Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, karpik napisał:

Minimum dla Payne i Kaminskiego wynosi w tym momencie $1 261 521, o czym pisałem Ci @Eld, ale to zignorowałeś. Nieładne zachowanie, bo Twoja oferta i tak mocno przebija resztę stawki, a jednak cały arkusz do głosowania jest zrobiony nierzetelnie.

 

W dniu 26.02.2021 o 11:09, karpik napisał:

Gwoli ścisłości to 2,4 vs 1,255.

 

W dniu 26.02.2021 o 11:21, Eld napisał:

Dlaczego 1,255?

 

11 godzin temu, Eld napisał:

Zaraz wjedzie głosowanie ale wcześniej parę słów wyjaśniających.

Jeśli dobrze przeglądnąłem to pod głosowanie wjeżdżają tylko dwaj gracze - Kaminsky i Payne. Nie robię tego na zasadzie ankiety bo jednak zbyt dużo opcji się pojawiło dla Payne'a tylko macie standardowy szablon.

Było wspominane więc gwoli ścisłości dodam, że oferta 1y min na $ 1 088 000 jest w wysokości $ 1 255 000 ( różnicę dopłaca liga ). Player option w drugim roku wynosi $ 1 720 000 ( nie wiem ile do tego jeszcze liga dorzuca ). 

Na Payne nie mogą głosować: Cvbe, Qcin/Mac, Regis, CM, ja.

Na Kaminskiego nie mogą głosować: Regis i Sylwek.

Argumenty macie w temacie 'Waivers Wire'. Tutaj tylko głosujemy. Wszystko co nie będzie głosem wyląduje w koszu. 48h na głosowanie do 23:59 Wtorek. 

--------------------------

 

Tyle ode mnie. Strasznie zignorowałem. Normalnie chyba pójdę się biczować. 

Jak ktoś kopiuje szablon to chyba czyta w całości posta w którym jest on zamieszczony? A jeśli nie to proszę pretensji nie mieć do mnie, a do czytających. Pomijam już fakt, że nigdy podczas normalnych tur FA nie podajemy tego co zawodnik zarabia od klubu + od ligi, a tylko pisze się 1y min i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Tyle ode mnie. Strasznie zignorowałem. Normalnie chyba pójdę się biczować. 

Jak ktoś kopiuje szablon to chyba czyta w całości posta w którym jest on zamieszczony? A jeśli nie to proszę pretensji nie mieć do mnie, a do czytających. Pomijam już fakt, że nigdy podczas normalnych tur FA nie podajemy tego co zawodnik zarabia od klubu + od ligi, a tylko pisze się 1y min i tyle. 

Po co mam tracić czas na szukanie głównego posta związanego z głosowaniem Camerona Payne i Franka Kaminskiego? Chyba każdy kopiuje szablon od ostatniego głosu i przerabia na swoje, więc szablon powinien zawierać informacje ile zawodnik zarobi, a nie ile będzie on się liczył do salary cap. Z Paynem głosowanie jest raczej formalnością, ale warto na przyszłość jednak wpisywać realne kwoty, żeby głosujący wiedzieli za czym głosują. Dla 10-letnich weteranów minimum wynosi np ponad 2,5 mln, a podejrzewam, że są tutaj tacy, co myślą, że taki kontrakt to 1,4 mln. Spora różnica mogąca mieć wpływ na głosowanie. Kiedyś przez podobny błąd nieodżałowanej pamięci Tomka, przegrałem głosowanie ws Bouchera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, ignazz napisał:

Witaj. Będzie smiechowo jak nowy GM na powitanie odpisze w maju 🤔

Nowy GM ciężko pracuje w tygodniu na payroll Bucks, więc przyzwyczajcie się, że będzie odpowiadał wieczorami.

 

--------------------------------------------------

Się coś zjebało. Przeniosłem tutaj posty powitalne dla Evitacre i ich nie ma 😐. W koszu też nie. Haaaalo. Admin!

Test

@Shams Charania

--------------

edit: dobra - chyba się udało naprawić.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat
21 godzin temu, cvbe napisał:

Haha siema @evitacre :D A jak Cię namawiałem to "nieeeeee"... :D

Co Ci mogę napisać, Szulim to urodzony sprzedawca, wiedział że jak przez 1h będzie mi nawijał przez telefon to dla świętego spokoju mu powiem że zagram ;)

 

21 godzin temu, Szulim napisał:

@cvbe bo to Evity trzeba było zadzwonić osobiście jak do księcia i go namówić :D

choć muszę przyznać że długo to nie zajęło - wystarczyło tylko wspomnieć ze przejmuje Giannisa na długoletnim kontrakcie :D 

witaj druhu enbiejowy @evitacre :D 

Po prostu lubię spersonalizowane podchody :) Giannis to nic, jak usłyszałem że mam kolana Kemby na długoletniej umowie nie potrafiłem się oprzeć :)      

 

21 godzin temu, mac napisał:

Witam @evitacre

Cześć @mac! :)

20 godzin temu, ignazz napisał:

Witaj. Będzie smiechowo jak nowy GM na powitanie odpisze w maju 🤔

Trochę więcej optymizmu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Zarząd Utah Jazz gratuluje Mike’owi Conleyowi debiutowi w ASG.

Jednocześnie życzy szybkiego powrotu do zdrowia Devinowi Bookerowi.

Conley

Booker

George

Tatum 

Brawo!

Przebudziłem się 4:40 i czytam, że Conley w ASG. No i pytanie czy to mnie się to przysniło, czyn Qcin miał mokry sens i teraz ma prześcieradło do zmiany. A może to jednak prawda?

Jeśli to trzecie to się zajebiście cieszę bo Conley to drugi gość w lidze obok CJa które to parafrazując klasyka - to powołanie mu się po prostu należy!

Thunder składa Przyjaciołom z Wolves najszczersze gratulacje!

 

 

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Eld napisał:

Przebudziłem się 4:40 i czytam, że Conley w ASG. No i pytanie czy to mnie się to przysniło, czyn Qcin miał mokry sens i teraz ma prześcieradło do zmiany. A może to jednak prawda?

Jeśli to trzecie to się zajebiście cieszę bo Conley to drugi gość w lidze obok CJa które to parafrazując klasyka - to powołanie mu się po prostu należy!

Thunder składa Przyjaciołom z Wolves najszczersze gratulacje!

 

 

 

Również gratulujemy udziału Juliusza Randla! Za rok czekamy na debiuty SGA i Aytona!

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.