Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za uzupełnienie arkusza, ale o ile mnie pamięć nie myli to:

1) Randle dostał ode mnie PO w 2 roku

2) Wallace miał TO w 2 roku

3) Pinson miał TO w 2 roku

 

Chyba, że coś mi się pomerdało, kto uzupełniał mój arkusz o te najnowsze głosowania? :smile:

Dziękuję Niewidzialna Ręko:)

Czy o to w tym chodzi? Czy wychodzenie z rozmowy przystoi jak ktoś sie kulturalnie się o coś pyta w zasadzie po jednym poście nazywając drugiego że ta oferta mu uwłacza, dając do zrozumienia iż go kompletnie nie szanuje?

To jest dosłownie unbelievable:)

 

Piszesz do mnie, że potrzebujesz "ziutka na koniec ławki" na 15 miejsce w rotacji do podawania ręczników Westbrookowi i możesz mi ewentualnie dać swój pick w 2 rundzie draftu ( czyli z szóstej dziesiątki) za... Cediego Osmana, który ma 2-letni minimalny kontrakt i 32MPG w RL NBA, a za którego odrzuciłem mnóstwo dużo lepszych ofert i się dziwisz, że napisałem iż ta oferta mi uwłacza i pisząc coś takiego mnie nie szanujesz? To jest żart:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dosłownie unbelievable:)

 

Piszesz do mnie, że potrzebujesz "ziutka na koniec ławki" na 15 miejsce w rotacji do podawania ręczników Westbrookowi i możesz mi ewentualnie dać swój pick w 2 rundzie draftu ( czyli z szóstej dziesiątki) za... Cediego Osmana, który ma 2-letni minimalny kontrakt i 32MPG w RL NBA, a za którego odrzuciłem mnóstwo dużo lepszych ofert i się dziwisz, że napisałem iż ta oferta mi uwłacza i pisząc coś takiego mnie nie szanujesz? To jest żart:)

Pytanie proste. Czy ja piszę o Tobie? Nigdzie się pojawia słowo, nick, Fluber.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a kim, skoro opisałeś sytuację z naszych negocjacji? :smile: ktoś jeszcze napisał Ci, że Twoja oferta jest uwłaczająca, że go nie szanujesz i opuścił rozmowę? :smile:

 

http://www.e-nba.pl/topic/5214-nowy-projekt-by%C4%87-gm-zapisy-i-dyskusja-nad-regulaminem/page-102

 

Ostatni mój post. Tyle ode mnie bo nie ma co dalej rzeźbić w brązie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy tez nie wiem jak reagować na uwłaczające oferty.

 

Najlepsze są w ostatnim kwadransie okienek.

 

Miałem już dwa takie ciekawe epizody gdzie przy dyskusji o wymianach za piec dwunasta w ostatniej chwili pojawiło się koncepcyjnie dodanie aby deal przeszedł ekstra:

 

- dodaj pierwsza rundę bo zapomniałem dopisać

- i nowość wśród technik negocjacyjnych; dodaj Bertansa to przejdzie.

 

Budzi to niesmak gdy wcześniej pare minut wałkujesz lub miło rozmawiasz a tu taki mini bonus.

 

Można przecież się niezgadzać i ciągnąć ofertę o 1/2 drugie rundy ale takich technik się nie spodziewałem

 

Każdy ma swoją uwłaczającą ofertę. Dla Ciebie to było zapytanie o dorzucenie Bertensa jako asset w wymianie, dla mnie proponowanie wymiany Dellavedova - Baynes, gdy ten drugi ma niegwarantowany kontrakt i jeszcze tłumaczę jak krowie na miedzy, że po tej wymianie wpadam w luxury tax.

 

Zerknij za co poszedł Ryan Anderson za dodatkowy rok oszczędności w salary, może Ci się rozjaśni.

 

Nie chcę mi się nawet tłumaczyć tego co tam zaszło, ale chętnie bym opublikował naszą rozmowę, bo nie zrobiłem nic haniebnego.

 

A co do dyskusji w innym temacie, mam nadzieję, że zostanie przeniesiona, Ale dodam od siebie, że głównym forum to jestem zmęczony i nie bardzo chcę mi się tam pisać. Po prostu wolną dyskusje zarżnęły statystyki, a jak dorwały się do tego dapunki i polishlamy to już w ogóle parodia się zrobiła. Coraz częściej powtarzana jest czyjaś wtórna praca dostępna dla każdego w internecie i z którą metodologią wciąż można mocno polemizować, a ktoś czyta ją dosłownie i potem głosi jak prawdę objawioną.

 

BeGM uważam, że i tak jeszcze trzyma jakiś poziom dysputy, chociaż trash talk i niedocenienie chyba został przesadzony, bo męczy coraz więcej graczy, nawet tych z twardą dupą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Po prostu wolną dyskusje zarżnęły statystyki, a jak dorwały się do tego dapunki i polishlamy to już w ogóle parodia się zrobiła. Coraz częściej powtarzana jest czyjaś wtórna praca dostępna dla każdego w internecie i z którą metodologią wciąż można mocno polemizować, a ktoś czyta ją dosłownie i potem głosi jak prawdę objawioną.

 

BeGM uważam, że i tak jeszcze trzyma jakiś poziom dysputy, chociaż trash talk i niedocenienie chyba został przesadzony, bo męczy coraz więcej graczy, nawet tych z twardą dupą.

