Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry opis.

 

Na początek minusy.

 

Martwią mnie zestawienia obronne choć tu posiadanie pary Leonard -Gobert lata sito w D ale te rezerwy z wolnym Gasolem i słabiej broniącymi niskim może być problemem.

 

Zastanawiam się nad funkcjonowaniem pary Kyrie Rubio bo to może budzić pewne wątpliwości. Chodzi mi o to ze mogą sobie zabierać wzajemnie grę bo cześć umiejętności jest podobnych i tu nie możesz sumować i dzielić przez dwa ...

Jak rozumiem z Kyrie robisz strzelca.

 

Mimo wszystko brak trochę klasycznej dwójki a była okazja ;)))).

 

Plusy.

 

Balans O&D.

Zespół ciekawy z jakością w składzie na bardzo wysokim poziomie z jednym z lepszych zawodników w lidze na czele jako prawdziwym Liderem

 

Zapomniałeś wspomnieć wiec dodam ze imho:

 

Twoj NYK nie ma problemu w szatni ani z etyka pracy i nastawieniem zarówno boiskowym jak i poza.

To oczywiście moje subiektywne odczucie ale zebrałeś charakterologicznie dobry pasujący skład.

Nawet ten Kyrie z takim akurat składem by mnie nie martwił. Jeżeli dasz mu odpowiednia role.

Dopisz jaka. Zobaczymy.

 

Opis na plus.

 

W sumie zgodnie z luźna propozycja resztę pytań zawarłem w temacie dodatkowym.

Jeżeli przyjmie się taka koncepcja proszę zapytanych autorów o ustosunkowanie się tam lub edycje opisu

 

Brak odpowiedzi nie sprawi oczywiście żadnych punktów karnych ale trudniej bez nich się będzie przekonać do koncepcji.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie ogarniam dlaczego podział tierów i trudność terminarza stworzony przez januarego uważacie za taką świętość, jakby to była jedyna prawda objawiona.

 

Ze swojej strony przepraszam za jakość swojego opisu i pewnie niejeden błąd stylistyczny z mojej strony.

 

 

E: I kolejna sprawa. Jeżeli ktoś miałby być pokrzywdzony za minusowe punkty otrzymane za to, że podał opis 3 dni za późno (zwłaszcza w okresie świątecznym) i miałoby to mieć jakieś skutki to ja dziękuje za taką zabawę. Mieliśmy przykład w poprzednim sezonie i mamy teraz, iż większość opisów a także naszych głosowań dotyczących bilansów będą dodawane bardzo późno. Bądźmy ludźmi i nie trzymajmy się sztywno tych wyznaczonych terminów. Przecież to jest zabawa a nie jedyny cel w życiu. Jest różnica w niepodaniu opisu wcale a poinformowaniu "sory, ale spóźnię się z moim opisem". Takie zachowanie pokazuje, że nie ma się wywalone na pozostałych uczestników.

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za brak opisu ja będę dawał mniej winow o 1 lub 2 niż drużyna zasługuje, a dodawał będę tym co mnie do siebie przekonali opisem. Sorry ale wiadomo o tych opisach od początku sezonu, jak ktoś się nie wyrobi to znaczy ze ma zabawę w dupie po prostu.

Niekoniecznie ma w dupie bo jednak trudno robic opisy przed koncem trymestru bo podajesz staty i moglo cos komus wyskoczyc ale na pewno brak opisu nie wplynie korzystnie na bilans bo przy jakichs watpliwosciach brak opisu bedzie obnizal bilans a nie podnosil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam podpisuje się pod wpisem Koladera.

 

Te daty są ok pod kątem organizacyjnym, żeby nie było totalnie wolnej amerykanki.

 

Ale spóźnienie się pare dni i dodanie już nawet w trakcie okresu głosowania nie powinno odnosić skutków negatywnych. Tym bardziej w takim okresie, gdy wypadają różne sprawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez zielonego światła bez strony Rady takie coś nie ma sensu

 

obudziliście się z tym za 5 12ta, ja już tydzień temu trąbiłem, ale no lelpiej poźno niż wcale ;)

No właśnie, trochę to wszystko późno ogarniane. 

 

A tak tylko zwrócę uwagę, że opisy za 3 trymestr trzeba wrzucić do 20 kwietnia 2019, a 21 kwietnia jest Wielkanoc, więc biorąc pod uwagę, że wiele osób ma problem z opisami przed tymi świętami, to może warto się zastanowić, czy nie będzie tych problemów przed następnymi świętami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie,

ale znamy wszyscy terminy nie od dziś. Można przecież robić opisy cząstkowe i później zebrać to w całość i okrasić statsami.

Ja będę wrzucał pewnie dziś w nocy, a najpóźniej jutro rano, gdyż chciałbym żeby Dnc na spokojnie mógł się ustosunkować do tego.

Jestem w trakcie opisu, a dziś cały czas jest co robić odnośnie świat i innych obowiązków :)

 

ale damy radę ;) przez nie takie  górki się przechodziło !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja siadam do opisu jutro ok 20ej, mógłbym dzisiaj, ale wracam z pracy 400km do domu i po powrocie chcę sobie wyczilować, a nie się gimnastykować z moją piękną rotacją

 

każdy ma swój tryb, nie zmienia to faktu, że termin poraz kolejny jest po ciulu, powinien być wyznaczony na 26 o tej samej godzinie, potem głosowanie do końca roku i gwarantuje, że każdy byłby zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie na parę słów sprostowania :

 

Po pierwsze nie odszedłem dlatego przez głosowanie tylko dlatego ,że nie czułem się szanowany przez niektórych GM-ów (ksywki zostawię dla siebie)

 

Po drugie zdaje sobie sytuacje ,że po części to moja wina jaki byłem i jak się zachowywałem dlatego lepiej odejść aby ,,zatrzeć ślady"

 

Po trzecie nie zostawiłem bagna w zespole , CP3,Moore,Griffin,DAJ to nie są leszcze Stefan do tego jakiś trade Melo i mamy całkiem przyzwoitą s5

 

Po czwarte zdobywałem doświadczenia jako GM i teraz postąpiłbym inaczej ,ale z drugiej strony patrząc na moje zachowanie nie byłbym równorzędnym partnerem do rozmów.

 

Na zakończenie chciałbym Wszystkim Wam Życzyć Wesołych Świąt

 

https://youtu.be/Q9BcyEdpoQA?t=10

Jakby co to ja zawsze #teamLAF w przypadku checi powrotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.