Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Na jego miejscu wybrałbym tę opcję co Westbrook chyba i się nie pierdolil. Jeśli alternatywą jest leczenie, które przeszedł Rose to chyba wolałbym wyciąć tę część (?) lakotki. Tak czy siak szkoda, bo to kolejny duży uraz u topowego gracza. Liga powinna rozważyć ograniczenie liczby spotkań chyba. Jak ktoś ma krzywo stanąć to zrobi to jak Hayward i w G1, ale na pewno granie choćby 10 meczów mniej będzie dla zawodników i ich stawów zbawienne.

 

Nieźle idzie głosowanie. Mam nadzieję, że jutro dojedzie reszta głosów i będziemy mieli jasna sytuację przed okienkiem. Dawać, dawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4-6 tygodni Butlera, e to jeszcze o PO powalczę ;-)

 

Czy to oznacza, że podda się temu zabiegowi co RW i po prostu wytną mu część łękotki? 

Świetnie dla TWolves, bo będą 4 mocne zespoły w PO do oglądania.

Jednak a'propos naszych PO to już jesteś na styku z LAC, a nawet chyba ten trymestr poszedł im lepiej, to musisz nas czymś zaskoczyć chyba jeśli Ci Butler wypada na pół (?) pozostałego czasu RS.

Niie chcę Cię podpuszać, ale nie dasz rady :tongue:

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jesteś dużym fanem Wolves i Townsa, ale jednak ich sytuacja nie jest pewna. Większość jednak uważa, że Wolves są zespołem na granicy 0,500. Nad Lakers mają około mecz przewagi, nad mną dwa. Ktoś z tej trójki w PO się musi znaleźć. Sytuacja drużyny Januarego się skomplikowała ( chociaż i tak są lekko overrated :smile: ), ale ciągle są w grze. Podobnie jak wielkie Pels :smile:

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 spotkania przewagi nad tobą i logicznie myśląc nie uważam żebyś w normalnych warunkach miał szanse na odrobienie tego, bo obie drużyny są na 14-15-16 W więc jeśli Wolves się nie połamie, nie porozpada i nie wiem co jeszcze to musiałbyś zagrać trymestr na pozomie 19W czyli takich Wizards, Raptors, Blazers etc. No więc nijak mi to nie wychodzi na ten moment. 

 

Brakuje głosów Ignazza, Kucia, LBS, SlaKB, Dnc, bulka i memento. Crisa nie liczę. SlaKB, Bulek i Memento dali znać, że głosy będą. LBS i Kucio potwierdzili się u Januarego. Także zostałby Ignazz i dnc.

 

Panowie, nie ma co zaczynać tygodnia z zaległościami. Zostało niecałe 5 godzin, zapraszam do wspólnej zabawy :>

 


 

Na razie brak danych.
 

 


 

to stary
 

Plumleem, że jest zerem któremu nie siada atak Nuggets
:D
Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niecałe 3, a jeszcze trymestr trwa i trochę nadrabiam. Jak trend się utrzyma to mam szanse na tak to ująłem "około dwóch" :)

 

I tak jak pisałem swoje robi te pierwsze głosowanie, gdzie Wolves dostali trochę irracjonalne 17-11 przy kiepskim Townsie, widać ten Ibaka to był niezły game changer :P

 

Tak czy siak są emocje i proszę tu nie gasić zapału moich podopiecznych, a także postronnych kibiców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie irracjonalne? Nadal macie porównywalny skład, Ty masz lepszego lidera z lepszą renomą, Wolves mają głębię i zróżnicowanie, przy czym wcale Towns aż tak nie odstaje od Davisa. W ataku jest skuteczniejszy i bardziej utalentowany. Po prostu byli wtedy półkę wyżej. Pomiędzy wannabe PO performers, a Tymi pełną gembą grającymi o HCA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze w pierwszym trymestrze dostalem +2W ale w tym dostaje -2 wiec sorry, ale wypominanie pierwszego trymestru(jak i te irracjonalne nadrabianie w tym) uwazam za zbedne ☺ Za rok nie powinno byc juz takiej dyskusji czy wejda Pelikany czy jednak Sota, bo ...

 

Przecież się przekomarzam, a Tomek jak zwykle grabie połknął :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież się przekomarzam, a Tomek jak zwykle grabie połknął :tongue:

 

a skąd wiesz, że ja się też nie przekomarzam? :)

 

Masz rację, ale przyczyna jest prosta. Ty się "poprzemokarzasz" powiszą takie wypowiedzi na świeżych stronach i ludzie będą czytać jakie to Pelykany nie są dużo dużo dużo lepsze od Wolves, potem dając im minusowe bilanse. Qcin ma czas żeby wejść i coś napisać co 2-3 dzień więc to nie fair i zbyt łatwo o kopanie leżącego, nawet jeśli to przekomarzanie. po prostu dbam o to żeby siła Wolves nie została zakopana tylko i wyłącznie na podstawie wolnego czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba przeceniasz moje gadanie, większość ma je w dupie, albo sądzi, że gadam kocpołuchy i się ośmieszam czy wystawiam sobie złe świadectwo. Można nawet powiedzieć, że ciszej jedziesz, dalej zajedziesz, ale ja nie będę sobie zabierał przyjemności gry.

 

A dla Ciebie propsy, szanuje taką postawę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, wybaczcie przez missclick na tele usunąłem ten post powyższy Ignazza na który chciałem odpowiedzieć.

 

Zmian nie chce, ale jak Rockets bez 7 meczów Hardena z duetem Gordon-Ryno jako liderami ma 20 W to ja bez 10 Currego i z liderami Durant i Draymond powieninem mieć chyba pieprzone 28 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.