Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z Torunia panie Wiec mam bezpośredni.

Klay TAK. Coś nie teges?

W sumie to z tym numerem dobre jaja na prima a prilis wychodzą. Piszę do znajomych, że rozładowuje mi się telefon a w drugim ( podając tamten numer ) mam niedoładowaną kartę i proszę aby pilnie zadzwonili.

 

Co do Klaya to sprawdź sobie ile ma exctension teraz, a ile za rok może wziąć.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, że robię to ja i Fluber, a nie January

 

 

 

j/w

 

 

 

Tak jakby to robisz, bo w niemalże w każdym wpisie flubera coś takiego się mieści. Więc lepiej zakazałbyś wrzucania takich rzeczy to i ja bym mógł spokojnie iśc na rower :P

 

 

Nie rozumiem, bo właśnie robię coś bezinteresowanie dla GMa, z którym nie raz miałem dużo bardziej nerwowe wymiany poglądów niż ta tutaj.

 

Jeśli chodzi Ci o to, że ktoś Ci wypomniał traktowanie starych graczy podczas gdy Ty chciałeś to wykorzystać to pamiętaj, że jeśli Ty wysłałeś ofertę i ktoś wysłał ofertę to przemilczając takie rzeczy jakby pokrzywdzona jest druga strona. Bo oferta Spurs dla LMA nie jest wyizolowana i inni gracze też o niego zabiegają więc Ty jakby mówisz, że TY nikomu nie chcesz przeszkodzić tylko sobie pomóc, ale tak naprawdę próbując pomóc sobie szkodzisz innym.

No ale robisz to w jego imieniu czyli co? Szkodzić mu chcesz?

 

Nie mam w tym "ataku" elementu ze pamietam coś o innych kwestiach związanych z moimi.

No właśnie.

 

Robię coś dla innego gm bezinteresownie.

 

Po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię coś dla innego gm bezinteresownie.

 

Po co?

 

To się nie dodaje, nawiązując do waszego numeru :grin:

 

ale już napisałem, że nazwanie Butlera TOP50 graczem ligi to już przesada i mnie to znudziło, szkoda czasu, chociaż mam go w cholerę teraz, to jednak jeszcze minimalne szanuję :P Więc już nie będziesz musiał nic czytać.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra się fajnie rozwija.

 

W sumie zdradzę coś.

 

Uwielbiam spurs i Popa i ten jego styl ni to luźny ni to zamordystyczny

 

Do niedawna spurs byli dobrym wzorcem i paru asystentów pod Popem robi teraz dobra robotę.

 

Pop jako trener jest świetny.

Jako żartowniś tez.

Jako gm do niedawna bezbłędny w sumie.

 

Jego styl jednak prowadzenia kierunków rozwoju ekipy był taki enigmatyczny.

 

Nie dawał się prowokować. Załatwiał po cichutko.

Dziennikarz dowiadywał się na końcu.

Nawet syf brał na siebie.

 

Taki dobry wujek ale jak nie robisz co chce skurwiel z balkanow i morderca.

 

Chciałem wkasnie w takiej ciszy prowadzić zespół i dosyć cicho załatwić sprawę kl.

 

Tu jednak dociski i nadinterpretacje przy " przyszłość lma" 28/28 lma musi wiedzieć sprawiła ze mi się za taki styl dostało i punkty ujemne w głosowaniu padły.

 

Gdy chciałem zgodnie z oczekiwaniami gawiedzi odkryć pospiesznie trochę to blokujecie media room.

 

Znowu pod górkę.

 

Mam to czucie ze dostanę minus i za brak info i za info ze handluje / marcus?/

 

Trudno wam dogodzić.

 

Ale jak to w życiu najbardziej nie lubię jak ktoś ma postawę ze nie da sie przekonać do tego ze nie ma racji i zamiast tego mocniej argumentuje swoje... to plaga dzisiejszych czasów. Tylko ludzie głupsi i to niewiedza wychodzi coraz tragicznej.

 

U nas jest sporo wiedzy ale i zabawy. I to szanuje.

Czerpie z tego.

 

Ale przegięć pare jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wkasnie w takiej ciszy prowadzić zespół i dosyć cicho załatwić sprawę kl.

 

Tu jednak dociski i nadinterpretacje przy " przyszłość lma" 28/28 lma musi wiedzieć sprawiła ze mi się za taki styl dostało i punkty ujemne w głosowaniu padły.

