Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli dobrze mi się wydawało, uważam że nie skłamałem. Shevcu skrytkował (słusznie czy nie to nie ma aż tak dużego znaczenia,

 

Nie uważam tego, że nie dałem Ci się przekonać za brak szacunku wobec Ciebie. ( ws picki 2024 ).

 

Akapit 1 - masz odpowiedź niżej.

 

Akapit 2 -  sam napisałeś, że nie czytałeś dalej. Określ się. Bo dla mnie olanie czyjejś wypowiedzi jest niczym innym jak właśnie brakiem szacunku.

 

 

@Bogut

 

"Samą przyszłość Elda w tej grze będę natomiast uważnie śledził, już raz mnie mocno zaskoczył grożąc odejściem z gry, gdy Shevcu ośmielił się go skrytykować. Ciekawe czy będą następne dramy."

 

 

Przytoczyłeś więc aferę z Shevcu, pomijając bardzo istotne fakty. Z tym nie można polemizować bo każdy to widział. Tyle, że mnie się pojawiło pytanie - dlaczego tak zrobiłeś? Dlaczego nie przytoczyłeś całości? Odpowiedź dałeś mi sam. Akapit wyżej:

 

"Jeśli nawet taka podstawowa rzecz jak badanie rynku ( to też już wyjaśniłem w poprzednim poście, że chyba za głupi na to jestem, albo muszę się lepiej nauczyć wyczuwać intencje przez internet ) Elda zniechęca do BeGM to ja z tej konwersacji uciekam, co by go bardziej nie zniechęcić."

 

 

A jak inaczej mogę, mam nazwać, należy nazwać fakt zatajenia, ukrycia, okłamania, ukrycia - drugiej ważniejszej części całej dramy jak nie kłamstwem?

 

Daj mi jedno słowo dlaczego mi to wytknąłeś a nie zająknąłeś się jak to się tak naprawdę skończyło. Bo 

Nic tu klepnięte nie było, gruba przesada.

 

Jakbym podczas negocjacji (nic nie klepniętego) 4way się kapnął że wymiana 1x1 z innym GMeM mi się bardziej opłaca to też bym poszedł w taki dwustronny deal.

 

Pisałem o tym dwa rozległe posty wcześniej.

 

Na stole leżały konkretne oferty. Nie widziałeś. Nie nazywaj grubą przesadą. 

Fakt jest taki, że jak każdy miałby podejście jak Ty, czyli że pick w 2025 nie ma znaczenia i lekką ręka go oddajesz, to ta gra nie miałaby sensu.

 

Co do samej sytuacji, dramatyzujesz. Ja z opisów nie widzę czegoś wielce nagannego ze strony z Boguta. Być może na granicy dobrego smaku, ale bez przesady. Nic dzentelmensko przyklepanego z tego co czytałem nie mieliscie. 

 

A krytyka Shevcu była słuszna (liczy sie m.in kontekst gdzie masa nowych gm'ow podchodziła nieroztropnie na poczatku swojej dzialalnosci), tylko Ty ewidentnie masz problem ze znoszeniem jej. Mylnie odnosisz wrażenie, że pstryczki w twoim kierunku noszą znamiona osobistych. 

 

Żeby nie było, nie chce żebyś odchodził, bo Boston w końcu wykonał ruchy w jasno określonym kierunku.

 

Pzdr 

 

Tyle, że ja swoje zdanie na tematów picków wyraziłem już przy wymianie RW0. Polecam wrócić do lektury. 

 

Używaj sobie do woli słowa dramatyzuje - ja użyję - pochodzę emocjonalnie. Stwierdzenie to o wiele lepiej opisuje całokształt tej gry. 

 

A co do Shevca i jego krytyki i wzywania przez niego Rady aby coś z tym zrobiła i mnie zablokowała, zapytam dla pewności raz jeszcze - uważasz, że zrobił dobrze, dodając później, że "każdy zarządza swoim klubem jak chce"?

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

 

Dziękuję z ogromną dozą szacunku i sympatii za próbę naszej wymiany 4-stronnej ale w ogólnym rozrachunku patrząc na dalszą eskalację konfliktu GM nie chce w takiej atmosferze przeprowadzać budowy zespołu.

 

Nie służy to atmosferze w klubie jak i samemu samopoczuciu prowadzącego spurs. Nie chcę się wypowiadać za innych ale osoby postronne też mogą mieć dosyć.

 

Relacje i biznes: bardzo chętnie z osobna porozmawiam o współpracy w budowaniu dobrych relacji ale koncepcja takiego nie innego zgrupowania charakterów nie pozwala iść do przodu. Spurs zamierzają iść do przodu!

 

Dodatkowo z racji szacunku do pozostałych 26 GM nie mogę pozwolić sobie na spowolnienie rozmów w innych kwestiach z innymi zespołami a i tak zajęcie przeze mnie stanowiska tak otwartego bardzo teraz źle oceniam. Bardzo przepraszam! 

