Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Znaczy się Jasiek go tutaj celowo wyjebał...

 

Cwaniura...

 

Dokładnie tak zrobił. Dostanie albo dobrego centra albo będzie miał 1 rywala mniej w kolejnej turze.

 

Można powiedzieć, że zabawił się w BTPH, bo rok temu to on tak robił :D

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś jak Trybunał Konstytucyjny, Twoje opinie znam zanim je wyrazisz☺

Ja do innych się zwracałem

 

Niestety tak jest jak Tomek napisał :P najbardziej trafione wytłumaczenie to jest to, że gracz podpisuje z inną ekipą, a Ty wyrównujesz ofertę, czyli trzeba ją wpisać i nie działa cap hold :P tak teraz w rl NBA mieli Bulls z LaVinem, bo gdyby nie to, to wciąż mieliby trochę capspace...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak jest jak Tomek napisał :tongue: najbardziej trafione wytłumaczenie to jest to, że gracz podpisuje z inną ekipą, a Ty wyrównujesz ofertę, czyli trzeba ją wpisać i nie działa cap hold :tongue: tak teraz w rl NBA mieli Bulls z LaVinem, bo gdyby nie to, to wciąż mieliby trochę capspace...

 

Dokładnie tak sprawdziłem po przykładzie LaVine i niestety Tomek ma rację.

 

Człowiek uczy się całe życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Tomek. Takie wpisy gdzie neutralnie tłumaczysz zawiłości beGM były twoim znakiem rozpoznawczym.

 

Stad moje zdziwienie i sprzeciw gdy dziś poszły wpisy w inna stronę.

 

Nie ma żadnej urazy oczywiście tylko chciałem być przeciwwaga w tym zamieszaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Tomek. Takie wpisy gdzie neutralnie tłumaczysz zawiłości beGM były twoim znakiem rozpoznawczym.

 

Stad moje zdziwienie i sprzeciw gdy dziś poszły wpisy w inna stronę.

 

Nie ma żadnej urazy oczywiście tylko chciałem być przeciwwaga w tym zamieszaniu.

 

Doceniam, rozumiem, nie denerwuję się ;)

Sam chciałem być przeciwwagą dla Flubera piszącego ciąąąąągle więc rozumiem, a Ty rozumiesz pewnie mnie :smile:

 

aaa, ale to, że właśnie wyszedłem z tej formy i zacząłem się czepiać powinno dać do myślenia w takim razie! :P

Mimo wszystko to co napisał Janaury jest bardzo ważne.

 

Można teraz tylko zgadywać czy gdyby Tecu o tym wiedział to dał lepszą ofertę, by ciągle móc operować na tym cap holdzie.

 

Dla mnie to nie było jasne, nie mieliśmy chyba takiej sytuacji rok temu.

 

Hmmm? Nie mógł dać więcej, dał maxa.

Ale to i tak go nie urządza w żaden sposób, bo musi 10 mln oddać za darmo żeby móc realnie wykorzystać używanie capholdu.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jasiu prosilem cie o cytaty  a nie wyrwane z kontekstu zdania , nieladnie.  pozatym wstydzic to sie mozesz ty za to jak utopiles lakers w beGM  i awansowales na ostatnie miejsce w rankingu gmow.(propsy za projekt generalnie z przyjemnoscia sie przygladam)

 

Z Jaśka się już śmieją nawet na ogólnym :P

 

Zasięg BeGM się ładnie rozrasta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meterolodzy zapowiedzieli tydzień gównoburz w dziale beGM i mieli rację. Afera goniła aferę, problemy napiętrzały się jak blokowiska na Ursynowie, a finałem miłosnego trójkąta CAVS-LEBRON-LAKERS była nieudana samobójcza próba jednego z GM-ów- co za aferki były kręcone przez podstępne działania RADY, co sprawiło, że Ignazz użył wykrzyknika i czy Fluber przeżył? Tego dowiecie się tylko czytając pierwsze wydanie BeGM Pudelka.

 

#comingsoon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meterolodzy zapowiedzieli tydzień gównoburz

co za aferki były kręcone przez podstępne działania RADY, co sprawiło, że Ignazz użył wykrzyknika

 

#comingsoon

Nadal uważam ze interpunkcja jest dla słabych i dlatego wykrzyknik

 

Znak wykrzyknienia, pot. wykrzyknik – jeden ze znaków pisarskich, składający się z pionowej kreski zakończonej u dołu (rzadziej u góry) kropką. Najczęściej używany jest jako znak interpunkcyjny wyrażający emocje, ale ma także inne zastosowania.

 

Zastosowałem nie jako znak interpunkcyjny tylko jako dobry szachista / zrobiłem nawet w rankingu ELO ponad 2050 punktów /

 

W notacji szachowej „!” to oznaczenie dobrego ruchu, a „!!” to oznaczenie bardzo dobrego ruchu.

 

Wiec proszę sobie nie dopowiadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.