Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Bilanse w przybliżeniu

 

Wolves 32-23

Thunder 31-24

Lakers 30-25

Clippers 29-26

Pelicans 28-27

 

Walka o miejsca 6-10 w tej lepszej konferencji :smile:

 

No ciężko tam się trochę dopatrzeć, powiększałem czcionkę, ale chyba po prostu za dużo cyferek. Bilanse są jednak live jakby ktoś coś ;d 

 

Chyba walka o miejsca 6-8 ;) Ciekawie jest, ciekawie. Przy HCA też spory ścisk

 

Rockets 39

Spurs 39

Blazers 38

Nuggets 38

musiała zajść jakaś pomyłka, wszak tankuje

 

W mojej opinii zaszła i Minnesota jest trochę niedoceniana, a minusowy bilans przy Rubio, Barnesie i Townsie to już wręcz proszenie się o trash talk od KG :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka z głosowań :

 

Warriors dostali od LAFa 53-2 jak dotąd :grin:

Tomek dużo zyskuje na tym, że jak W brakuje to mu się je wlepia chyba ;d

 

Curry jak widać to ujemny grajek. Idą przy jego sporej ilości kontuzji na pace 79-3 ;)

 

Ale Warriors to tam, każdy ich zawyża, więc i tak będą jedynką RS, nie ma sensu ich komentować.

 

Ale Kings 10-17, a Magic 7-20. Shevcu będzie zaskoczony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12-15 LOL, kiepsko byc na Zachodzie konkurente do PO zabawne, ze najgorsze wyniki ida od bezposrednich rywali

 

nie miałkaj. W pierwszej turze i tak miałeś zawyżony bilans :P

 

Ja jestem pokrzywdzony, bo mnie nikt nie zawyża :(

@Tomek @MC

 

Czy zmęczenie ma jakiś wpływ u nas ?

 

U mnie ma, ale to każdy sobie subiektywnie ocena wg własnego uznania na ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towns w drugim tymestrze:

 

20 pkt (z 13 FGA!) 12,5 zbiórki, 3 asysty, 1,5 bloku, steal 

56% FG, 45% 3pt

 

Przecież to jest pierdolone monstrum, ludzie. W dodatku w tym okresie miał ze 4 tygodnie (czyli prkatycznie połowę) bardzo dobrego grania w D. Taki Towns zamiatałby tę ligę i nikt by nawet nie myślał czy i kiedy Embiid się popsuje. 

 

Idealny center do gry z Rubio, który też w Jazz złapał dobrą formę i nawet zaczął trafiać znośnie za trzy (ponad 1/3). W dodatku w drużynie jest Harrison Barnes, legitna 2 opcja idealna do gry 4 w dzisiejszych realiach. Szeroki przegląd SG od KCP, przez Meeksa po Stephensona, zależy jak leży. Jamal, którym tak się wszyscy cieszyli, że wniósł nową jakość na ławkę Soty (choć ja akurat za nim nigdy nie przepadałem). Ta drużyna jest naprawdę dobrze spasowana i nie ma prawa wręcz być minusowa!

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towns w drugim tymestrze:

 

20 pkt (z 13 FGA!) 12,5 zbiórki, 3 asysty, 1,5 bloku, steal 

56% FG, 45% 3pt

 

Przecież to jest pierdolone monstrum, ludzie. W dodatku w tym okresie miał ze 4 tygodnie (czyli prkatycznie połowę) bardzo dobrego grania w D. Taki Towns zamiatałby tę ligę i nikt by nawet nie myślał czy i kiedy Embiid się popsuje. 

 

Już miałem wcisnąć lubię to, bo Towns grał na prawdę doskonały drugi trymestr, ale potem zobaczyłem tą wstawkę o Embiidzie i musiałem cofnąć kursor :)

 

Towns wciąż nie ma podjazdu do Embiida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Curry jak widać to ujemny grajek. Idą przy jego sporej ilości kontuzji na pace 79-3 ;)

 

Ale Warriors to tam, każdy ich zawyża, więc i tak będą jedynką RS, nie ma sensu ich komentować.

 

Ale Kings 10-17, a Magic 7-20. Shevcu będzie zaskoczony :)

Nie wkurwiaj mnie ok? Odwet czy co? 10 spotkan w tym okresie to nawet realni Kings nie wygrali...

