Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Szukasz SFa?

 

BMF właśnie kogoś zestretchował!

szukam i nie widzę kogo BMF zrzucił? 

Masz zbiorczego priva, masz temat beGM oficjalny regulamin.

 

Trochę ogarnięcia i zaangażowania nie zaszkodzi.

wydaje mi się, że odpowiedz na pytanie zabrałyby Ci mniej czasu i mniej napisanych znaków

ale dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko z Townsem to ja już moge podpisać extension?

ktoś mógłby mi dać namiar jaki jest maksymalny hajs dla niego?

rozumiem, że jesli bym teraz podpisał to zarabia jeszcze w przyszły sezonie te prawie 8 mln a dopiero potem wchodzi nowy kontkrakt?

Dla niego max jest chyba na poziomie Bookera o ile sie nie myle. Bogut dal Bookerowi maxa to mozesz obczaic wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O panie kupa kasa, do kiedy mam się zdecydować na extension?

W trakcie każdej z tur FA można proponować swoim własnym graczom przedłużenie oraz renegocjację trwających kontraktów zgodnie z zasadami CBA. W przypadku renegocjacji cała kwota oferowanej podwyżki w rozpoczynającym się sezonie jest blokowana w momencie złożenia oferty renegocjacyjnej i nie można jej użyć do podpisu innego zawodnika. Przykładowo drużyna x ma 25 mln cap space oraz chce dać podwyżkę graczowi y w wysokości 8 mln. Te 8 mln jest blokowane, a drużyna x jest traktowana w trakcie tury, w której złożyła ofertę renegocjacji jakby miała tylko 17 mln cap space. Ofertę przedłużenia bądź renegocjacji umowy można złożyć jednemu graczowi tylko 2 razy w trakcie jednego offseason. Oferty przedłużenia kontraktu i/lub renegocjacji nie są traktowane jako oferta w danej turze FA, w związku z czym nie wpływają na ilość ofert, jakie można przedstawić wolnym agentom.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstrzymuje cykl wywiadów ,który przyjął się tutaj ciepło (pozdro Ignazz) 

 

Przecież napisałeś jakiegoś gównoposta, którego chyba nawet usunąłem z czystej przyzwoitości, gdzie piszesz że Ignazz okazał się tchórzem i nie wywiązał się z ustaleń czy coś takiego.

Przestań trollować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo.

 

Byłem jedynie poinformowany przez Ciebie aby do któregoś tam wtorku zrobić wywiad z 4 pytaniami.

 

Myślałem ze temat umarł a nie ze Ty masz do mnie jakieś pretensje.

 

Jestem wręcz zdziwiony. Jak Rozan o północy.

Ja zacząłem?

Przecież ja się do niczego nie odniosłem bo nawet nie wiedziałem ze nasz coś do mnie.

Wskoczyłes jak Cybulski do pociągu i zaczynasz akcje.

Przecież ja nawet przypominajki w PM nie dostałem.

A umówieni byliśmy dużo przed trejdem Leonarda w realu Wiec nawet dobór czasu był taki sobie.

 

Teraz już wiemy więcej o Leonardzie czyli nic poza tym ze może zagra w Toronto

;)

A w grze bym głosował w lato na Clippers jakbyś ich prowadził.

Wujek Dennis by chętnie się przykleił do twojego portfela.

Ps. Chyba nawet Cuebie nigdy na forum nie atakowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To on zaczął , mógł po prostu napisać sorry ale nie.

 

Rozumiem ,że jak jakiś GM zgodzi się na trade po czym nagle odmówi a okaże się ,że mu się odechciało i ten trade był uzależniony od innego i któryś z GMów napisze o tym publicznie to będziesz kasował te posty i stwierdzisz ,że tak w ogóle to ten GM któremu odmówiono ma brak kultury ?

W razie czego GM Cavs z radością udzieli wywiadu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.