 

giphy.gif?cid=3640f6095c331a06552e4a6345

 

Otóż to. Czyli jednak w odczuciu nie jestem osamotniony. Mamy tu póki co enklawę, ale zagrożoną nurtem z zewnątrz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, prosze o zakonczenie publicznego dyskutowania o ofertach, bo jak to czytam to mam wrazenie, ze zaraz powstanie tutaj cennik, ktorym bedzie sie trzeba poslugiwac w negocjacjach zeby te nie byly uwlaczajace.

 

Allstar- top prospekt+lotto pick +swap +wygasajacy kontrakt+2 drugie rundy

Elite roles- late 1st +2x2runda

Roles zapchajdziura -2x2runda

Wafel z minutami w rl NBA-2runda

Zejscie z kontraktu(5-10mln)-2-3 2rundy

Zejsvie z kontraktu (10-15)- prospekt+1runda

Zejscie z kontraktu (15-20)-1runda +3x2runda

Zejscie z kontraktu (20-40)-2x 1 runda

 

Swap- 3x2runda

 

Itd. Itd....

 

Slabe aa takie szablony jam i slabe jest tak wyciaganie brudow i niezadowolenia w zwiazku z innymi ofertami. Od tego mamy PM zeby miedzy soba to omawiac a nie publicznie "nabijac" sie z propozycji innych.

 

Znam kilku GMow ktorzy mogli miec Satoranskyego za frikl ode mnie a teraz pluja sobie w twarz, ze olali te propozycje (brawo Heat), McGruder poszedl za czapke gruszek itd.

 

No i na koniec, Ignazz, tyle razy juz wyjasnialem te sytuacje z pickiem ze juz nie mam sily sie powtarzac, przeczytaj uwaznie co Ci wowczas napisalem a nie po raz 10 wyskakujesz z tym zalem, bo co innego premedytacja a co innego zwykle przeoczenie.

 

Dla niesledzacych:

W tytule wiadomosci : picki picki picki

 

Zaproponowalem Spurs(jeszcze sprzed rewolucji finansowej) spadajacy kontrakt za Hensona.

Spurs nie chcieli, bo Lance Thomas nie byl pewny mimnut i by sie oslabili finansowo, chyba ze dolozylbym jakies 2 rundy

Wowczas ogarnalem, ze zapomnialem dopisac ze oczywiscie chce pick :D wiec tylko odpisalem, aa to ze spoko, bede szukal gdzie indziej

Po jakims czasie Slurs sie odezwalo samo z siebie ze jednak ta oferta nie byla taka zla (nie wiedzac ze chce pick) i ze mozemy zrobic 1:1

No ale ja juz wtedy wiedzialem ze zapomnialem wspomniec o picku, wiec tylko napisalem, ze nie jestem zainteresowany wymiana bo chodzilk mi o lick o ktorym zapomnialem wspomniec (za vo przeprosilem) a poznajac oczekiwanie Spurs w trj wymianie 1:1 uznalem ze i tak nie ma szanse na dobicie targu, wiec w sumie ten brak zaibteresowania SAS byl mi na reke.

 

No i tyle w tym temacie, wiec prosze Cie Ignazz nie dorabiaj martyrologii Spurs, bo wymiana L.Thomas na J.Hensona to w mojej sytuacji bylaby zupelnie niepotrzebna.

 

Jak widac w nastelnym lkienku, moja wycena wartosci Hensona byla i tak okej (dostales spadajacy kontrakt za Hensona z pickiem) wiec po prostu prosze Cie o dalszym nie wspominaniu o trj sytuacji, bo szkaluje ona dobre imie poczciwego qcinka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostawmy to w spokoju

 

Nigdzie nie pisałem ze chodzi o Ciebie czy Marcusa C.

 

Były dwie wymiany gdzie w ostatnich minutach okienka pojawiła się po prostu korekta „życzeń”w cenie za danego gracza.

 

Zmiana dosyć istotna i za malo czasu aby szerzej to omówić.

 

Nic nie pisałem ze chodziło o Was bo wymian i rozmów robiłem mnóstwo.

 

Dodatkowo kontekst wypowiedzi

 

Eld się smucił o jakość ofert to mu odpisałem ku pokrzepieniu serca a nie aby szkalowac konkretnego GM.

 

To nie był atak a dygresja do jego przemyśleń aby mu się lżej na sercu zrobiło ;)

 

W imię dobrych rekacji wykasowałem wpis jeżeli był kontrowersyjny lub kogoś uraził

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były dwie wymiany gdzie w ostatnich minutach okienka pojawiła się po prostu korekta „życzeń”w cenie za danego gracza.

 

Zmiana dosyć istotna i za malo czasu aby szerzej to omówić.

 

Nic nie pisałem ze chodziło o Was bo wymian i rozmów robiłem mnóstwo.

 

 

Ogólnie nie wchodząc w szczegóły mi się taka praktyka też nie podoba i również podczas negocjacji się z nią spotkałem.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja natury ogólnej: czyszczę PM po okienkach i założę z każdym aktywnym GM osobną linię dyskusyjną ze wspólnym tematem NAZW ZESPOŁÓW

 

proszę GM o wykasowanie uprzednich dyskusji i ewentualne wyczyszczenie skrzynki bo do paru z Was nie ma dostępu przez PM.

 

Ostatnio strasznie mi się zrobił bałagan w IT ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld proszę wywal te pozycje w tabeli bo boli po oczach.

Rotacje i tak mamy niżej

Emesik żyjesz?

 

Daj mi sobie porządek zrobić i zniknie, ok? Tak mi będzie łatwiej minuty rozpisać. Opis pierwszego trymestru zjechałem przez choróbsko. Do opisu drugiego już się powoli przygotuję.

 

Jak mi ktoś to usunie to mu zaspamuję skrzynkę życiowymi cytatami J.R Smitha i M.Beasleya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.