 

Bardzo dziękuję za dotychczasowe zaangażowanie każdego z 3 partnerów ale grzecznie dziękuję za dalsze tego typu dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Shevca i jego krytyki i wzywania przez niego Rady aby coś z tym zrobiła i mnie zablokowała, zapytam dla pewności raz jeszcze - uważasz, że zrobił dobrze, dodając później, że "każdy zarządza swoim klubem jak chce"?

 

Uważam, że wyolbrzymiasz sprawę i tworzenie z tego tytułu jakiejkolwiek dyskusji jest niepotrzebne. 

Boję się pomyśleć, cobyś zrobił gdyby spotkało Cie to samo co mnie z rok temu w tej grze. Też robiłem lament, z perspektywy czasu tego żałuję. 

 

Ochłoń i baw się tą grą. Bo jest fajna. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że wyolbrzymiasz sprawę i tworzenie z tego tytułu jakiejkolwiek dyskusji jest niepotrzebne. 

Ochłoń i baw się tą grą. Bo jest fajna. 

Boję się pomyśleć, cobyś zrobił gdyby spotkało Cie to samo co mnie z rok temu w tej grze. Też robiłem lament, z perspektywy czasu tego żałuję. 

 

jakby dostał Leonarda? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że wyolbrzymiasz sprawę i tworzenie z tego tytułu jakiejkolwiek dyskusji jest niepotrzebne.

 

Ochłoń i baw się tą grą. Bo jest fajna.

Boję się pomyśleć, cobyś zrobił gdyby spotkało Cie to samo co mnie z rok temu w tej grze. Też robiłem lament, z perspektywy czasu tego żałuję.

pewnie nie mógłby się pozbierac jakby ktoś zaproponował mu 1 runde za Kuzmikasa ;)

 

 

// Eld, po pierwsze odgrywanie deal ów na 4 zespoły nie jest takie proste jak się niektórym wydaje i sam swój na 6 czy tam 7 zespołów robiłem niemal przez miesiąc ( tu szczególne podziękowania dla Regisa i Ozzy ego którzy byli w nim od początku i potem jie zgrywali Greka , że nic nie ustaliliśmy blablabla) .

 

Po drugie kilka razy pisałem z Bogutem na temat wymian (aż się czułem jak stalker w pewnym momencie) i zawsze to były rzeczowe odpowiedzi, jednoznaczne i jie budzące wątpliwości stąd podejrzewam ze coś odebrałes zbyt optymistycznie po prostu.

 

Po trzecie, skoro piszesz o tym ze ta gra nie przetrwa do 2025 roku to czemu się dziwisz ze dla kogoś Twoja "pomoc" w przyszłości to biedasset ( o ile w ogóle assetem w jakichkolwiek warunkach mogłoby to być nazwane)

 

Po czwarte, gra gra ale każdy chce wygrać , a przynajmniej znaczna część z userów, wiec skoro chce dać 1runde za zejscie z salary czemu ten co ma na to miejsce ma z tego zrezygnować by wziąć w jego opinii słabszy asset? Fajnie ze tłumaczsz X czy y ze swap za 6 lat to fajny assety, ale zrozum tez ze komuś może to latać zupełnie no ma inny plan na drużynę .

 

Stąd nie rozumiem tej dramy i pisania o jakimś honorze i zasadach skoro z tego co napisałeś w zasadzie nie ma się do czego i do kogo doyepac ( co najwyżej do tej odzywki Bogut a ze nie chce mu się tego czytac jako nieco zbyt bezpośrednia no jak wiadomo te forum jest bardzo wrażliwe :)). A słowa Ignazza ze było bardzo daleko do dealu tylko to potwierdzają, że za bardzo się napaliles na coś co było bardzo daleko, spoko nie Ty pierwszy i nie ostatni.

 

A z rzeczy istotniejszych, Jordan Clarkson jest chwilowo niedostępny w wymianach, w oczekiwaniu na ostateczną decyzję jednego z GMow. Macie za to szanse przechwycić po zaniżone cenie M. Leonarda, choc i tu jest dwóch wstępnie zainteresowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld, mój post o nie czytaniu dalej odnosił się tylko do jednego posta Ignazza który na początku elaboratu napisał, że wymiany nie zrobi a potem porządnie się rozpisał. On mi to wypomniał I wtedy jego posta przeczytałem w całości. Później ogarnąłem, że jego 'ostateczne nie' wcale ostateczne nie było.

Całą resztę postów, Wasze zachęcanie mnie do przyjęcia swapu/drugorundowców czytałem I dyskutowałem z Wami (choć bywało, że z opóźnieniem, sorry) tłumacząc że swap 2024 nie wydaje mi się aż tak atrakcyjny, picki 2nd round Bostonu też średnio mnie jarały, podobnie inaczej od Alonzo oceniałem value Leuera. Pisałem, że być może podejmuję głupią decyzję ale wolę poczekać na rozwój wydarzeń I wstrzymać się z handlem (to wszystko było już po dogadaniu się z Ignazzem o Hensona)

Co do dramy z Shevcem to rzeczą którą Ci wytykałem było reagowanie na krytykę grożeniem, że odejdziesz z gry. Bardzo mnie drażni "szantażowanie" pozostałych grających w ten sposób, niezależnie od tego czy krytyka w Ciebie wymierzona była zasadna czy nie. I do tej konkretnej rzeczy się odnosiłem, pisząc:

"już raz mnie mocno zaskoczył, grożąc odejściem z gry, gdy Shevcu ośmielił się go skrytykować"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony juz nic nie bede pisal, ale chyba mialem racje ;)

 

Z czym?

