Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Co to jest to max cap space w arkuszu ze składami? Jak to jest maksymalna oferta, jaką możemy złożyć, to czy nie powinno się od tego odjąć cap holdów za minimalne kontrakty na pustych slotach?

 

no raczej nie, bo do momentu kiedy dany zawodnik nie przyjmie oferty ten minimalny cap hold siedzi w salary. Przynajmniej według mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ta agresywna próba przejęcia Westbrooka, ale niestety w tej grze nie ma znaczenia impakt trenerów z rl nba, bo tego nie przenosimy. 

Poza tym musisz się spieszyć, bo w fazie głosowania nie wolno przeprowadzać wymian.

Gdybym ja miał głosować, to myślę, że pozyskanie Westbrooka przekonałoby George'a do pozostania.

 

No to najwyżej PG13 poczeka :). RW0 nie muszę teraz pozyskiwać. Dostał obietnicę, że prędzej czy później go ściągniemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to najwyżej PG13 poczeka :smile:. RW0 nie muszę teraz pozyskiwać. Dostał obietnicę, że prędzej czy później go ściągniemy.

Jeżeli kucio nie chce Ci oddać Westrbrooka, to Twoja obietnica jest bez pokrycia, a sprowadzić go w inny sposób możesz najprędzej przed sezonem 23/24...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kucio nie chce Ci oddać Westrbrooka, to Twoja obietnica jest bez pokrycia, a sprowadzić go w inny sposób możesz najprędzej przed sezonem 23/24...

 

Stąd moim zadaniem, aby obietnica była wiarygodna i z pokryciem jest zmontować taką paczkę dla Kucia, której nie będzie mógł się oprzeć. Już ma na mailu bardzo interesującą propozycję włączającą trzeci team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

138/5 za top5 gracza :o

 

a tak powaznie jestem ciekaw jakby to mialo wygladac dokladnie.

 

ze wzgledu na to, ze u nas jest bardzo restrykcyjny system finansowy, to jestem zdania, ze zawodnicy byliby gotowi do znizek przy okreslonych warunkach 

 

takze January jak chcesz, to rozpisz. moze mnie przekonasz ;)

 

Tak, tak...

 

Zaproponuj Irvingowi coś poniżej maxa, a będziesz miał dramę na poziomie Embiida. Gwarantuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak...

 

Zaproponuj Irvingowi coś poniżej maxa, a będziesz miał dramę na poziomie Embiida. Gwarantuje ;)

a czego nie robi sie w imie przyjazni (z butlerem) :smile: ?

kyrie podobno bierze po. i za 2 lata robimy extension (obiecane)

 

i knicks beda mieli sianko na jimmiego 

 

:panda:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czego nie robi sie w imie przyjazni (z butlerem) :smile: ?

kyrie podobno bierze po. i za 2 lata robimy extension (obiecane)

 

i knicks beda mieli sianko na jimmiego 

 

:panda:

szczerze mowaic teraz dopiero na to wpadłem!

 

jak inni managerowie reaguja na te plotki? 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nie, ale w tym momencie chyba nie ma zawodnika w lidze, który będzie grał bez zabezpieczenia. Już nawet Lebron wszedł w taki wiek, że nie zgodziłby się zapewne na jednoroczny kontrakt i jakąś obietnicę za 2 lata, a co dopiero Kyrie Irving z jego historią urazów. Więc z Twojej stronie niegłupie, z punktu widzenia Kyrie bardzo głupie, z punktu widzenia prawdopodobieństwa, no cóż ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

- warto odezwać się do Rybaka- straszny fiut w wymianach, ale poczciwy GM, można mu zaufać :tongue:

 

pozostaje mi zacytować tylko innego bardzo szanowanego gm'a co do mojej osoby.

 

straszny fiu.....

 

znaczy się

 

warto mi zaufać :smile:

 

takze kyrie nie ma co sie bac. 

