Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak Fluber ale ja zostałem kupiony za pół ręki księżniczki i królestwo (możliwe, że odwrotnie - ciemno było gdy podpisywałem stosowne dokumenty, oraz miałem łzy w oczach...) .

Na razie nie wiem o co chodzi i dzięki temu będę jak Janusz wygrywający będąc po raz pierwszy na wyścigach konnych. Trzymajcie berety bo łatwo nie będzie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o wytłumaczenie jak to dokładnie z tym okienkiem transferowym?

Do kiedy tak naprawdę jest i co się kryje pod pojęciem oferty FA na priv? Do kogo?

 

Bo niby się skończyło wczoraj a dziś zaczęło się następne, niby do wczoraj oferty na FA, ale nie są jeszcze pozrzucani gracze - do kiedy?

Z góry dziękuję, bo się trochę pogubiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źródła zbliżone do zawodnika (ogrodnik koleżanki sąsiada) twierdzą iż Paul George jest bardzo zadowolony z ostatnich decyzji nowego managementu i zdecydowanie nie dopuszcza do siebie myśli o opt-oucie...

 

Optout to akurat 100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000% pewne sprawa, o ile zaraz nie złamie nogi (tfu). Pytanie, co później. Imho masz spore szanse żeby go zatrzymać, ale lata też nie możesz przebimbać. Ciekawe jak Ci koledzy zrobią na złość ze Smartem i Nurkiem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optout to akurat 100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000% pewne sprawa, o ile zaraz nie złamie nogi (tfu). Pytanie, co później. Imho masz spore szanse żeby go zatrzymać, ale lata też nie możesz przebimbać. Ciekawe jak Ci koledzy zrobią na złość ze Smartem i Nurkiem :>

Nurek to powinien isc na handel, nawet za jakies dwa 2-rundowce do wolves np. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ogólnie to ignazz i LBS będą sadzać Leoanrda i Jokicia aby nie być na 3 miejscu ;P

 

Jeśli Leonard wróci na playoffy to nie wydaje m się, żeby to była długa seria. 5-6 spotkań i do domu. Drużyna Ignazza dobrze się matchupuje pod każdym względem, a w dodatku ma lepszych graczy i dłuższą ławkę. Nie wiem czego miałby się obawiać. Paradoksalnie wydaje mi się, że to Rockets mogliby być korzystnym rywalem dla Ciebie, bo wszystko tam jest oparte na Hardenie i o ile z nim to faktycznie jest ta 3-5 siła ligi, to bez niego to jest mega średniak na miejsca 8-10 więc jeśli James zrobiłby Clippersów to może, może. 

 

Jednak nie patrzyłbym na rywala. Największą bolączką jest to, że po kolejnym urazie Blake nie jest graczem na play offy. Gra po prostu fatalnie, jest nieefektywny, nie dodaje nic w obronie, ta jego rzekoma trójka wciąż nie istnieje. No i oczywiście Anthony to nie dość, że brak skuteczności (właściwie jedyna rzecz, którą miał wnieść do LAC/OKC nie istnieje) to fatalna obrona, zero wyciągania wniosków a'propos gry bez piłki czy stawiania zasłon. Więc nie dość, że rywale się wzmocnili, to po poprzednim 1Rexit masz znacznie słabszą, starszą i zniszczoną urazami drużynę.  Z czym do ludzi ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile razy mam pisać ,że w Detroit nie ma z kim grać ? Czy ty tego nie dostrzegasz ?

 

Carmelo teraz miał moment gdzie rzucał po 20 PPG i zapikował nawet 7x3.

 

Powiem brutalnie szczerze brak Clippers w TOP 8 to będzie skandal (gdy wszyscy będą zdrowi).

Jak nigdy zgodze sie z Lafem. Przy tak grajacym paulu, brak clippers w po to bedzie skandal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy takiej formie Davisa i Hoiidaya brak PO dla Pels nie będzie? ;)

 

Zwłaszcza jak ktoś patrzy na terminarz, gdzie BMF udowodnił, że Pels mają najłatwiejszy ze wszystkich.

Nie wiem ale paul, griffin, jordan i melo to powinno byc luzem top 4 gdyby wszyscy byli zdrowi a teraz sa. A co dopiero mowic o awansie do playoffs...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17-20 (out of PO) : przegrany na zachodzie, Lakers, Magic i... nie wiem czy Pacers nie nadrobią tych 6W straty do Hornets, bo mają ciekawy skład z wracającym Sapem, a Hornets, Bulls i Hawks ostro przytankowali.

 

TANKERS (przed lotto)

#1 Heat

#2 Kings

Jazz i Grizzlies nie dadzą wg mnie rady zjechać niżej, więc 3-5 dla Mavs, Suns i Nets (pick do Heat). Chyba Mavs mimo wszystko

6-7 dla Jazz i Grizzlies. 8-10 dla pozostałych ekip. Strasznie ciekawy jestem czerwcowego draftu (no i loterii wcześniej), jak czołówka prospectów jest bardzo blisko siebie. Aktualny mock (nie mówię o prospectach, tylko kto co weźmie) dla mnie to :

 

#1 Heat : Doncic

#2 Kings : Dayton

#3 Mavs : T.Young

#4 Suns : Bagley

#5 Heat : J.Jackson

#6 Jazz: Porter

#7 Grizzlies : Bamba

Bede walczyl o to, by to byl jak najwyzszy pick dla Kings, ale chorych agitacji tez nie bede uprawial, by robic smrod wokol Pacers ;-) nadal proponuje tajne glosowanie, bo tu moze zawazyc 1W lub 1L ;-)

 

Z tym youngiem mam mega problem, bo mi kompletnie do nikogo nie pasuje

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede walczyl o to, by to byl jak najwyzszy pick dla Kings, ale chorych agitacji tez nie bede uprawial, by robic smrod wokol Pacers ;-) nadal proponuje tajne glosowanie, bo tu moze zawazyc 1W lub 1L ;-)

 

Z tym youngiem mam mega problem, bo mi kompletnie do nikogo nie pasuje

Tak z ciekawosci, bo jestem nowy, ilu userow odeszlo z gry bo sie obrazilo na wyniki?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.