Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mam nadzieję, że inne osoby podchodzą do tego podobnie i np. w czerwcu dla SlaKB zbudowanie ekipy na pickach będzie miłą odmianą. Nie wiem, czy chciałbym prowadzić Bucks, musiałbym przemyśleć, ale uważam to za zdrową dla gry sytuację, gdyby do takiej wymiany doszło.

Ja chętnie zamieniłbym się również. 

 

Miałbyś ciekawą walkę o play-off

 

Kombinowania jak się wzmocnić.

 

Ewentualnie przeprowadzenie organizacji przez przebudowę. 

 

Duże wyzwanie do tego walka na argumenty z jednym z najwytrawniejszych graczy w naszej grze. 

 

Jeśli byłbyś zainteresowany chętnie się zamienię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, aż takich wyzwań to ja już w tej grze chyba nie potrzebuję. :D

 

Clippers mają dużo picków i czyste salary w 2021, więc są w całkiem niezłej sytuacji dla kogoś, kto chce budować nowy zespół, LBS, z tym 'ale', że po 2022 roku nie mają swoich picków.

 

Zresztą, to i tak dopiero rozmowa na maj-czerwiec, wolę sygnalizować teraz.

 

Wiem, że chyba Tomek był przeciwko wymianie zespołów w pewnym momencie, stąd ten post, ale może coś pomyliłem albo przeoczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJJ z trójką, ale i taka wygląda to świetnie, bo chyba tylko Doncić lepiej z tegorocznych prospektów się prezentuje. 

 

Ja prowadzę parę rozmów, ale nauczony chyba zbyt szybką sprzedażą Kemby nie będę wykonywał gwałtownych ruchów, bo jeszcze jest TD oraz okolicy draftu, a Suns nie mają takiego najgorszego bilansu :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie wymiany zespołów:

 

Przede wszystkim podstawowym warunkiem wymiany na stołkach GM między sezonami jest aktywność. Jeśli ktoś zaniedbuje swoją drużynę, nie bierze udziału w opisach i głosowaniach, odpisuje po miesiącu czy więcej na PMy to jednak nie jest dobrym sygnałem, że warto mu próbować dać inną organizację, bo to ryzyko. 

 

Nie mówię tu o BMF oczywiście, tylko tak zwracam uwagę, że nieaktywny GM olewający zabawę to GM w pierwszej kolejności do zmiany skoro mu się nie podoba koncept podstawowych aktywności, a nie skakania po drużynach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJJ z trójką, ale i taka wygląda to świetnie, bo chyba tylko Doncić lepiej z tegorocznych prospektów się prezentuje.

 

Ja prowadzę parę rozmów, ale nauczony chyba zbyt szybką sprzedażą Kemby nie będę wykonywał gwałtownych ruchów, bo jeszcze jest TD oraz okolicy draftu, a Suns nie mają takiego najgorszego bilansu :P

Powodzenia.

Bez urazy, chciałbym po prostu by teraz wyszło dużo lepiej. Kibicuję.

Nie daj się nam hienom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie za dużo tych deklaracji zmiany na raz?

 

Chyba całkiem nieźle ogarnąłem tych Clippers, skoro kilka osób chce się zamienić. :tongue:

 

Ja po prostu czuję, że nic więcej z tymi Clippers nie zrobię, jak mi się poszczęści w loterii i drafcie to będę oceniany trochę lepiej, jak nie - to trochę gorzej. Główne ruchy już za mną. Taki Tecu ma z Sixers jeszcze robotę do wykonania IMHO, bo brakuje mu czegoś do finałów, Bulls mieli walczyć o playoffy, i nie są od tego daleko. Bucks też mają okienko na finały przecież jak Giannis coś odwali w PO, ale czy to zrobią, nie wiadomo. :tongue:

 

Za to człowieka morza rozumiem.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BMF

 

ja nie pisałem akurat o Tobie, a co do chęci zmian w Bucks Sixers i Nix - uważam, że to dopiero po sezonie i na pewno nie wszyscy naraz, jednak to trochę za krótki czas by sobie zmieniać tak mocarne teamy, można pójść na układ że kto zrobi finał temu taka zmiana będzie przyslugiwać, w innym wypadku to zbyt duże zmiany jak na jeden ofseason

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba całkiem nieźle ogarnąłem tych Clippers, skoro kilka osób chce się zamienić. :tongue:

 

Ja po prostu czuję, że nic więcej z tymi Clippers nie zrobię, jak mi się poszczęści w loterii i drafcie to będę oceniany trochę lepiej, jak nie - to trochę gorzej. Główne ruchy już za mną. Taki Tecu ma z Sixers jeszcze robotę do wykonania IMHO, bo brakuje mu czegoś do finałów, Bulls mieli walczyć o playoffy, i nie są od tego daleko. Bucks też mają okienko na finały przecież jak Giannis coś odwali w PO, ale czy to zrobią, nie wiadomo. :tongue:

 

Za to człowieka morza rozumiem.