 

Z tym, że jesteś hipokrytą? A to przepraszam - to była racja.

 

Że rada powinna coś ze mną zrobić? 

 

Na razie to sam coś ze sobą robię - polecam post ze wczorajszego wieczora.

 

Wniosek prosty: do póki nie znajdzie się to na trejding blocku, nie ma w co wierzyć w szczere intencje drugiej strony. Tyle. Bo nie ma narzędzi zabezpieczających się przed "dogadywaniem się wcześniej", nprzy czym ja sparzyłem się jak c*** bo ODWALIŁEM TRANSFER LOU ( 15M w salary ) właśnie przez ten 4 way.

 

A na końcu choy. Z ręką w nocniku. Nazywajcie jak chcecie. 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ból dupy z czym?

 

Z tym że 4 miechy udało mi się całkiem fajną s5 zbudować, zatrzymać PG13 ( co miało być niemożliwe ), uzupełnić nieźle ławkę.

 

Bo nie kumam.


Eld, wczoraj myślałem, że coś poważnego się stało, a tu się okazuje, że masz zwykły ból dupy. Ogarnij się i bądź poważny.

 

Ból dupy z czym?

 

Z tym że 4 miechy udało mi się całkiem fajną s5 zbudować, zatrzymać PG13 ( co miało być niemożliwe ), uzupełnić nieźle ławkę.

 

Bo nie kumam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mi głupi pomysł wpadł do głowy :)

 

Skoro już mamy w miarę dopracowany regulamin, zasady to co powiecie na to, żeby może zrobić coś takiego jak beGM2?

Od razu zacznę od minusów, bo oczywiście są :)

Minusy tego pomysłu:

- możliwy brak chętnych, bo zakładam, że nie wszyscy z tej gry by chcieli grać taką drugą zabawę a nowych być może nie będzie, albo mało

- problem z przejrzystością na forum, kolejne tematy, chaos

- pewnie inne też są których na szybko nie widzę

 

Plusy:

- możliwość dla niektórych osób zagrania w innej rzeczywistości - tankerzy/contenderzy

- jesteśmy bogatsi o doświadczenia, ta gra zanim dowiedzieliśmy się co i jak, została trochę zniekształcona jeżeli chodzi o talenty. Pewnie spora część tradów teraz z naszym doświadczeniem by nie przeszła, albo zostałaby zmodyfikowana.

 

Oczywiście nie chodzi mi o to by liga wystartowała już teraz, bardziej sprawdzam czy jest jakiekolwiek zainteresowanie tym głupim pomysłem :) W razie czego możemy spokojnie dobrać osoby i wystartować od nowego sezonu czy jakiegokolwiek innego terminu po dograniu szczegółów, albo porzucamy pomysł, albo może kiedyś na spokojnie wrócimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma takich ludzi, którzy wejdą świadomie do tej samej szopy i przy tym nie zwariują

 

kto miałby komiszować tej drugiej lidze? kto by wszystko od nowa tłumaczył min 20 nowym chłopa? skąd wziąść 20 ludzi i żeby to nie było 20 Eryko czy innych kadetów z gwiazd basketu?

 

wizja piękna lecz wielce utopijna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma takich ludzi, którzy wejdą świadomie do tej samej szopy i przy tym nie zwariują

 

kto miałby komiszować tej drugiej lidze? kto by wszystko od nowa tłumaczył min 20 nowym chłopa? skąd wziąść 20 ludzi i żeby to nie było 20 Eryko czy innych kadetów z gwiazd basketu?

 

wizja piękna lecz wielce utopijna

Rozumiem.

 

Tak gwoli ścisłości - wydaje mi się, że akurat przykład Eryko jest w miarę słabym przykładem. Z tego co pamiętam zawetowaliśmy jego wymianę Nurkić z kończącym się kontraktem za Adebayo na rookie kontrakcie. Możliwe, że jakieś picki były przy tym, ale z tego co kojarzę, były duuużo gorsze wymiany, które przechodziły a ta może się obronić jak ktoś lubi Bama. Do tego użytkownik ogarnięty, trochę fajnych postów w dziale NBA miał, także wydaje mi się, że to akurat słaby przykład, choć oczywiście rozumiem o co Ci chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, ze wszyscy wiedzieli, że gdy tylko zobaczy, że aby zatrzymać PG13 będzie musiał zrobić coś więcej niż tylko liczyć na cud, to spierdoli szybciej niż się pojawił

 

no i jak było to już wiemy

 

śmieszne w tym wszystkim najbardziej jest to, że tego cudu dokonał Eld, który przepisuje sobie to teraz jako goat move i jest to jego koronny argument w walce z niewdzięcznikami i innymi szczuwaczami

 

szkoda, że zapomina, że bez wsparcia większości mógłby o tym tylko pomarzyć

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.