 

Gdy chciałem zgodnie z oczekiwaniami gawiedzi odkryć pospiesznie trochę to blokujecie media room.

 

Znowu pod górkę.

 

Mam to czucie ze dostanę minus i za brak info i za info ze handluje / marcus?/

 

Trudno wam dogodzić.

 

Nie chcę Cię rozczarować, ale wszystkim nie dogodzisz nigdy. Jeden powie, że oddanie Kawhi Leonarda to błąd w tym okresie, bo to on jest najmocniejszą kartą przetargową i magnesem na wolnych agentów. W momencie kiedy piszesz, że zgarniesz za Niego dwa nazwiska to ja w domyśle wiem, że po prostu rozdrabniasz czołowego gracza ligi. Napisałem, że zmieniłem głos, a ty puszczasz w eter taką informacje. Dla mnie byłeś spalony.

 

Ale ktoś inny powie, że Aldridge lepiej się czuje jako pierwsza opcja, to łechce jego ego i oddanie skonfliktowanego Leonarda jest na plus.

 

No nie dogodzisz każdemu, bo każdy interpretuje po swojemu. I to jest piękne ( przeważnie :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to trochę też jednak wpasowuje się w rzeczywistość. Najlepiej widać to na przykładzie Irvinga, który został w Cavs u nas.

Jedni uwzględniali to i zaniżali trochę Cavs, inni nie i dawali im normalnie wyniki jakby nic się nie działo.

Dawało to fajny efekt wypośrodkowania, bo obaj przecież musieliby ze sobą grać tak czy siak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capela w realu skłania się do podpisania 85/5 z Rockets. A więc identycznej umowy jaką ja mu dałem.

Jak się szybko skłoni to polecą edity jak złoto, Clint w Rockets na 5 lat Więc nic nie trzeba będzie równać.

LeBron widząc co się dzieje wokół Cavs i Lakers, mimo iż wcześniej skłaniał się bardziej ku jednej z tych ekip, też wybiera Houston.

 

Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie....

 

Tylko u nas w zasadach, gdy decyzja jest już podjęta bezwzględną przewagą głosów to nie można już zmieniać głosów, więc w sprawie Capeli masz już tylko decyzje o wyrównaniu lub nie.

 

Zresztą nie wiem czemu taka sama oferta w RL NBA by miała zmienić zdanie reszty? Ja nie mam przekonania czy Capela obroni ten kontrakt, ale są też tacy co mówią, że jego gra za ponad 20mln na sezon to steal ;)

Zmieścisz obu?

 

Capela ma cap hold koło 7mln do końca FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capela ma cap hold koło 7mln do końca FA.

 

Nie ma do końca FA. Tylko do końca tej tury. Więc Lebrona po wywaleniu Arizy by zmieścił, ale

Nie można chomikować RFA, bo oni podpisując offer sheet muszą to zrobić z ekipą, która ma capspace i jeśli drużyna wyrównuje to automatycznie przejmuje ten kontrakt. Nie można opóźniać podpisania RFA jak jak to można zrobić z UFA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma do końca FA. Tylko do końca tej tury. Więc Lebrona po wywaleniu Arizy by zmieścił, ale

Nie można chomikować RFA, bo oni podpisując offer sheet muszą to zrobić z ekipą, która ma capspace i jeśli drużyna wyrównuje to automatycznie przejmuje ten kontrakt. Nie można opóźniać podpisania RFA jak jak to można zrobić z UFA.

Rozumiem, że jest to gdzieś zapisane w regulaminie albo już wcześniej o tym pisałeś.v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innym miejscu jest, że własnych FA ma się na cap holdach do końca free agency.

Wnioskuję o skierowanie sprawy do rozstrzygnięcia do niezależnych instytucji europejskich, powiadomienue RPO, BBN i NATO. Bo w Waszą radę już nie wierzę.b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FA, nie RFA.

 

RFA nie może być na capholdzie, bo o ile z FA się dogadasz i on podpisze później to RFA w momencie przyjęcia umowy od kogoś już ma podpisany deal. I Ty albo go w 48 h wyrównujesz i przejmujesz na siebie, albo nie.

 

My tutaj idziemy lekko i masz czas do niedzieli i też spokojnie liczymy go do końca tury jako caphold. Później już nie.

 

Sylvinho przegląda temat to możesz go zapytać o Otto Portera :] 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.