Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, kolader napisał:

W związku z moją choroba chciałem poinformować że opis pojawi się pod koniec możliwego terminu lub wcale. Na razie walczę żeby wrócić do normalnego funkcjonowania, później powalczę o Nets.

Pozdrawiam

pewnie, zdrowiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, człowiek...morza napisał:

no ja tam radze od razu sprawe slac do komornika, ale i to raczej c***a da

@Przemek_Orliński słabo placi...de facto robota pro bono

Zwalniałem Cię już chyba dwa albo trzy razy. Pokazałeś swoją niekompetencję, brak pomysłu na prowadzenie zespołu czy przywiązanie do kasztanów jak Dotson. Nie masz zmysłu strategicznego, oka do prospektów oraz masz zerowe pojęcie o tym, jak złożyć zwycięską drużynę. Pomimo zwolnienia dyscyplinarnego ciągle przychodzisz i pracujesz za darmo, więc póki drużyna jest warta 4,6 biliona dolarów, (co nie jest Twoją zasługą), bo takie łosie jak Ty pracują za darmo, to nie pozostaje mi nic innego jak liczyć "piniądz" i mieć nadzieję, że gdzieś głęboko w swoim sercu (jeżeli takowe posiadasz) dojdziesz do wniosków, że czas się poddać i zająć może czymś innym? Bo małpa bawiąca się bananem z palcem w nosie zrobiłaby lepszą robotę. I jaką byłaby sensacją! Co jeszcze bardziej podniosłoby wartość drużyny, bo każdy chciałby zobaczyć ekipę, którą kieruje i buduje dzikie zwierzę :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SlaKB napisał:

Hill w Bucks to już dawno nieaktualny temat, Wojnar coś słabo poinformowany.

Ten podrabianiec chwyta wszystko co mu się podłoży pod niewyparzony i nieskalany myśleniem łeb, szkoda czasu na jego donosy.

Do płokułatuły go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.