Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Tobias nie jest ani w Minnesocie ani w Salt Lake City :) szukaj dalej 

@fluber nie wiem skąd ten WAR wziąłeś , ale hehe, grunt ze wszyscy zadowoleni, a przecież o to chodzi w tej grze :)

WER, czyli węzeł ekspedycyjno-rozdzielczy, punkt przesiadkowy dla paczek pocztowych:)

Nie muszę szukać, bo ktoś mnie już oświecił, gdzie jest Harris:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MarcusCamby napisał:

@Alonzo

Parsons i Deng za spadające kontrakty. Do dziś mnie cholera trzęsie jak o tym pomyślę.

Najbardziej haniebny deal w dziejach BeGM

Parsons aktualnie na ostatnim roku kontraktu w Blazers, a Deng w Mavs. Tylko w tym ostatnim sezonie to łącznie 44mln$.

Jedyny 1st pick, jaki Kings za to dostali poszedł w jakimś dziwnym dealu do 76ers i Tecu w tym drafcie wybrał z nim PJ Washingtona. z #19.

Swapu 1st picku '19 z Lakers nie było, bo Kings byli na dole tabeli, a Lakers w playoffs. W '20 i '21 żeby Shevcu cokolwiek z tej wymiany miał, to Kings musieliby być wyżej w tabeli niż Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Alonzo napisał:

Parsons aktualnie na ostatnim roku kontraktu w Blazers, a Deng w Mavs. Tylko w tym ostatnim sezonie to łącznie 44mln$.

Jedyny 1st pick, jaki Kings za to dostali poszedł w jakimś dziwnym dealu do 76ers i Tecu w tym drafcie wybrał z nim PJ Washingtona. z #19.

Swapu 1st picku '19 z Lakers nie było, bo Kings byli na dole tabeli, a Lakers w playoffs. W '20 i '21 żeby Shevcu cokolwiek z tej wymiany miał, to Kings musieliby być wyżej w tabeli niż Lakers.

no ogolnie gdyby nie ten deal, to wyszłoby, że Jasiu jeden z gorszych gm'ow w lidze. 

choc i tak trudno oczekiwac, że z jakąkolwiek inną osobą u sterów lakers byliby w gorszym położeniu

haniebny deal, chciałem dodać. :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

 

choc i tak trudno oczekiwac, że z jakąkolwiek inną osobą u sterów lakers byliby w gorszym położeniu

Jedyne co się GM-owi świetnie udaje, to unikanie płacenia podatku ( co chyba planuje kolejny raz zrobić), co mając drużynę w Los Angeles z LeBronem Jamesem jest chyba jakimś nieporozumieniem. Celem powinno być mistrzostwo, a nie unikanie podatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Jedyne co się GM-owi świetnie udaje, to unikanie płacenia podatku ( co chyba planuje kolejny raz zrobić), co mając drużynę w Los Angeles z LeBronem Jamesem jest chyba jakimś nieporozumieniem. Celem powinno być mistrzostwo, a nie unikanie podatku.

finały też skutecznie będzie unikał ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Powtórzę : łącznie z wywaleniem po najebaku godfather offer za Marca Gasola to i tak jestem na minus^. A gdyby nie tamten deal z zrzutką Parsonsa i Denga to pewnie nie szedłbym po Butlera, tylko wybierał w drafcie Tatuma, inaczej by się potoczyły całe losy organizacji Lakers, obstawiam że mogło by być lepiej.

A Ty tam cicho, bo jak dotąd 1 rundy nie potrafisz przejść :) 

Tatum nigdy nie ubierze koszulki Lakers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie moja wiadomość go wkurwiła, fun fact napisał o czymś a potem sam zrobił podobną rzecz wypierdalając cały mój plan

podejrzewam, że użytkownik, który pozyskał Hielda też jest równie wkurwiony

i panuje jedno ogólne, wielkie wkurwienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, polishllama69 napisał:

pewnie moja wiadomość go wkurwiła, fun fact napisał o czymś a potem sam zrobił podobną rzecz wypierdalając cały mój plan

podejrzewam, że użytkownik, który pozyskał Hielda też jest równie wkurwiony

i panuje jedno ogólne, wielkie wkurwienie

Ależ ja jestem ostoją spokoju :) zwłaszcza że nie wiem o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.