Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

To oczywiste, że absencja LJ jest problemem dla Lakers przecież :tongue: (dla mnie nie tak smutne, bo bez LJ gram vs sami tankerzy jak dotąd), ale tak brzydki atak Qcina na BI, który po powrocie robi jakoś ponad +20 w on/off i gra elitarną D mi się nie spodobał ;>

 

Za to coś przycichły twoje zachwyty nad Huerterem. Co to się podziało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ramach pokuty za ten brudny atak na Duranta 2.0 obejrze mecz Lakers Kings i zobacze te epickie starcia Ingram Bjelica czy na kogo on tam bedzie gral

Ostatnie 5 spotkan ingrama to jakies 44-28-62 wiec efektywnosc, efektywnosc i jeszcze raz efektywnosc:)

I wszyscy jak widać mieli to w dupie opisując absencje poza mną, więc nie wiem czemu mam odpuszczać absencje LeBrona vs Sacto (x2) i LAC ;), czy wcześniejsze moich vs Hornets i ktoś tam jeszcze z tankathonu.

 

Cokolwiek w opisach sprzedawali ludzie, to ja to ignorowalem:)

 

Pisze tylko ze troche glupio PRZYPOMINAC ZE USREDNIAMY TERMINARZ A NIE OCENIAMY MECZ PO MECZU i pisac to jako czlonek rady ale jak wypada Ci lebron to nagle GRALEM WTEDY Z KINGS, CLIPPERS I KINGS,ZAPOMNIJCIE CO PISALEM WCZESNIEJ bo teraz brak usredniania pasuje Ci bardziej:)

Dobrze ;>

Olynyka tez w sumie lepiej odpusc. Chyba tylko bruce brown w 2 trymestrze gra na swoim poziomie po tej kontuzji lebrona. Podobnie jak na poczatku 1 trymestru, na poczatku 2 tez zaczynasz z duzymi klopotami. Licze na wymiany, mam tylko nadzieje ze nie skonczy sie na jaichs ogorach ktorzy rzucaja 40% za 3 w typie wesleya johnsona ktorzy nic innego nie potrafia tylko powazne wzmocnienia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

january - jesteś niesamowity :) Twoja wytrwałość w propagandzie wciąż zaskakuje :P

 

Jak to wygląda?

 

1) Wszyscy grają dobrze - wychwalanie ich pod niebiosa.

 

2) Są problemy - gram z tankerami (nieważne, że terminarz też nie bierzemy 1:1), a LAL i tak przegrywają przez to, że Ingram nie gra 48 min :P

 

Come on - żeby pod tezę swoją wszystko dopasowywać tak brutalnie... proszę o trochę więcej pokory ;) lepiej nic nie pisać niż kłamać ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to się zdecyduj, uśrednianie, czy pisanie o słabszym początku trymestru?

Bo w 1T też były identyczne problemy (aka ja podaję średnią z trymestru a jakiś flubcio wypisuje serię słabszych gier moich graczy).

 

 

Nie spieszy mi się z wymianami, mam łatwy terminarz w 2T

Przeciez w wyniki tego usredniania dostales ode mnie taki a nie inny bilans. Slaby poczatek, dobra koncowka trymestru, lacznie wypadl sredni trymestr ( rookie na 7ppg z najgorszej druzyny w lidze byl pod nieobecnosc ingrama Twoim starterem,na lawce 3 graczy, z czego 2 bylo przez jakis czas poza rotacja baaardzo przecietnych druzyn.serio nie wiem czego sie spodziewales skoro 19 wygranych po 1/3 sezonu uznajesz za krzywdzace.

 

Jak to jest miec zawsze latwy terminarz?;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie to Twoje przywiązanie do boxscore, kiedy w adv stats wiesz jak to wyglądało ;>

20+ się spodziewałem^ A na pewno lepszego bilansu od Pels, gdzie nawet Camby miał sie niżej i sam wspominał o swoich gigantycznych problemach z rotacją ;)

 

No przecież podczas ostatniej dyskusji ustaliliśmy, że to w 2T mam bardzo łatwy terminarz (tzn Ty ustaliłeś :P)

 

Adv stats w przypadku ziutka na 7ppg z najgorszej druzyny ligi w kontekscie grania przez niego w s5 najlepszej w Twojej opinii druzyny ligi sa gowno warte:) hollis thompson 15/16 to jest wartosc tegorocznego huertera;)

 

Przeciez to w 1t miales trudny terminarz wlasnie ( bo 2 faktycznie masz latwy. 11 playoff teamow, 16 spoza) i chcesz na trudnym terminarzu 24 wygrane w opisie. Boje sie myslec co napiszesz w opisie po t2 kiedy terminarz jest latwy:) w t2 bedziesz mial lepszy bilans niz pels:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.