Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Eld napisał:

No już widzę jak Ignazz proponuje Drummondowi wzięcie 15M zamiast 29M i znajduje się 15 GMów którzy uważają to za "korzystne" dla gracza. Tym bardziej że gracz nie ma pewności gdzie trafi po zwolnieniu bo to wcale nie musi być contender, a na przykład Thunder którzy dalej mają room MLE do wydania.

Kupy mi się to nie trzyma. 

Rozmowy by były na poziomie tego co w rl LMA 2,8-5,6 zostawienia kasy. Żadne 14 mln za friko.  Z reszta wtedy przecież nie byłoby zgody. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Eld napisał:

No już widzę jak Ignazz proponuje Drummondowi wzięcie 15M zamiast 29M i znajduje się 15 GMów którzy uważają to za "korzystne" dla gracza. Tym bardziej że gracz nie ma pewności gdzie trafi po zwolnieniu bo to wcale nie musi być contender, a na przykład Thunder którzy dalej mają room MLE do wydania.

Kupy mi się to nie trzyma. 

Dokładnie, jakby ignazz zaproponował ze zapłaci 22 np zamiast 28 to może przekona nas agentów, bo wtedy contenderzy maja szanse wyłapać takiego gracza wiec na bank będą tez na tak

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by to tak zrobić ze każdy GM ma tylko jeden strzał. Jak przedobrzy to straci 

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Dokładnie, jakby ignazz zaproponował ze zapłaci 22 np zamiast 28 to może przegłosuje nas... bo wtedy contenderzy maja szanse wyłapać takiego gracza wiec na bank będą tez na tak

22,4 bym zaproponował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał:

Można by to tak zrobić ze każdy GM ma tylko jeden strzał. Jak przedobrzy to straci 

22,4 bym zaproponował. 

W real nba drumm nie zrezygnowal nic z kasy..

Zenujacy ruch ze strony cavs.

lma i blake chociaz troche hajsiwa zostawili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę tylko tyle.

Kazdy tanker który nie da opisu zarobi ode mnie 2W ekstra. Każdy komu zależy na wyniku, a nie da opisu zarobi ode mnie 2L ekstra. I słowo, zrobię to choć bym miał dać Jaśkowi czy Karpikowi 24-0, a Ignazzowi 0-24.

Innych też do takiego podejścia gorąco zachęcam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld propsy za to ogarniecie wszystkiego w trymestrze ( pewnie Rada Ci pomagała więc kieruje propsy na Twoje ręce dla wszystkich). Nie miałem wiele czasu w tym trymestrze ale kalendarz fajnie rozpisany, przypominajki były, opisy nie nakładają się na głosowanie, wszystkie absencje rozpisane pięknie i nikt się o to do mnie nie dopierdziela:) dzięki za świetna robotę:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

@Eld propsy za to ogarniecie wszystkiego w trymestrze ( pewnie Rada Ci pomagała więc kieruje propsy na Twoje ręce dla wszystkich). Nie miałem wiele czasu w tym trymestrze ale kalendarz fajnie rozpisany, przypominajki były, opisy nie nakładają się na głosowanie, wszystkie absencje rozpisane pięknie i nikt się o to do mnie nie dopierdziela:) dzięki za świetna robotę:) 

Terminy jak zwykle były konsultowane wspólnie, natomiast absencje to duże podziękowania dla @Alonzo. On się tym zajął. Ja tylko tematy zakładam i przypominam co do kiedy i jak.

Nie mniej dziękujemy za docenienie. Dużo rzeczy już się z automatu robi i wejście w zamknięcie trymestru nie zabiera już tyle czasu co kiedyś, a i świeża krew w radzie w postaci Cvbe i trochę mniej świeża w postaci Alonzo robi robotę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zdrowia dla nowego kolegi GM'a!

W dniu 9.04.2021 o 15:06, Braveheart22 napisał:

Naszych Bucks trzeba bardziej docenić, tylko niech @evitacre machnie opis jakiś, bo ten zespół zasługuje, by o niego trochę zawalczyć :)

Jeszcze krótko odnosząc się do moich słów z piątku. Oczywiście, w zaistniałych okolicznościach brak opisu będzie zrozumiały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi buyoutami faktycznie warto pomyśleć, np. KCP u mnie to klasyczny przykład gościa, który powinien zostać wykupiony, ale jakbym go zwolnił to od razu byłby płacz, że zbyt mocno tankuję*, pomimo tego, że to wszystkim byłoby na rękę, żeby zrezygnował z jakichś 2 milionów i poszedł do contendera, a nie siedział zbenchowany za jakimiś młodymi gówniakami (bo tak by było w realu)

* nie zwolnię go w sumie tylko dlatego, że za bardzo nie przeszkadza w tanku w tym sezonie. :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, BMF napisał:

Z tymi buyoutami faktycznie warto pomyśleć, np. KCP u mnie to klasyczny przykład gościa, który powinien zostać wykupiony, ale jakbym go zwolnił to od razu byłby płacz, że zbyt mocno tankuję*, pomimo tego, że to wszystkim byłoby na rękę, żeby zrezygnował z jakichś 2 milionów i poszedł do contendera, a nie siedział zbenchowany za jakimiś młodymi gówniakami (bo tak by było w realu)

* nie zwolnię go w sumie tylko dlatego, że za bardzo nie przeszkadza w tanku w tym sezonie. :] 

Ale przecież buyouty u nas są już chyba od dwóch sezonów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Jak coś ja koło polnocy wrzucę swoj opis 

O 23:59 temat zamyka się automatycznie. Jeśli ktoś się nie wyrobi - info na priv. Może jeszcze nie będę spał, albo opis wysłać na priv.

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.