Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego chciałem wyszczególnić tych zawodników, bo ktoś potem twoją tabelkę może potem źle zinterpretować, zresztą sam siebie i trochę mnie oszukałeś w drugim trymestrze, bo Randolph i Temple zostali właśnie tym trochę dotknięci i nie mieli żadnej kontuzji.

 

A to jest wierzchołek tego co Nas czeka w ostatnim trymestrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks - Tu najmniej śledzę, ale potencjalnie Kanter, Quinn, Beasley, Lee mogą zostać zepchnięci na drugi szereg. Jest kilku kibiców tego klubu na forum, oni na pewno będą mogli więcej powiedzieć

 

Bulls - Tu jest zapowiedziany dość duży boom, który szybko wszedł w życie. Justin Holiday, Jerian Grant, Robin Lopez, Denzel Valentine to już są oficjalne shut downy. Trzech pierwszych stanowi integralny element drużyn z aspiracjami.

 

Magic - O dziwo nic nie słychać, niby szykują się grać najmocniejszym ustawieniem. Z ważnych graczy dla naszych gry trzeba śledzić Vucevica. Niby Magic chcą podbijać jego wartość, bo kontuzja zepsuła plany na TD.

 

Hawks - Belinelli i Ilyasova zrzuceni. Co będzie dalej? Trzeba czekać na ruchy Hawks. Miała być pewna jedynka, a tymczasem trzeba się będzie nagimnastykować.

 

Grizzlies - Tu dwa głośne nazwiska o których sporo się mówi w kontekście odstawienia. Marc Gasol i Tyreke Evans. Ten drugi o tyle problematyczny, że informacje o kontuzjach mogą być równie prawdopodobne jak i zwykłą wymówką.

 

Kings - Tu już dawno pojawiła się informacja o odstawieniu weteranów jak Randolph, Temple, Koufos, Carter czy wcześniej G. Hill. Teraz ta czwórka ma mieć jeszcze bardziej ograniczone minuty.

 

Mavs - Nie bardzo po za Smithem jest kogo ogrywać, a Barnes ćwiczony jest ciągle w wariancie jako PF, co nie do końca mu odpowiada. Tak czy siak Mavs raczej zachowają rotacje.

 

Suns - Nikt tam się nie spieszy na powrót Tysona Chandlera. Reszta to raczej młodzież do ogrywania. Może spadną trochę minuty Warrenowi kosztem Jacksona, ale wątpie by kungfubestia się tym bardziej przejął.

 

Tak, więc kluczowe postacie:

 

Enes Kanter - Thunder

Courtney Lee - Knicks

Kyle O'Quinn - Nuggets

Michael Beasley - Cavs

Justin Holiday - Sixers

Jerian Grant - Spurs

Robin Lopez - Pistons

Nikola Vucevic - Wizards

Marc Gasol - Lakers

Tyreke Evans - Warriors

Garrett Temple - Pelicans

 

Będę śledzić, potem przedstawię jakiś raport, który będzie można uznać jako część tabelki z kontuzjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam biorę za ważne to co jest w oficjalnych raportach/informacjach. Jak to jest oficjalnie uraz - to traktuję to jako uraz i nie zastanawiam się czy to wymyślone czy realne. Jeśli jakieś DNP-Rest czy inne tego typu to co innego.

 

January pewnie powie, że jest to niezgodne z regulaminem, ale cóż. Twoje prawo. Ja brak Temple przeboleje, inni mogą mieć gorzej.

 

Ja osobiście planuje jakoś wypośrodkować wartość tych graczy, którzy zostali zepchnięci na drugi tor z czynników daleko idących niż sportowe. Jako fan Bulls powinieneś o tym widzieć najlepiej, przecież Robin Lopez swoje niezadowolenie wyraża dość głośno. A wiadomo, że w takich Pistons grających o PO miałby ważniejszą rolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Bulls oficjalnie powiedzieli, że gracze nie mają urazów, tylko czas teraz dostają młodzi a minuty Lopeza/Holidaya będą ograniczone. Każdy przypadek jest inny. Ja się nie bedę domyślał o każdym. Przeczytam oficjalne info i na tym się bede opierał, nawet jeśli to łamie regulamin. Czym innym jest DNP-CD lub brak gracza całkowity w protokole a czym innym oficjalne info o urazie.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Bulls oficjalnie powiedzieli, że gracze nie mają urazów, tylko czas teraz dostają młodzi a minuty Lopeza/Holidaya będą ograniczone. Każdy przypadek jest inny. Ja się nie bedę domyślał o każdym. Przeczytam oficjalne info i na tym się bede opierał, nawet jeśli to łamie regulamin. Sorki, ale nie bede się domyślal kto jak gra.

