Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Napisze osobny temacik przygody szachowe ale jak wlazłem w ten ruchomy ranking jak ATP to się to zmieniało co chwile i już nie ogarniałem.

 

Dawno to było.

Ale jedno pamietam jak systematycznie ruch po ruchu byłem niszczony przez jednego rosyjskiego arcymistrza 2649 rank moze 2469

 

Miał gość plan i robił mnie jak Larry Bird leszczy.

 

Kurde ten temat mnie zmusił do myślenia.

Bo chyba robiłem prawie 2200 bo byłem w półfinałach polski.

2000-2200. Ale ni Hoohoo ile

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pau Gasol głównym celem NY Knicks na FA.

 

Jak donosi Ian Bagley oferta, która ma leżeć na stole to 1-roczne pełne mid-lvl.

 

Wow, jeżeli twoim głównym celem jest Pau Gasol to pozdro.

 

Ps: nie wiem jakie były twoje inne ruchy, po prostu mnie to rozśmieszyło, no offense

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie

 

Jeżeli Leonard przyjdzie z rynku do clippers to odejdzie temat ze tam dostanie najwiecej

 

Aby uratować kasę będzie chciał wymusić trejd tam gdzie mu więcej mogą wcisnąć

 

Jest tu tyle zmiennych ze nie damy rady pokryć możliwości

Na dziś gracz odrzucił bo słusznie może zarobić lepiej

Nothing agains

może symboliczny zakład o 100? jak Jazz nie pozyskaja Klaya/Butlera/Leonarda a Tobias nie podpisze extension ani sie nie połamie w miedzyczasie to trafi do Jazz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Tobiasem Harrisem to mega szok. Albo ja czegoś w tym graczu nie dostrzegam albo facet zrobił mega głupotę. Na jakie on pieniądze liczy, skoro odrzucił 20mln za sezon?

 

Przyznam, że trochę te extension MJ1 rozpatrywałem pod podobnym kątem co te, które dostał u Nas Rodney Hood, że będzie to raczej przepłacenie i z czasem może nawet balast w salary. Rzucenie tej oferty przez GM Jazz wydawało mi się pochopne, nie wydawało mi się, by rynek mógł go równie wysoko wycenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to, że za rok takich kołków będzie się mocno przepłacać wzorem 2016, u nas tego nie będzie raczej.


Ale ja Tobiasa nawet lubię, Sixers mogą mu dać za rok jakieś 90/4 właśnie, a zespół dużo lepszy od Clippers.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcus, wiem ze przez rok wiele sie noze zmienic, ale na Tobiasa mocno grzeja sie Jazz i wcale mnie nie zdziwi jesli jeszcze w tym roku po niego zaatakuja zeby miec prawo Birda do niego, a jesli nie, to i bez tego dostanie 20+ na rynku.

 

Ja przez chwile chcialem dac NIE dla oferty MJ, ale potem przypomnialem sobie wlasnie tego Hooda i.jego 20+ ktore obstawialem i dalem na TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Tobiasem Harrisem to mega szok. Albo ja czegoś w tym graczu nie dostrzegam albo facet zrobił mega głupotę. Na jakie on pieniądze liczy, skoro odrzucił 20mln za sezon?

 

Przyznam, że trochę te extension MJ1 rozpatrywałem pod podobnym kątem co te, które dostał u Nas Rodney Hood, że będzie to raczej przepłacenie i z czasem może nawet balast w salary. Rzucenie tej oferty przez GM Jazz wydawało mi się pochopne, nie wydawało mi się, by rynek mógł go równie wysoko wycenić.

 

Szczerze - teraz mogę powiedzieć ;P - cenię Tobiasa na więcej niż mu dałem ;) był według mnie najlepszym graczem LAC w minionym sezonie, ma 27 lat, wchodzi w prime, więc się cieszę, że ma u mnie 5-letni kontrakt i nie taki wysoki ;)

 

Co prawda w rl NBA będzie miał łatwiej, aby wykręcić dobre statystyki i się pokazać, aby zarobić więcej, bo będzie zapewne 1/2. opcją, a u mnie 3./4. raczej, ale i tak zapewne gdybyśmy głosowali teraz (po odrzuceniu w rl $80M/4), to większość głosowałaby na NIE dla tego extension :P

 

Pewnie w przyszłym roku Harris będzie szukał ofert typu 100 lub 90 na 4 lata i myślę, że ktoś może mu takie pieniądze dać - przynajmniej w rl ;) a u nas to i tak pewnie nie miałbym tak łatwo podczas FA... więc cieszę się, że mam Harrisa podpisanego za fajną cenę i liczę, że mnie nie zawiedzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko z Townsem to  ja już moge podpisać extension? 

ktoś mógłby mi dać namiar jaki jest maksymalny hajs dla niego? 

rozumiem, że jesli bym teraz podpisał to zarabia jeszcze w przyszły sezonie te prawie 8 mln a dopiero potem wchodzi nowy kontkrakt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukasz SFa?

 

BMF właśnie kogoś zestretchował!

skrzydłowych to mam Kuzme, Oubre, Gordona i Thomasa a i Holiday jest też wiec chyba nie

 

bardziej back-up PG chociaz tam Mitchell mógłby grać 

 

cholera mam 11 ziomków a w sumie wszystko pozycje i back-up ogarnięty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.