Rozumiem ,że to przez antypatię do mojego zespołu ? No szkoda ale okej spoko.

 

 

Dlaczego Lakers i OKC są lepsi Twoim zdaniem ? W OKC nie grał RW przez kilka spotkań [Fałsz, Westbrook grał we wszystkich 27 spotkaniach ] a w Lakers Butler tyra po 40 minut co mecz.

 

 

hmmm

Do zadnego teamu nie mam milosci lub antypatii. Ocenilem jak ocenilem, problemu nie widze. Zreszta dojebales lepiej z moim bilansem takze spoko jestesmy kwita ale jak komu cos wyciagasz to potem nie rob takich gaf jak Magic<Kings bo to jest zalosne... Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pooglądać Pistons - Celtics. Bullock tam szykuje się do rozstrzelania kolejnego teamu, a i w stronę ławki warto spoglądać, bo wielki Theis już chyba spadł na 4 miejsce w rotacji Celtics i ma problemy z minutami. Gdyby jednak nie potężni konkurenci to na pewno byłby starterem w teamie na poziomie PO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miałem wcisnąć lubię to, bo Towns grał na prawdę doskonały drugi trymestr, ale potem zobaczyłem tą wstawkę o Embiidzie i musiałem cofnąć kursor :smile:

 

Towns wciąż nie ma podjazdu do Embiida.

 

No tak, ale z czego wynika ta różnica? Z obrony głównie, no i 2 lat różnicy, bo Embiid ma 24, a Towns 22.

Gdyby Towns regularnie grał taką defensywę to byłby bezapelacyjnie centrem numer 1 w tej lidze, bo w ofensywie jego talent jest, no, no zajebsty jest po prostu. Zwłaszcza płynność oddawanych przez niego rzutów i taka lekkość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o co chodzi ?

 

Myślałem ,że porozmawiamy ale to bez sensu.

 

Zresztą skoro Rockets mają 22-5 gdzie przez 7 spotkań nie grał Harden więc o czym mowa ?

 

 

bez takich - january Okej mogę zmienić na jaki chcesz.

Spokojniej panowie. - january

O czym chcesz pogadac ze zbierasz sweepa od gsw? Tu nie ma nawet o czym gadac. Chlopie zluzuj i bierz sie za dealowanie, bo po kolejnym sezonie szykuje sie na rozwiazanie kontraktow Krzyska Pawla i Griffina. Masz kolosa na glinianych nogach i ten deal po Melo mistdzowsko wyglada dla c_m ;-)

 

Powodzenia w schodzeniu z kontraktow bo ewidentnie sie przyda!!!

Uspokoję Cię shevcu - z moich ustaleń wynika, że bottom2 przed loterią (1. Heat, 2. Kings) jest już ustalone, dopiero niżej jest ciekawie.

No ale jak chcesz mieć 100% pewność, to wyślij mi tego Harta ;-)

Obawiam sie ze Miski i Utah wskocza przede mnie lub Nets. Od Harta raczki precz, dzieki niemu na sf wykrecam bilans tylko dwie wygrane gorszy od Soty i cztery wygrane gorszy od OKC, jak docisne pedal gazu to i LAC jeszcze przeskocze ;-)

Edytowane przez january
słownictwo i agresja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shevcu

 

Widzisz znowu piszesz głupoty

 

Większość dawała podobny bilans drużyną Lakers , Clippers i OKC tylko TY dałeś znaczącą różnicę pomiędzy Lakers OKC a Clippers.

No i macie podobna, roznica dwoch winow to sporo czy nie, masz z tym problem?? Krucjaty nie urzadziles jak karpik dolozyl ci wygranych wzgledem tych dwoch ekip, jego glosy plus moje wychodzi na zero. Moje glosy to 1/30 twojego bilansu. Lepszego kasztana i tak ty zapodales dajac mi 10-17. Na jakiej podstawie to nie wiem. U mnie pol skladu nie gra a ci co graja to przewaznie pg i sg poza skalem. No i rabnalem Magic z rewelacyjnym Mitchellem o 3W. Gratuluje poczucia humoru, nie lape tych zartow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.