 

Ale właśnie w przypadku Robina Lopeza i Justina Holidaya będziesz musiał sobie wyobrażać, więc czemu inny przypadek chcesz traktować inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Bulls oficjalnie powiedzieli, że gracze nie mają urazów, tylko czas teraz dostają młodzi a minuty Lopeza/Holidaya będą ograniczone. Każdy przypadek jest inny. Ja się nie bedę domyślał o każdym. Przeczytam oficjalne info i na tym się bede opierał, nawet jeśli to łamie regulamin. Czym innym jest DNP-CD lub brak gracza całkowity w protokole a czym innym oficjalne info o urazie.

A w play offach? Też nie będziesz się domyślał? To problem, który musimy sobie w głowach poukładać, ale jeżeli ktoś awansuje do play offow z samymi graczami, którzy w Realu nie awansowali to jak będziesz ich oceniał? Walkower?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie w przypadku Robina Lopeza i Justina Holidaya będziesz musiał sobie wyobrażać, więc czemu inny przypadek chcesz traktować inaczej?

Ja napisałem jasno. Jeśli jest informacja, że gracz jest kontuzjowany, to ja tego nie neguję i traktuje go jako kontuzjowanego(nie interesują mnie reporty i inne sources cokolwiek by pisaly). Jeśli takiej informacji nie ma + drużyna danych graczy tankuje to sytuacja się zmienia, i traktuję to jako shutdown. 3 raz nie bede tlumaczył.

A w play offach? Też nie będziesz się domyślał? To problem, który musimy sobie w głowach poukładać, ale jeżeli ktoś awansuje do play offow z samymi graczami, którzy w Realu nie awansowali to jak będziesz ich oceniał? Walkower?

Playoffy to inna para kaloszy i potraktuję ją jak rok temu. To o czym piszę to różnica shutdown - injury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co rada i reszta użytkowników na luźno rzucony pomysł, by zrobić ostatnie głosowanie w formie tajnej? Mamy ścisk w walce o piłeczki przed loteria, mamy wyścig o PO na Zachodzie i rozstawienie przed PO...czy tajności głosowania i wrzucenie wyników jednego dnia nie byłoby najlepszym rozwiązaniem? Unikniemy kombinacji, niepotrzebnych dyskusji kto komu zanizyl/zawyzyl bilans i będzie więcej dramaturgii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January Ci na konto wjechał? :tongue:

Terminarza nie analizuję, za mało czasu mam na to. Patrzałem na team, Russell wrócił, Butler jeszcze zdrowy, niezła siła pod koszem, fajny Ingram, strzelcy obwodowi Lyles i Redick (swoją drogą Redick w postaci backupa nieźle świadczy o sile Lakersów), no i Dinwiddie, który bez straty na poziomie gry może grać porównywalne minuty do Russell. Nie wiadomo tylko, jak u niego z wygrywaniem meczów, bo rozgrywanie u tankera to nie to samo.

Problem widzę jeden,płytki skład. Ale 7 graczy jest tutaj na poziomie. 

Plus do tego cholernie sporo tankerów, mających teamy na poziomie G-League.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terminarza nie analizuję, za mało czasu mam na to. Patrzałem na team, Russell wrócił, Butler jeszcze zdrowy, niezła siła pod koszem, fajny Ingram, strzelcy obwodowi Lyles i Redick (swoją drogą Redick w postaci backupa nieźle świadczy o sile Lakersów), no i Dinwiddie, który bez straty na poziomie gry może grać porównywalne minuty do Russell. Nie wiadomo tylko, jak u niego z wygrywaniem meczów, bo rozgrywanie u tankera to nie to samo.

Problem widzę jeden,płytki skład. Ale 7 graczy jest tutaj na poziomie. 

Plus do tego cholernie sporo tankerów, mających teamy na poziomie G-League.