 

a co to bylby za przyjaciel z butlera, jakby wybral lbj ponad przyjazn i wynik. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

List otwarty do GM będącymi moimi konkurentami oraz do głosujących

 

Nie chcąc łamać regulaminu ani zasad dobrego wychowania chce otwarcie zapytać czy przez przecieki o wymiarach post factum czujecie się obrażeni lub potraktowani niesprawiedliwie

 

Jeżeli tak to proszę głosujących o nie branie pod uwagę ostatnich naszych wpisów i jeżeli jest to możliwe o przyjęcie stanowiska i wiedzy LMA na poziomie że nie został poinformowany o konkretnych efektach rozmów a jedynie poprzez fakt sprowadzenia milksapa i odzyskaniu wyboru pierwsxorundowego wie że bardzo zależy mi na walce tu i teraz aby zdstronizowac lessklay gsw

 

LMA wie że bardzo zależy mi na wspólnej przeszłości ale na czas otwarcia kopert nie mogę jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie co z kl

 

Przed podjęciem decyzji poinformowałem gracza że postaram się poprawić relacje z Leonardem ale jeżeli będzie to trudne to pójdę na rękę Leonardowi aby maxa mógł poprzez trade odebrać gdzieś indziej

 

Mimo rozłąki dbam mimo wszystko o niego pod warunkiem że otrzymam bardzo dobry pakiet w zamian

 

Niestety w chwili rozmowy nie mogę podać konkretów ale obiecuję mocny skład i branie w razie przymusu gracza do s5

Ignazz, coś nie tak z klawiaturą??

łap:

,-:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignaz od rana troluje z dodawaniem i minusowaniem.

 

Nie chce zadzwonić na numer telefonu który mu podawałem ( btw można łatwo w google sprawdzić do kogo to, czy aby nie LBJ ).

 

Głosuje w sprawie PG13 na Houston i Bucks. Boston na 3.

 

I najlepsze. Exctension Klay Thopson: TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I gwarantuje Tobie ze 24/7 pisanie zamęczyć może każdego i ma odwrotny efekt Wiec jakby Fluber przeginał to by stracił.

 

Obecnie odczuwam w tej grze nadgorliwość twoja i nie wiem czy dyskusja o powodach ( typu ten gm nie ma czasu a ten kłamie) to nawet tłumaczy.

 

Nikt nie zakazuje wychwytywać nadinterpretacje kłamstwa i manipulacje.

 

Jeden gm jest widowiskowy a drugi po cichu robi swoje.

A inny zapisał się w grze ale nawet nie myśli o tym bo to tylko jedna ze 100 rozrywek.

 

Ja tam lubię te grę i tylko czekam jak kiedyś po alko zrobię coś głupiego ....

 

Myślałem ze to luźniejsza rozrywka będzie a tu były takie hienowate zagrywki aby w swoim interesie rozegrać któregoś gm i jego wolnego agenta ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I gwarantuje Tobie ze 24/7 pisanie zamęczyć może każdego i ma odwrotny efekt Wiec jakby Fluber przeginał to by stracił.

 

 

 

To dobrze, że robię to ja i Fluber, a nie January

 

 

Obecnie odczuwam w tej grze nadgorliwość twoja i nie wiem czy dyskusja o powodach ( typu ten gm nie ma czasu a ten kłamie) to nawet tłumaczy.

 

j/w

 

 

Nikt nie zakazuje wychwytywać nadinterpretacje kłamstwa i manipulacje.

 

 

Tak jakby to robisz, bo w niemalże w każdym wpisie flubera coś takiego się mieści. Więc lepiej zakazałbyś wrzucania takich rzeczy to i ja bym mógł spokojnie iśc na rower :P

 

Myślałem ze to luźniejsza rozrywka będzie a tu były takie hienowate zagrywki aby w swoim interesie rozegrać któregoś gm i jego wolnego agenta ...

 

Nie rozumiem, bo właśnie robię coś bezinteresowanie dla GMa, z którym nie raz miałem dużo bardziej nerwowe wymiany poglądów niż ta tutaj.

 

Jeśli chodzi Ci o to, że ktoś Ci wypomniał traktowanie starych graczy podczas gdy Ty chciałeś to wykorzystać to pamiętaj, że jeśli Ty wysłałeś ofertę i ktoś wysłał ofertę to przemilczając takie rzeczy jakby pokrzywdzona jest druga strona. Bo oferta Spurs dla LMA nie jest wyizolowana i inni gracze też o niego zabiegają więc Ty jakby mówisz, że TY nikomu nie chcesz przeszkodzić tylko sobie pomóc, ale tak naprawdę próbując pomóc sobie szkodzisz innym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignaz od rana troluje z dodawaniem i minusowaniem.

 

Nie chce zadzwonić na numer telefonu który mu podawałem ( btw można łatwo w google sprawdzić do kogo to, czy aby nie LBJ ).

 

Głosuje w sprawie PG13 na Houston i Bucks. Boston na 3.

 

I najlepsze. Exctension Klay Thopson: TAK.

Ja z Torunia panie Wiec mam bezpośredni.

Klay TAK. Coś nie teges?

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.