 

Wszystkich wymienionych przez Ciebie + oczywiście Ciebie BMF mam w topce beGM najlepiej zarządzających. CM, Tecu, SlaKB i Ty za to jak posprzątałeś bagno zasługuje na naprawdę wielkie uznanie. Zdaję sobie sprawę, że trzech z czterech wymienionych to moi bezpośredni konkurenci ale herezją by było tego nie szanować i nie doceniać.

 

Stąd też rozumiem poniekąd całą Waszą czwórkę Chłopaki, że przyszło pewnego rodzaju "wypalenie". To jak w robocie. Albo awans, albo zmiana, a że Wy zdecydowanie nie jesteście typami co 30 lat potrafią na taśmie produkcyjnej pracować jak maszyny to tym bardziej życzę Wam nowych wyzwań i przede wszystkim spełnienia, bo chyba to jest potrzebne abyśmy chcieli w beGM się dobrze bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BMF

 

ja nie pisałem akurat o Tobie, a co do chęci zmian w Bucks Sixers i Nix - uważam, że to dopiero po sezonie i na pewno nie wszyscy naraz, jednak to trochę za krótki czas by sobie zmieniać tak mocarne teamy, można pójść na układ że kto zrobi finał temu taka zmiana będzie przyslugiwać, w innym wypadku to zbyt duże zmiany jak na jeden ofseason

 

Nom, ale i tak rozmawiamy o perspektywie po sezonie.

 

Według mnie Sixers potrzebują jeden-dwa ruchy do finałów, a przed Bucks akurat ciężkie lato. :P Człowiek...morza chyba wie, że tak czy siak przedłuży Irvinga i Kawhiego, a co da tercet Kyrie-Leonard-Gobert, trochę nie jest zależne od niego, więc go rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"no, ale Knix zdrowi nie mają prawa w teorii, przerżnąc Finału więc niech to dociągnie do końca, jak będą kontuzje to sprawa będzie wtedy prostsza i taka zamiana będzie wyglądać legitnie"

 

więc przepraszać nie zamierzam, nie jest to chyba na dziś jakiś wielki afront, że zdrowi Knix vs Twoi Dubs mogą być faworytem w potencjalnym Finale

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich wymienionych przez Ciebie + oczywiście Ciebie BMF mam w topce beGM najlepiej zarządzających. CM, Tecu, SlaKB i Ty za to jak posprzątałeś bagno zasługuje na naprawdę wielkie uznanie. Zdaję sobie sprawę, że trzech z czterech wymienionych to moi bezpośredni konkurenci ale herezją by było tego nie szanować i nie doceniać.

 

Stąd też rozumiem poniekąd całą Waszą czwórkę Chłopaki, że przyszło pewnego rodzaju "wypalenie". To jak w robocie. Albo awans, albo zmiana, a że Wy zdecydowanie nie jesteście typami co 30 lat potrafią na taśmie produkcyjnej pracować jak maszyny to tym bardziej życzę Wam nowych wyzwań i przede wszystkim spełnienia, bo chyba to jest potrzebne abyśmy chcieli w beGM się dobrze bawić.

"We're still four-time Eastern Conference champions, so until you take us down from that, teams ain't got much to say.  So until someone takes us down, there's not much they can really say"

 

Tyle w temacie:) 

W każdym wypadku jeśli ktoś szuka dużego wyzwania to zachęcam do dania mi sygnału :smile:

 

Ja mogę się zamienić na cokolwiek. 

 

 

W temacie wymiany zespołów:

 

Przede wszystkim podstawowym warunkiem wymiany na stołkach GM między sezonami jest aktywność. Jeśli ktoś zaniedbuje swoją drużynę, nie bierze udziału w opisach i głosowaniach, odpisuje po miesiącu czy więcej na PMy to jednak nie jest dobrym sygnałem, że warto mu próbować dać inną organizację, bo to ryzyko. 

 

Podpisuję się rękami i nogami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie :smile:

 

Tak wyprowadzone stwierdzenie obraża 29 gmów biorących udział w zabawie, w sumie tego 30 też.

Żądam przeprosin :smile:

 

 

nie :smile:

 

ale dodałem, że "w teorii"

 

w teorii Panie kolego to w takiej serii wciąż 2 z 3 najlepszych graczy gra w Golden State, czy tam 3 z 5 jak sobie to liczyć wolisz.

No chyba, że teoria zakłada połamanie się Currego i Duranta i obecność Lakers w finałach to wtedy zgadzam się, że prawdopodobnie w takiej teorii nie obsraliby się przed Lebronem TEORETYCZNIE :smile:

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.