Ruszyć leniwe dupska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki wnoszę do rady o nowy punkt w regulaminie, wpadłem na pomysł ze powinna być tak jak w realnym świecie możliwość dogadania się z zawodnikiem w sprawie buyoutu. Podobnie jak w realu mielibyśmy opcje zaproponowania zawodnikowi żeby sam „ wykupił „ część swojego kontraktu w zamian za możliwość uwolnienia się ze słabego zespołu. Później by bylo Głosowanie normalne jak przy extension , czy PO (tak/nie). Zmiana by weszła jak coś od zeszłego sezonu oczywiście jesli byście byli na tak ( ale nie widzę powodu czemu mielibyście być na nie, dla każdego to win-win )

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Chłopaki wnoszę do rady o nowy punkt w regulaminie, wpadłem na pomysł ze powinna być tak jak w realnym świecie możliwość dogadania się z zawodnikiem w sprawie buyoutu. Podobnie jak w realu mielibyśmy opcje zaproponowania zawodnikowi żeby sam „ wykupił „ część swojego kontraktu w zamian za możliwość uwolnienia się ze słabego zespołu. Później by bylo Głosowanie normalne jak przy extension , czy PO (tak/nie). Zmiana by weszła jak coś od zeszłego sezonu oczywiście jesli byście byli na tak ( ale nie widzę powodu czemu mielibyście być na nie, dla każdego to win-win )

A jak mielibyśmy ustalać wysokość buyoutu ile zawodnik bierze, a ile odpuszcza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Pablo81 napisał:

Klub proponuję wysokość, a każdy jako agent zawodnika ocenia, czy jest to dla gracza korzystne.

No już widzę jak Ignazz proponuje Drummondowi wzięcie 15M zamiast 29M i znajduje się 15 GMów którzy uważają to za "korzystne" dla gracza. Tym bardziej że gracz nie ma pewności gdzie trafi po zwolnieniu bo to wcale nie musi być contender, a na przykład Thunder którzy dalej mają room MLE do wydania.

Kupy mi się to nie trzyma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.