Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ktoś przy terminarzu zapomniał napisać o buyoutach (bo po 3T też nie ma)

 

Nikt o niczym nie zapomniał, nie zmyślaj.

Gracz wykupiony to FA. Działa tak każde okienko od samego początku zabawy to raz

 

Dwa, mimowolnie przez świadomy stek propagandowego bajdurzenia przebiło się, że Lakers desperacko rzucają się na 36?7?8? letniego Chandlera, co samo w sobie mówi o prawdziwym obliczu Lakers ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no panowie na pewno rok temu było, że zwalniać graczy (i miejsca w rosterze sobie) można było do ustalonej daty, a potem były buyouty. Ogólnie nie zamierzam jak coś pod siebie drzeć szat, ale tak było^

Dobrze to przemyślcie, bo ja jestem ZA jakby co ;)

Wtedy mi znika kasa za Tylera Zellera i mam kasę na jednego FA, którego bardzo chętnie bym podpisał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do twojego nieodpowiedzialnego szastania hajsem w lato.

Chyba Ci trzeba coś na sklerozę załatwiclć bo już chyba ze trzy razy opisywałem swoją sytuację a Ty znów wracasz do tego samego. Zupełnie jak moja ex. Przydupi się do jednego i będzie w kółko to mielić.

 

Pilnuj swojego ogródka i poczekaj jak ja będę miał tyle expa w grze co Ty. I lepiej spuść z wymaganiami dla nowo przybyłych GMów bo Twoje stawianie wysokiej poprzeczki dla kogoś kto dopiero przyszedł bywa zniechęcające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu przestań się sapać.

 

to było tylko ostrzeżenie dla lbs'a, a Ty posluzyles jedynie jako przyklad.

Narazie uczę się od najlepszych. Jak schodzić z salary-od Alonzo i DNC. Jak wyłudzać picki-od Qcina. Ale chyba sapania się od najlepszego uczył nie będę na wszystko do okoła. W tym elemencie nawet nie będę próbował osiągnąć 10% Twej normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko

 

Znaczy tak:

 

1. Klikam sobie po tej kasie w Denver, coś mi się nie zgadza. Patrzę, a tam jest salary ręcznie policzone łopatologiczne i wpisane na sztywno do komórek :D O k****

2. No to poprawiłem to tzn. wrzuciłem w formuły żeby się autosumowało przy zmianach

3. Nagle ucięło 8 mln prawie. Myślę sobie, o c***, dawno nie aktualizował :D :D :D

4. Patrzę dalej, k****, no nie zgadza się na pewno. Za mało pokazuje. Przyglądam się, a tam połowa kwot jest w formie tekstu i to jeszcze z $ dodanym z przodu ładnie :) i nie była liczona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko

 

Znaczy tak:

 

1. Klikam sobie po tej kasie w Denver, coś mi się nie zgadza. Patrzę, a tam jest salary ręcznie policzone łopatologiczne i wpisane na sztywno do komórek :D O k****

2. No to poprawiłem to tzn. wrzuciłem w formuły żeby się autosumowało przy zmianach

3. Nagle ucięło 8 mln prawie. Myślę sobie, o c***, dawno nie aktualizował :D :D :D

4. Patrzę dalej, k****, no nie zgadza się na pewno. Za mało pokazuje. Przyglądam się, a tam połowa kwot jest w formie tekstu i to jeszcze z $ dodanym z przodu ładnie :) i nie była liczona

przepraszam, ale ja naprawdę nigdy żadnych kwot nie wpisywałem, wiem, że to niezbyt ładne, ale ktoś to robił na tyle regularnie, że sie przyzwyczaiłem już :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuggets i Thunder mają po 13 graczy. Zaraz pójdzie karny bolec dodatkowo.

 

Kucio chciał w stylu Ignazza. Być pod podatkiem bez kompletowania kadry :tongue:

 

Thunder to się zaraz dopisze Kendricka Nunna, ale z Nuggets to nie widzę innej opcji niż jakiś Karnowski.

 

Ewentualnie LBS może myślał, że Jokic zajmuje dwa miejsca w rosterze :D

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.