Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

No już rozmawiałem z Tomkiem na priv i gdy dowiedziałem się, ze są GM odpowiadający po ponad miesiącu na oferty to trochę się uspokoiłem, ze może nie będzie tak złe nawet latem w moim przypadku.

 

Tylko muszę to jeszcze dobrze przemyśleć, bo nie chciałbym wracać znów tylko na pare miesięcy, ze względu choćby na powaga do reszty. Jednak jeśli to wtedy chętnie przejmę Suns ze względu na „miłość” do JJJ

 

Wiec jeśli oferta jest aktualna to tak do 15-16 napisze Ci Bogut / napisze do Tomka czy na pewno jestem w stanie to czasowo ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brad Wanamaker jest z draftu 2011 i też tyle zarabia, poza tym sugerowałem się tym co pisze na spotrac

https://www.spotrac.com/nba/orlando-magic/khem-birch-15786/cash-earnings/

spotrac się często myli.

 

Na BI Birch ma 1378242 i jest to zgodne z CBA

 

Natomiast czemu Wanamaker ma tylko tyle? Nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotrac się często myli.

 

Na BI Birch ma 1378242 i jest to zgodne z CBA

 

Natomiast czemu Wanamaker ma tylko tyle? Nie wiem.

Obaj nie zostali wybrani w drafcie i obaj grają za minimum. Dla Bircha jest to jednak drugi sezon, więc ma wyższe salary, a Wanamaker to rookie i zarabia mniej.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy GM Phoenix chciałby podziękować poprzedniemu GM za włożony trud w budowę organizacji z Arizony. Z góry pragnę zaznaczyć, że o tankowaniu i osłabianiu zespołu nie ma mowy, lecz ze względu na wiek liderów w tym i kolejnym sezonie prawdopodobnie ciężko będzie "zrobić" Playoffy na Zachodzie. Booker i Jackson mają ogrywać się jednak w dobrej organizacji i wyrabiać w sobie mentalność zwycięzców, która zaowocuje w przyszłości.

 

Ta dwójka otrzymała także status nietykalnych, a o całej reszcie zawodników możemy porozmawiać. Choć z góry zaznaczam, że Dinwiddie, Kyle Anderson oraz Malik Monk to gracze, dla których widzę przyszłość w organizacji i ich ewentualne pozyskanie nie będzie prostą sprawą.

 

W celu ewentualnego wzmocnienia jestem w stanie ruszyć picki (GSW 2019, Orlando 2025 + 2 rundy), lecz nie mają to być na ten moment wzmocnienia za wszelką cenę. Ewentualnych zainteresowanych graczami Suns zapraszam na priv. Zaraz zaktualizuję także trade block. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już rozmawiałem z Tomkiem na priv i gdy dowiedziałem się, ze są GM odpowiadający po ponad miesiącu na oferty to trochę się uspokoiłem, ze może nie będzie tak złe nawet latem w moim przypadku.

 

Tylko muszę to jeszcze dobrze przemyśleć, bo nie chciałbym wracać znów tylko na pare miesięcy, ze względu choćby na powaga do reszty. Jednak jeśli to wtedy chętnie przejmę Suns ze względu na „miłość” do JJJ

 

Wiec jeśli oferta jest aktualna to tak do 15-16 napisze Ci Bogut / napisze do Tomka czy na pewno jestem w stanie to czasowo ogarnąć.

Wiem, że to nie będzie miło widziane na początek Twojej przygody z BeGM, ale muszę to napisać.

 

Zobacz na roster Charlotte. Zobacz co po sobie zostawiłeś, tankujący zespół bez picku, bez talentu z oddanym Kembą za frytki. Chyba najgorsza sytuacja w grze. Suns też to czeka? Bo stado wilków już czeka by Cię zjeść :)

Może wrociłbys kontynuować swoje dzieło w Charlotte a Agnelli wziąłby Suns? Byłoby to bardziej sprawiedliwe.