 

Redick grał w Indianie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terminarza nie analizuję, za mało czasu mam na to. Patrzałem na team, Russell wrócił, Butler jeszcze zdrowy, niezła siła pod koszem, fajny Ingram, strzelcy obwodowi Lyles i Redick (swoją drogą Redick w postaci backupa nieźle świadczy o sile Lakersów), no i Dinwiddie, który bez straty na poziomie gry może grać porównywalne minuty do Russell. Nie wiadomo tylko, jak u niego z wygrywaniem meczów, bo rozgrywanie u tankera to nie to samo.

Problem widzę jeden,płytki skład. Ale 7 graczy jest tutaj na poziomie. 

Plus do tego cholernie sporo tankerów, mających teamy na poziomie G-League.

 

Redicka i Lylesa nie miał, dojdą do Niego dopiero w trzecim trymestrze, a Russell wrócił na parę spotkań.

 

No trudno, głosy są już policzone. W razie czego dasz mu 2-3 winy mniej w następnym głosowaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do usadzeń graczy zespołów tankujących.

Racja, że nie mamy wiedzy czy faktycznie są kontuzjowani czy kontuzje są raczej naciągane by polepszyć szanse drużyny tankującej na przegrane. Nie przeskoczymy tego i musimy z tym żyć i każdy będzie głosował jak chce.

 

Play offy to inna sprawa, ale co zrobić gdy drużyna tankująca posadzi z kontuzją gracza do końca sezonu? Zagra w play offach czy nie? Czy działamy tak jakby kontuzji nie było, albo gdyby walczyli w play offach to by go postawili na nogi czy też nie liczymy go w całych play offach? Czy drużyna tankująca dająca pod nóż swojego gracza w marcu, gdyby walczyła o i w play offach, nie przełożyłaby operacji na czerwiec?

Kolejny problem to fakt, że kontuzje graczy z drużyn, które grają faktycznie w play offach mają wpływ na serie a gracze nie grający w realu, u nas są absolutnie nie podatni na kontuzje jak dojechali zdrowo do końca sezonu.

 

Ja bym to zostawił do oceny graczy i ich wyobraźni i oceny, bo oprócz stwierdzenia, że typowe usadzenia się nie liczą to reszta małych czy większych kontuzji nie jest już jednoznaczna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redicka i Lylesa nie miał, dojdą do Niego dopiero w trzecim trymestrze, a Russell wrócił na parę spotkań.

 

No trudno, głosy są już policzone. W razie czego dasz mu 2-3 winy mniej w następnym głosowaniu ;)

O, kurcze, tak to jest, jak się wieczorem patrzyło tylko na składy nie zagłębiając się, kto kiedy przyszedł.

 

Sorry, w takim układzie January ma u mnie minusa na następny trymestr :D

 

Od jakiej daty zaczął się następny trymestr? Ułożę sobie w excelu potencjalne rozstrzygnięcia.

to ja powinienem 2 winy wiecej dostac od bulka chyba ;)

Ty i tak dostałeś ode mnie niezły bilans ;)

Co do usadzeń graczy zespołów tankujących.

Racja, że nie mamy wiedzy czy faktycznie są kontuzjowani czy kontuzje są raczej naciągane by polepszyć szanse drużyny tankującej na przegrane. Nie przeskoczymy tego i musimy z tym żyć i każdy będzie głosował jak chce.

 

Play offy to inna sprawa, ale co zrobić gdy drużyna tankująca posadzi z kontuzją gracza do końca sezonu? Zagra w play offach czy nie? Czy działamy tak jakby kontuzji nie było, albo gdyby walczyli w play offach to by go postawili na nogi czy też nie liczymy go w całych play offach? Czy drużyna tankująca dająca pod nóż swojego gracza w marcu, gdyby walczyła o i w play offach, nie przełożyłaby operacji na czerwiec?

Kolejny problem to fakt, że kontuzje graczy z drużyn, które grają faktycznie w play offach mają wpływ na serie a gracze nie grający w realu, u nas są absolutnie nie podatni na kontuzje jak dojechali zdrowo do końca sezonu.

 

Ja bym to zostawił do oceny graczy i ich wyobraźni i oceny, bo oprócz stwierdzenia, że typowe usadzenia się nie liczą to reszta małych czy większych kontuzji nie jest już jednoznaczna. 

Ja myślę, że w większości przypadków długość kontuzji jest wiadoma. Poza tym w realu głównie połamali się ludzie z ekip z PO, jak Wall czy Butler, Porzingisa nie liczę, bo on na pewno by nie wrócił na żadne PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.