 

Bez urazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie będzie miło widziane na początek Twojej przygody z BeGM, ale muszę to napisać.

 

Zobacz na roster Charlotte. Zobacz co po sobie zostawiłeś, tankujący zespół bez picku, bez talentu z oddanym Kembą za frytki. Chyba najgorsza sytuacja w grze. Suns też to czeka? Bo stado wilków już czeka by Cię zjeść :smile:

Może wrociłbys kontynuować swoje dzieło w Charlotte a Agnelli wziąłby Suns? Byłoby to bardziej sprawiedliwe.

 

Bez urazy.

 

Nie powiem. Też mi to przeszło przez głowę.

 

Zresztą widać, że tkwienie w słabych teamach ludzi zabija w ludziach chęć do gry.

 

To nie jest zarzut do Lucasa, ale faktem jest, że zostawił słabe Hornets, a w nagrodę dostał naładowane ciekawym talentem Suns.

 

Chociaż Tecu też cwaniak, bo dostał Sixers w najlepszym okresie po całym latach szorowania dna z najlepszymi prospectami i pickami ;)

 

Taki BMF, Agnelll patrzą pewnie z zazdrością :smile:

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei ja mam nadzieję, że Lucas stworzy precedens i będzie można wymieniać organizacje, bo to tylko gra, a chętnie podjąłbym się czegoś innego niż Clippers po tym sezonie jeżeli nadarzy się ciekawa okazja.

Wydaje mi się, że nie jestem pierwszy, który prowadzi też inną organizację? 

 

I nie ukrywałem na priv czy nawet w otwartym temacie, że wizja obudowania JJJ mnie przede wszystkim "zajarała" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki BMF, Agnelll patrzą pewnie z zazdrością :smile:

Kwestia perspektywy.

 

Jak brałem Clippers, to było fajne - drużyna w bagnie, bez picków, z problematycznymi kontraktami, bez perspektyw. Posprzątanie tego to było bardzo fajne wyzwanie. Nie musiałem wcale zbudować contendera żeby mieć z tego satysfakcję.

 

Po pół roku gdy to co chciałem zrobić już z grubsza zrobiłłem staje się to powoli nudne - dużo komentuję, czytam raczej wszystko, ale nie grając o playoffy, nie walcząc o kontrakty wolnych agentów, nie robiąc ciekawych wymian - gra staje się mało interesująca, bo de facto jestem poza nią.

 

Stąd wcześniejszy wpis.

Mam nadzieję, że inne osoby podchodzą do tego podobnie i np. w czerwcu dla SlaKB zbudowanie ekipy na pickach będzie miłą odmianą. Nie wiem, czy chciałbym prowadzić Bucks, musiałbym przemyśleć, ale uważam to za zdrową dla gry sytuację, gdyby do takiej wymiany doszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem. Też mi to przeszło przez głowę.

 

Zresztą widać, że tkwienie w słabych teamach ludzi zabija w ludziach chęć do gry.

 

To nie jest zarzut do Lucasa, ale faktem jest, że zostawił słabe Hornets, a w nagrodę dostał naładowane ciekawym talentem Suns.

 

Chociaż Tecu też cwaniak, bo dostał Sixers w najlepszym okresie po całym latach szorowania dna z najlepszymi prospectami i pickami ;)

 

Taki BMF, Agnelll patrzą pewnie z zazdrością :smile:

Mogę zrezygnować, albo zamienić się z kimkolwiek, jeżeli podtrzymujesz, że jestem cwaniakiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zrezygnować, albo zamienić się z kimkolwiek, jeżeli podtrzymujesz, że jestem cwaniakiem.

 

Mówię tylko, że dostałeś/wziąłeś zespół z potencjalnie najwyższym trade value w grze, więc możesz mieć trochę zaburzoną percepcje jak to jest siedzieć na zgliszczach w marazmie.

 

Nie bądź już taki drażliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.